بهترین جهانی در پاسخ به COVID-19 همه گیر

منt ژوئن و کانون coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر معطوف به آمریکا, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. به عنوان جهان انتقال به مرحله بعدی از جهانی همه گیر در حال حاضر زمان به منعکس کننده که در آن کشورها به کار گرفته شده اولیه شیوع پاسخ بهتر از دیگران—هر دو به عنوان یک مثال برای کشورهای دیگر به دنبال و به سنج کدام کشورها بهترین موقعیت خود را برای هر چه می آید بعدی. که در روح این تیم در گروه اوراسیا توسعه یک روش برای ارزیابی کلیدی کشور* پاسخ سراسر سه حوزه: مدیریت بهداشت و درمان, سیاسی, پاسخ, و سیاست های مالی پاسخ. این standouts… با لوح پرتاب به عنوان به خوبی.

همسایگان و خط مقدم آمده است: و تایوان و سنگاپور و کره جنوبی

تایوان (443 موارد; 7 میر)**

در روزهای اولیه از شیوع تنها چیزی که به عنوان بد به عنوان کانون جهانی و همه گیر است که در سمت راست درب بعدی را به یکی… به خصوص یکی است که آن را برای شما (به لحاظ سیاسی صحبت کردن). با وجود آن که خود حاکم جزیره توانسته است واقعا قابل تحسین پاسخ در کمتر از شرایط ایده آل; از این هفته تایوان است ثبت نام فقط 443 موارد و هفت تن رسیده است.

به جای بستن اقتصاد خود را برای هفته ها در پایان در تلاش برای کند کردن ویروس تایوان رفت و راه دیگر—به سرعت پس از بسته شدن مرزها و ممنوعیت صادرات فولاد ماسک, دولت استفاده می, تماس, ردیابی تلفن همراه و سیم کارت-پیگیری برای شناسایی و اطمینان از کسانی که در قرنطینه بودند و در واقع مطیع قوانین. تایوان دارای یک تک پرداخت کننده سیستم بهداشت و درمان, پزشکی, مقامات برگزار شد جلسات برای عموم روزانه و کسب و کار شد باز نگه داشته و با استفاده تهاجمی اقدامات پیشگیرانه مانند گرفتن درجه حرارت و ارائه ضد عفونی کننده قبل از مراجعان می تواند وارد موسسات کسب و کار. در طول دولت متمرکز و پاسخ دیده می شد به عنوان قانع کننده و معتبر—آن را قطعا نمی صدمه دیده است که تایوان معاون رئیس جمهور است و اپیدمیولوژی.

شما چین همسایه بدون یادگیری برخی از چیزهایی که در طول راه و سارس تجربه نزدیک به بیست سال پیش کمک کرده gird تایوان برای بیماری های همه گیر و عمومی چین شک و تردید. تایوان نیز قوی تر خود پاسخ دیپلماتیک به, توسعه, ارسال, دیگر ضربه سخت کشور بسیار مورد نیاز تجهیزات پزشکی که می تواند یدکی (کامل با “ساخته شده در تایوان” مزین ماسک). البته هیچ عمل خوب می رود مجازات—تایوان قابل تحسین واکنش کشیده شده خشم چین که نگران تایوان توسعه به عنوان یک راه برای جمع آوری متحدان استقلال خود را فشار. و استفاده از سیم کارت-پیگیری افزایش داده است به برخی مشروع نگرانی های حریم خصوصی. اما در حال حاضر تایوان پاسخ رتبه در میان بهترین در جهان است.

سنگاپور (38,965 موارد; 25 مرگ و میر)

سنگاپور در میان اولین کشورهای مورد ستایش قرار داد یک “برنده” برای آن همه گیر پاسخ شهرت خوبی سزاوار در پشت آن رویکرد تهاجمی به تماس با ما-ردیابی (که شامل اسکن مردم شناسه در سوپر مارکت ها) و گسترده تست. با نگاهی به گذشته و سنگاپور بود و به خوبی موقعیت بهتر از دیگران در آن همه گیر پاسخ داده شده قبلی آن درس های آموخته شده از شیوع بیماری سارس در آن کوچک اندازه (5.7 میلیون نفر کل) و متمرکز “پرستار بچه” دولت رویکرد نه تنها به بهداشت و درمان بحران اما دیگر جنبه های سیاست نیز هست. دولت ساخته شده است به طور موقت تخت فضاهای در سرعت فوق العاده خطرناک به خانه COVID-19 بيمار نگه داشتن مصدوم نرخ پایین (<0.1% از موارد تایید شده).

