Following جهانی احساس اطراف مجموعه مستند Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنونNetflix بکشد منتشر شد یک قسمت خاص شامل مصاحبه با هفت تن از شخصیت های حمایت از تشکیل بازیگران. در حالی که ببر پادشاه‘s عمده ارقام—سابق G. W. باغ وحش اپراتور جو عجیب و غریب و در حال حاضر Big Cat Sanctuary صاحب کارول Baskin—و نه شرکت در ویژه با عنوان این ببر پادشاه و من, بینندگان فرصتی برای شنیدن از جو عجیب و غریب سابق همکاران در آنچه که آنها فکر می کردند از این سری و جایی که آنها ایستاده در حال حاضر.

توسط کمدین Joel McHale ویژه, ویژه, مصاحبه با جف و لاو لورن اریک Cowie جان Reinke, Kelci Saffery جاشوا شماره گیری و ریک کیرخم—همه از آنها کشف برجسته در جو عجیب و غریب زندگی و برجسته شد در طول این سری است. در اینجا سه تا از بزرگترین takeaways از ببر پادشاه و من.

جو عجیب و غریب است چند نفر از دوستان چپ

منتقدان را متهم به تولید کنندگان پشت ببر پادشاه از بازی کردن جو عجیب و غریب است و غریب, شخصیت بدون جلب توجه کافی به راه او بدرفتاری حیوانات از جمله کشتن ببر. جو عجیب و غریب که نام واقعی یوسف Maldonado-پاساژ است که در حال حاضر در حال خدمت به 22 سال حبس در بخشی برای ساخت یک قتل-برای-استخدام توطئه علیه کارول Baskin و برای کشتن پنج ببر. به عنوان ببر شاه نشان می دهد بیش از هفت قسمت, جو عجیب و غریب را استثماری اقدامات هر دو تحت تاثیر افرادی که برای او کار می کرد در G. W. وحش و حیوانات عجیب و غریب خود را تحت مراقبت است.

به دنبال بازگشت در زمان خود با جو عجیب و غریب بسیاری از دوستان قدیمی و همکاران ابراز تاسف در مورد انجام نشده و بیشتر به مبارزه در برابر قدرت قریب به اتفاق قربانیان و راه او بدرفتاری با حیوانات است. اریک Cowie سر باغ وحش گفت: McHale که جو عجیب و غریب نباید از زندان آزاد شد.

“بیست و دو سال انجام فدرال—که مرد جاوا مرگ وجود دارد,” او گفت:. “پس خوب است رهایی.”

Jeff Lowe بود که نشان داد در این سری به یک قابل توجه در سابقه کیفری خود گفت: این جالب است که جو عجیب و غریب بود دریافت بسیار مورد توجه در حالی که در زندان است. “او که در آن او تعلق دارد” لاو گفت. “من احتمالا فقط به او بگویید, ‘gotcha.'”

جاشوا شماره گیری که در خدمت به عنوان جو عجیب و غریب را مدیر کمپین برای دو ناموفق سیاسی اجرا می شود (یکی برای رئیس جمهور در سال 2015 و برای فرماندار اوکلاهما در سال 2018) نشان داد که او نیز نادیده گرفته شده در کلید راه پس از یک تجربه آسیب زا است. شماره مشغول به کار بود در دفتر کار خود در سال 2017 زمانی که جو شوهر سابق تراویس Maldonado به ضرب گلوله خود را در مقابل او. شماره گیری ساخته شده بود به بازگشت به کار در همان اتاق و گفت McHale که او هرگز دریافت هر گونه مشاوره وروان درمانی برای پردازش آنچه که او شاهد بوده است. او در حال حاضر در تلاش برای جمع آوری پول به اندازه کافی برای دسترسی به مراقبت های بهداشت روانی; یک GoFundMe تنظیم شده است تا به او کمک کند.

Kelci “Saff” Saffery که از دست یک دست زیر یک ببر حمله—یک رویداد هولناک که docuseries جزئیات—احتمالا تا به حال محبت آمیز ترین کلمات برای جو عجیب و غریب در حالی که صحبت کردن با McHale. با توجه به Saff, این مستند شامل برخی از چیزهایی جو عجیب و غریب را برای نشان دادن وفاداری خود را به دیگران و او فکر نمی کند که جو سزاوار در زندان باقی می ماند برای همیشه لطفا برای. “من فکر می کنم اجرای عدالت شد اما من هنوز هم نمی خواهید برای دیدن که انسان مرگ در زندان” او گفت:.

نه همه خوشحال بود با خود تصاویر

جای تعجب نیست که برخی از ببر پادشاه‘s اعضای بازیگران ناراضی بودند با آنها چگونه است در سراسر آمده در این مجموعه است. جان Finlay, جو عجیب و غریب را شوهر سابق و جاشوا شماره گیری جو سابق کمپین مدیر اعتراض به این مفهوم است که آنها در مورد مواد مخدر در طول فیلمبرداری از سری.

“من به تصویر کشیده شده به عنوان یک دارو به بیرون جنگلی,” Finlay گفت McHale. “در آن زمان من چهار تا پنج سال پاک است.”

Jeff Lowe همچنین اعتراض به تجسم خود را در مجموعه ای که در آن جو عجیب و غریب نشان میدهد که لاو به سرقت برده وحش را از زیر او. “آنها سعی کردند به sensationalize داستان,” او گفت:.

بسیاری از بندر تاسف بیش از بدرفتاری با حیوانات

بسیاری از مردم بودند که در جو عجیب و غریب مدار هنگامی که او هنوز هم در حال اجرا در این باغ وحش گفت: آنها پشیمان زیر همه جهت خود را در درمان خود را از حیوانات به خصوص ببر که کشته شدند بدون هیچ دلیل. اریک Cowie گفت McHale که او اغلب در آورده به استراحت گربه های بزرگ قبل از آنها قرار داده پایین است و اغلب آن را سالم بزرگ گربه ها که کشته شدند و نه بیمار آنهایی که نیاز به قرار داده می شود.

“این گربه ها به من اعتماد تا پایان و به نوعی گاهی اوقات من قسم می خورم, آنها مانند,” Dude, you let me down,'” Cowie گفت. “من می توانید آن را در چهره خود و در چشمان خود را.”

Jeff Lowe تکرار Cowie اظهارات. “آنها نه بیمار. آنها زیبا, سالم, ببر که به نام او به حصار و او آنها را در سر چرا که او نیاز به فضای قفس,” او گفت:. “بنابراین جو می رود و باعث می شود فضای قفس با کشتن پنج زیبا, سالم, ببر.”

Kelci Saffery گفت: وضعیت در باغ وحش بود که فراتر از کنترل کسی به دلیل جو عجیب و غریب بود به طوری ماهر در متقاعد کردن دیگران که خود انتخاب حق داشتند.

“جو همیشه راهی برای توضیح اقدامات خود را,” او گفت:. “آنها بودند مجروح شدند درد و رنج چیزی است که ما داریم.”

نوشتن به Mahita Gajanan در mahita.gajanan@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر