بهترین آهنگ های جدید این هفته از Dixie Chicks به اسم حیوان دست اموز بد

Tخود را هفته Dixie Chicks هیجان زده سپاه دیرین طرفداران خود را مدتها در انتظار بازگشت در قالب “Gaslighter” بیانیه-ساخت عنوان آهنگ از آلبوم آینده. به علاوه اسم حیوان دست اموز بد revels در rollicking YHLQMDLG, Jhené Aiko مجموعه پرنیان در Chilomboدیانا گوردون می دهد آهنگ جدید “رولن” به همان اندازه ارزشمند ورژن آکوستیک و خواننده جوان موسیقی پاپ-ترانه سرا مسیحی فرانسه به ما یادآوری می کند که ما نه تنها می خواهید به انتخاب کردن از این حزب در “اتاق شلوغ.”

“Gaslighter,” Dixie Chicks

استقبال گرم, بازگشت به Dixie Chicks, the beloved country سه نفر که منتشر شد, آهنگ جدید این هفته پس از یک غیبت تقریبا 14 سال است. پنجمین آلبوم این است که ممکن است 1; آن را پس از نام این عنوان آهنگ که مجموعه تن برای یک rollicking, unapologetic باز گشت. در مد معمولی آنها نه بازی خوب. “Gaslighter, منکر انجام هر کاری به خود را به عنوان دورتر” آنها تکان دادن سر خود را. “صرفه جویی در خود را خسته داستان برای جدید خود را به شخص دیگری باعث آنها نهفته است.” این شعر شده اند به طور گسترده ای به عنوان تفسیر شخصی اما مانند گروه بهترین سرودهای آنها نیز اعمال می شود به طور گسترده تر. شما می توانید می گویند که Dixie Chicks دانم gaslighting به خوبی در حال حاضر آنها مجازات شدند به شدت برای صحبت کردن به عنوان شاید یکی از بزرگ موسیقی عمل می کند به “لغو” پس از انتقاد از رئیس جمهور بوش در جنگ عراق. (در مقایسه با سال 2020 را حتی بیشتر پر صحنه سیاسی خود را نقد به نظر می رسد عملا عجیب و جالب.) سپس آن را به اندازه کافی به آنها را به عقب. در حال حاضر آن را مانند تلفن های موبایل خود را از خشم برحق زنده است و به خوبی به عنوان همیشه.

“Está Cabrón Ser Yo” اسم حیوان دست اموز بد feat. Anuel AA

پورتوریکو ستاره اسم حیوان دست اموز بد است که در محل کار خود که در آن خود را قدرتمند کیش شخصیت می تواند تهدید به لغو کار خود را. هرگز ترس; بنیتو است که هنوز هم بسیار در بازی خود را. او ممکن است صرف بهترین بخشی از این سال گذشته تور از در اصلی سالن های کنسرت, اعتراض به بی کفایتی سیاسی در میهن خود با انتشار یک آلبوم مشترک با J Balvin و ساخت transgressively مترقی اظهارات خود را از طریق زیبایی و مد انتخاب — آه و انجام در Super Bowl Halftime Show — اما او همچنین ساخته شده در زمان برای قرار دادن با هم YHLQMDLG20-آهنگ از آلبوم لذتبخش تازه به جلو فکر کردن reggaeton (با چلپ چلوپ از پاپ-پانک برای اندازه گیری خوب پرتاب). “Está Cabrón Ser Yo” شوم است و جاذب از دام-ضرب و شتم پرش شعر به نوعی هر دو خود effacing و آگاهانه اعتماد به نفس, تکان, هر دو به فروتن ریشه ها و موفقیت های شگفت آور. وجود دارد مقدار زیادی به عشق در YHLQMDLG, مخفف است که تقریبا ترجمه و مناسب به اندازه کافی برای مستقل فکر بد اسم حیوان دست اموز — به “من آنچه من می خواهم.” “Está Cabrón Ser یو” یک نقطه شروع خوب برای کسانی که دیر به اسم حیوان دست اموز بد در پارتی; درخواست تجدید نظر از غیر مستقیم با ابراز خواننده و رپر و انتخاب خود را همراه و همدم برای این آهنگ همکار پورتوریکو دام ستاره Anuel AA فوری است. آنها همه چیز را با خنده و بی فکر گفتگوی بورسی هنرمندان reveling در قدرت خود را.

“B. S.,” Jhené Aiko feat. H. E. R.

Jhené Aiko کل آلبوم جدید Chilombo است آنچه که آنها را خلق و خوی: سرد کردن پیچ سفر از طریق او گذاشته پشت روحانی-هماهنگ R&B جهان است. Aiko را لمس ظریف, رویایی و شیرین با صدای شناور خوش بیش از ضربه. (در مورد تولید: صدای کاسه استفاده شد در سراسر این پروژه به مجموعه ای از تن; که مراقبه روح است حضور ثابت در سراسر.) “B. S.” اجازه می دهد تا Aiko انجام چیزی که او در singsong آیات بیش از یک طنین انداز ملودی. این یک بوسه از آهنگ (“انعطاف پذیری در سابق در مدل X”) اما هیچ کینه, فقط, نفسانی حساب (“در من bullsh-t, پشت صحنه,” او hums, “انجام می شود در برخورد با شما.”). H. E. R. آید در بازی مقابل او صدای پایین تر ثبت نام و استقبال از تکمیل.

“Rollin’ (صوتی),” دیانا Gordon

نسخه اصلی دیانا Gordon “رولن” است که تقریبا یک راک آهنگ آواز در ثبت نام از پانک-عامیانه شدت. جدید صوتی نسخه صمیمی جستجو را که در زیر طاق گوردون را تطبیق پذیری و روشنی. او ابزار است که صدای او بیش از ساده گیتار strums و پیام او این است که یک نوع از پیچ آن همه ترک. (“را شب و مخلوط آن را با درد / می گویند برخی از sh-t شما می دانید به شما می گویند نباید / پیدا کردن کسی که می خوام انجام همان” او خواستار us.) در گذشته نیویورک متولد خواننده و ترانه سرا گوردون گرفته است خانه آهنگسازی و تولید Grammys, کار در کنار هنرمندان از جمله بیانسه, Mark Ronson, دعای Lipa و جنیفر لوپز; او را به این صنعت و یا چالش های آن, داشتن منتشر شد اولین آلبوم خود در سال 2011. سفر خود را به نظر می رسد تنها توجه خود را بیشتر در محدوده.

“اتاق شلوغ,” مسیحی فرانسوی

نه-خوب-در-احزاب موضوع در حال تبدیل شدن به چیزی از یک زیر سبک پاپ معاصر. به شوخ طبعی: آلیسیا کارا “اینجا” Ed Sheeran و جاستین بیبر “I don’t Care” Troye Sivan و angelo g longo را “من خیلی خسته ام” و در حال حاضر مسیحی فرانسوی در “اتاق شلوغ.” فرانسوی بود med student سه سال پیش زمانی که او ساخته شده سوئیچ به پاپ به لطف برخی از اوایل Soundcloud موفقیت و تغزلی relatability. آهنگ جدید “اتاق شلوغ” است که جاذب و مناسب در بیشتر راه بیش از یک. “من شده است به طوری ضعف با تلاش don’t wanna be در احزاب” او آواز می خواند در اینجا: “من فقط می خوام هیچ کس با افکار من در اتاق من… گرفتن نفس گرفتن است که سخت به انجام است.” در این لحظه از اضطراب او تا به یک نقطه.

نوشتن به Raisa برونر در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>