سنگاپور پاسخ بود مخدوش با یک ثانویه شیوع محور در سر می برند مهاجر مسکن برجسته افتضاح شرایط زندگی (با عنوان بسیاری از 20 نفر در همان اتاق) تحمل این شهر صدها هزار نفر از کارگران مهاجر. در یک نقطه 88 درصد از این کشور موارد در مهاجر مسکن مناطق که بازداشته دولت پاسخ اولیه خواستار توجه به این باور نکردنی نابرابری در سنگاپوری جامعه است.

هنوز دولت های متعدد و قابل ملاحظه محرک بسته (در مجموع 20 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور) برای حفظ اقتصاد خود را شناور قابل تحسین است به عنوان توانایی خود را برای ساخت عمیق ذخایر مالی در طول سال برای کمک به آن آب و دقیقا این نوع از شوک های مالی است. خود بانک مرکزی بیشتر غنی اقتصادی در پاسخ به شدت کاهش سیاست های پولی توسط سطح دیده نمی شود پس از بحران مالی جهانی. و با وجود آن نگران درمان کارگران مهاجر آن نیز موفق به حفظ شیوع از گسترش بیشتر به جمعیت عمومی نشانه خوبی است که این پاسخ می تواند به طور موثر شامل موارد جدید.

کره جنوبی (11,902 موارد; 276 مرگ و میر)

کره جنوبی تهاجمی پاسخ اولیه کمک کرده است تا این کشور حفظ کند و نه فقط یک کم مرگ و میر تعداد اما کم کلی مورد-تعداد (فقط تحت 12,000 اطراف .02% از مردم) باقی مانده است که حسادت از عمده صنعتی دموکراسی. و آن را انجام داده است تا نه فقط به سود خود; کره جنوبی شروع به توسعه Covid-19 آزمون و پوسته پوسته شدن تولید به هزاران نفر در روز در حالی که خود تلفات هنوز زیر صد به عنوان مثال و سپس به کمک صادرات آزمون و لوازم پزشکی به خارج از کشور در بحرانی اوایل روز جهانی بیماری همه گیر. ادامه هوشیاری آزمایش های گسترده و تماس با ردیابی انزوا و درمان تایید موارد باقی مانده است یک مدل است که بسیاری از کشورهای دیگر تنها می تواند به آرزوی… به خصوص آن را به عنوان موفق به انجام این کار بدون سنگ زنی اقتصاد آن را متوقف کند.

به عنوان یک اقتصاد جهانی در کره جنوبی قابل توجه اقتصادی و فن آوری منابع در اختیار آن است. این شهر همچنین دارای تجربه به دست آمده از مقابله 2015 MERS بیماری همه گیر و شهروندان مایل به انجام مبادلات در حریم خصوصی آمده است که با گسترش فن آوری های مانند ردیابی زمان واقعی از COVID-19 بيمار به خاطر سلامت عمومی (و ملی نظام سلامت). ملاحظه محرک اقتصادی دولت—که شامل پرداخت های نقدی به اکثر شهروندان—کمک به جمعیت کشور سوار کردن اقتصادی آشوب. در نتیجه برای رئیس جمهور مون جائه ؟ رکورد تصویب رتبه بندی ماه گذشته و یک پیروزی بزرگ برای حزب خود در مجلس ملی انتخابات در ماه آوریل است. کره جنوبی پاداش یک کار خوب انجام می شود آن را سخت به آنها را سرزنش.

اقیانوسیه standouts: نیوزیلند و استرالیا

اگر وجود دارد یک مضمون مشترک در حال ظهور در این کشور است که در پاسخ های قبلی و به شدت تمایل به پاسخ بهتر. اگر موضوع دوم آن است که این اقیانوسیه کشورهای نیوزیلند و استرالیا را زدم آن را از پارک در شرایط اولیه پاسخ… و از طرف مقابل این طیف سیاسی ،

نیوزیلند (1,504 موارد مرگ و میر 22)

وقتی که می آید به جهانی همه گیر آن کمک می کند تا به عنوان یک کشور جزیره ای دور در یک پرت و دور افتاده گوشه ای از جهان. اما نیوزیلند افزایش در رتبه بندی بسیار بیشتر از خوب جغرافیایی ثروت. نیوزیلند اولین مورد شناسایی شد در فوریه 28th و نسبت به دولت های دیگر نقل مکان کرد به سرعت به تعطیل کشور—کمتر از سه هفته بعد در این کشور تعطیل مرزهای خود را به خارج از مسافران و یک هفته بعد بود نه تنها تعطیل و غیر ضروری کسب و کار اما رفت و حتی بیشتر سازماندهی یک “سطح 4 مستند” که بدان معنی است که مردم تنها می تواند ارتباط برقرار کردن با افراد داخل خانه خود در تلاش برای “حذف” ویروس همه با هم (به همراه اضطراری پیام های متنی است که به سادگی توضیح داد: آنچه انتظار می رود از افراد). شما نیاز به در یک خوش شانس و موقعیت را حتی قادر به تلاشی است که, اما, راه منظم که نیوزیلند انجام شد قابل تحسین همراه با Facebook Live, فیلم ها توسط این کشور نخست وزیر Jacinda Adern. در حال حاضر کشور است COVID-19 رایگان.

عنوان این نوشته نیوزیلند در حال ثبت 1,504 COVID موارد مجموع و فقط 22 COVID مربوط به مرگ و میر. زلاند نو را ستوده اند دولت خود پاسخ اولیه و هماهنگ پیام; در فروردین 88 درصد از New Zealander گفت که به آنها اعتماد خود را دولت در دست زدن به این بیماری همه گیر در مقایسه با 59 درصد به طور متوسط در سراسر G7. همچنین کمک به? وعده نخست وزیر که هیچ کس نمی خواهد از دست دادن اقامت خود را اگر آنها از دست رفته کار یک قایق از اصلاحات مالیاتی با هدف کمک به این کشور در کسب و کارهای کوچک و نمادین در عین حال هنوز هم قدردانی حرکت گرفته شده توسط Adern و وزرای او را به 20 درصد کاهش به حقوق خود است. در بودجه منتشر شد, در اواسط ماه مه در یک صندوق جدید که تقریبا معادل 17 درصد از تولید ناخالص داخلی راه اندازی شده است به نگه داشتن شغل و کاهش نرخ بیکاری در طول دو سال آینده—حرکت را دولت از مازاد به کسری بودجه امسال و سال آینده اما چه خوب است که در حال اجرا مازاد اگر شما نمی توانید از آن استفاده کنید در زمان هایی از این ؟

استرالیا (7,276 موارد; 102 مرگ و میر)

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون شده است یکی از صمیمی رهبران جهان با مغلوب ساختن پیشی جستن اما پاسخ بین رهبران دو کشور نمی تواند متفاوت تر. هماهنگ پاسخ از استرالیا مقامات دولتی در سراسر طیف سیاسی و بحرانی ترین خود را در احترام به دانشمندان و منجر به برخی از بهترین شماره ها در جهان (7,276 موارد و فقط 102 مرگ و میر در کشور از 25 میلیون). محرک اقتصادی بیش از 10 درصد از تولید ناخالص داخلی — رفتن به سمت دستمزد یارانه ها دو برابر مزایای بیکاری و رایگان مهد کودک برای کمک به طور چشمگیری بیش از حد.

آن را به دور از روشن بود که استرالیا کرایه را به عنوان به خوبی به عنوان آن را—موریسون را تحسین کرد از یک حزب است که دارای یک دهه سابقه در نظر گرفتن یک رویکرد مقابله به دانشمندان. اما به عنوان COVID گسترش ملی کابینه فدرال و ایالتی رهبران از سراسر طیف سیاسی برای هماهنگ کردن پاسخ تاسیس شد, مصرف سرب خود را از علم و مقامات بهداشت به جای راه دیگری در اطراف. این نتایج ؟ 93 درصد از استرالیایی ها می گویند که خود را دولت “به کار گرفته COVID-19 خیلی یا نسبتا خوب است.”

از نظر روابط بین الملل, همه چیز کمی سختتر; استرالیا گرفته شده بین المللی به رهبری خواستار رسیدگی به ریشه های این ویروس (دفعات بازدید: چین) یک واقعیت است که خوشحال مغلوب ساختن پیشی جستن اما علامت پکن به پایان رسید که در پاسخ به آنها با تعرفه. استرالیا در حال حاضر به حرکت جغرافیای سیاسی با دقت به عنوان جغرافیای سیاسی مبارزه بین ایالات متحده و چین تشدید و استرالیا است که در وسط. اما که نمی کاستن از دستاورد قابل توجهی از استرالیا داخلی و مدیریت اولیه شیوع و شانت سیاست های حزبی به سمت.

بهترین G-7: خوب شرایط اولیه ماده

کانادا (98,645 موارد; 8,035 مرگ و میر)

تنها ورود از شمال امریکا شما در این لیست… و پاسخ بین کانادا و آمریکا فدرال دولت به کروناویروس نمی تواند انشعاب ، البته این کاملا عادلانه نسبت به سیستم بهداشت و درمان و federalized قدرت های متفاوت بین دو همسایه است. بود که آن را به عنوان ممکن است آن را سخت به این نتیجه است که کانادا, جهانی علنا بودجه با رویکرد بهداشت و درمان نیست و بهتر مناسب برای دست زدن به یک جهانی همه گیر.

حتی در چیزهایی که به طور بالقوه قابل مقایسه بین ایالات متحده و کانادا—می گویند عمومی پیام هماهنگی در اطراف این ویروس در بین آژانس های بهداشت و ملی و دولت های محلی و یا پولی برای حمایت از تلاش های بین المللی برای همکاری در همه گیر پاسخ—کانادا است مراتب بسیار بهتر است. و یک جزء حیاتی از این است که با اجازه دادن به این بیماری همه گیر پاسخ بود کشف و ضبط توسط سیاست های حزبی با تکیه بر علم به راهنمای بهداشت و درمان پاسخ به جای (آن باقی مانده است دیده می شود اگر همان را نگه دارید و درست پس از آن برای اقدامات محرک اقتصادی).

برخی از دانشگاهیان ادعا که آن را در کانادا تجربه (و به طور خاص تر آن شکست) با سارس تقریبا 20 سال پیش که آمادگی آنها را برای این زمان همه گیر که تجربه متقاعد بسیاری از کانادایی ها که دولت فدرال نقش اساسی در مراقبت های بهداشتی که قبل از شده بود مسئولیت از استان و کشور در دهه گذشته را صرف به علاوه پیدا کردن راه هایی برای ادغام این دو است. ترکیب که با مهم پولی و مالی اقدامات انجام شده توسط کانادا یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است و به ارزش های اجتماعی و شبکه های ایمنی در آن) کسانی که به دنبال به سمت شمال امریکا برای رهبری جهانی در این دوران احتمالا به خوبی انجام به آموزش مناظر خود را کمی بالاتر است.

ذکر شریف: آلمان (186,522 موارد; 8,752 مرگ و میر)

آلمان در پاسخ به این ویروس است برگزار شد تا به عنوان یک مدل در اروپا منعکس اندازه گیری موفق باشید و همچنین قوی آن موقعیت شروع. این کشور در امان اوایل خروش در مواردی که همسایگان ایتالیا و اسپانیا را دیدم و سریع آن مهار تلاش های (از جمله گسترده آزمایش گسترده ارتباطات عمومی و شفافیت) دریافت عمومی گسترده ای پشتیبانی می کند. با مقدار زیادی از بیمارستان ها و تخت های مراقبت ويژه آن قادر به خم شدن و منحنی. و آن نیز کمک کرده است که برای اکثر اجتماعی فاصله دستورالعمل به نظر می رسد مشاهده شده است.

دولت مالی تلاش در ابتدا کاهش یافت و کوتاه از آنچه برخی امیدوار بود با توجه به آن قابل توجه مالی, فضا, اما بازار تحت تاثیر قرار شده است با تصمیم خود را برای اصلاح قوانین بودجه و اتخاذ یک بسته قابل توجهی از اقدامات و اخیرا حمایت آلمان برای رمان پان اروپایی همه گیر پشتیبانی از مکانیزم های تغییر شکل سیاست اروپا برای همیشه لطفا برای. آن سخت است به اعتبار کامل به کشور پیشرو در اروپا زمانی که این ویروس در معرض و در بسیاری از جهات تشدید از قبل موجود اروپایی و ترک و اصطکاک. در اروپا قانون و استاندارد-توانایی تنظیم گرفتن ضعیف تر در طول زمان در چند جبهه اما در برابر اختلال در عملکرد جهانی آلمان به کار گرفته شده بحران به خوبی و آنگلا مرکل صدر اعظم است دلیل اصلی که چرا.

کوچک و زیبا

ایسلند (1,807 موارد; 10 مرگ و میر)

هنگامی که مردم بحث در مورد اهمیت حیاتی تست ایسلند روشن ترین مثال است. پس از آن برای اولین بار شناسایی موارد در اوایل مارس ایسلند به سرعت برقرار گسترده (و رایگان) تست و تماس با ما-ردیابی رژیم برای شناسایی و جداسازی Covid-بیماران با چنین نتایج خوبی (فقط 10 نفر فوت کرده اند از coronavirus; هفت نفر بالای سن هفتاد) که آنها قادر به جلوگیری از خاموش کردن کل بود و مدارس و موزه ها و برخی از کسب و کار شروع بازگشایی اواسط مارس یک بار مورد اعداد بصورتی پایدار و محکم در کاهش است. این کمک می کند تا اگر شما یک کشور فقط 364,000 اما حتی پس از آن ایسلند پانچ بالاتر از وزن خود را—آن را تا به حال بالاترین سرانه تست رای در سراسر جهان است.

اولیه دور از محرک اقتصادی دولت ندارد همان سطح مستقیم جدید هزینه های دولت نسبت به اقتصادی شلیک به هر طریقی توسط دیگران اما بعد از آن دوباره نه ویرانی اقتصادی شده است تقریبا به عنوان بد است. تمام عیار اقتصادی آمار نشان می شود در کنار گردشگری اعداد که در ایسلند بسیار وابسته است اما در حال حاضر ایسلند همچنان یکی از بهتر داستان است.

امارات متحده عربی (40,507 موارد; 284 مرگ و میر)

ساخت این لیست سخت است; و این لیست در حالی که همچنین با در نظر گرفتن بخشی در یک جهانی قیمت نفت جنگ است و حتی سخت تر, اما, امارات متحده عربی موفق شده اند آن را. آنها انجام داده ایم تا با اتخاذ دقیق اجتماعی فاصله اقدامات (مستندات + حکومت حتی ممنوعیت عمومی هاى Fatr نماز و جشن) و تهاجمی ضد عفونی تمیز کردن مبارزات کمک به محدود کردن تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس به کمتر از 300 با وجود داشتن خود اولین مورد تایید شده پشت در Jan 29.

آن را مفید است که همه COVID هزینه ها پوشش داده شده توسط دولت صرف نظر از وضعیت بیمه; بیشتر سوال برانگیز است که تصمیم خود را به لوی 5500 دلار جریمه بر هر کسی که سهام هر گونه اطلاعات پزشکی در رسانه های اجتماعی نیست که پایبند به دولت روایت یک ابزار مفید برای محدود کردن هر دو تئوری های توطئه… در کنار انواع دیگری از سخنرانی. در پایان این سیستم نظارت کمک کرد تا اطمینان حاصل شود که اولیه مستند اقدامات موفق شد—جریمه شد اما نظارت بر ساز و کار برای منصرف کردن موارد نقض. خود بانک مرکزی شده است به خصوص تهاجمی در نقدینگی محرک جلو (فراموش نکنید که جنگ نفت بیش از حد) نیز به ارائه برخی از کمک های مالی بالاست. گرفته شده با هم درهم coronavirus پاسخ درجات بالا و این کار را با وجود تمام دیگر جغرافیای سیاسی حواس او را پرت از آن است رفتن در این روز است.

ضرب و شتم انتظارات: یک شروع خوب است اما چالش های پیش رو

یونان (3,068 موارد; 183 مرگ و میر)

برای یک کشور بود که در نهایت نشان دادن نشانه هایی از اقتصادی ظهور از آن دهه بحران مالی همه گیر نمی توانست ضربه در یک زمان بدتر. اما یکی از عمده نقره ای-آستر: یک دهه از ریاضت کاهش چپ یونان با سلامت زیرساخت های سیستم قادر به حمل وزن هر قابل توجهی شیوع کروناویروس در کشور است. نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis دیدم نوشتن بر روی دیوار و نیست دریغ—تقریبا سه هفته پس از یونان و ثبت آن در اول coronavirus مورد در اواخر فوریه کل کشور بود و در سخت مستند. چه کمی منابع یونانی دولت هم مجبور شد به کارگردانی به تهیه بیشتر تخت ICU و بهداشت کارگران است. نتیجه ؟ کمتر از 200 COVID مربوط به مرگ و میر. نظرسنجی های اخیر نشان می دهد Mitsotakis جدید دموکراسی با 20 نقطه استفاده بیش از آن در آینده نزدیک ترین رقیب سیاسی موثر نشان داده شده از یک دهه متمرد سیاست که دیدم این کشور کل سیاسی طیف طرح میتوانست با ریاضت اقتصادی سیاست. این کشور پس از آغاز لغو مستند اجازه می دهد یونانیان به (بیشتر) از سرگیری زندگی روزانه.

بخش سخت است و هنوز هم آمده است. اقتصاد یونانی است که به شدت وابسته به گردشگری (حسابداری برای حدود 20 درصد از تولید ناخالص داخلی و 700,000 شغل تمام گفته) و راه اندازی مجدد اقتصاد یونانی به معنی شروع مجدد گردشگری…که همچنین به معنای شروع مجدد امکان یکی دیگر از شیوع کروناویروس. دولت در تلاش برای ابداع یک سیستم است که اجازه خواهد داد که گردشگران هنوز هم سفر به این کشور در حالی که خطر ابتلا به این ویروس گسترش کم (یک جزء حیاتی از آن است که تنها اجازه می دهد مسافران از کم مورد کشورهای در روزهای اولیه فصل گردشگری) اما این قلمرو جدید است برای همه. و با توجه به وضعیت اقتصاد جهانی این است که به دور از روشن که پول و تقاضا برای نمونه در یونان تعطیلات تابستان—از هر دو خارجی و یا یونانیان خود خواهد بود وجود دارد. این چند ماه آینده مهم خواهد بود برای یونان در چند جبهه اما نباید کم از آنچه در آن موفق به انجام رساندن است.

آرژانتین (24,761 موارد; 717 مرگ و میر)

شگفت انگیز ترین مطلب در این لیست با توجه به این که کشور باعث شده نهمین مالی به طور پیش فرض. آرژانتین ثبت نام خود را برای اولین بار coronavirus مرگ و میر در مارس 7; زمان دولت تحمیل قرنطینه در مارس 20, جهان گرفتار بود تا به تهدید بحران و آرژانتین معرفی سخت اجتماعی فاصله اقدامات و شهروندان توجه آنها را به خوبی. به عنوان یک نتیجه, آن اعداد نگاه بسیار بهتر از بسیاری از همسایگان خود است.

با همکاری دو حزبی از آرژانتین فرمانداران و کنگره چهره های coronavirus مدیریت پاسخ از آلبرتو فرناندز جدید دولت (که به دست آورد تصویب 83 درصد از Argentineans) منجر به افزایش در تایید اعتبار. که داخلی تصویب مهم است که او fends off سرمایه گذاران بین المللی و درایو را از طریق این کشور نهم به طور پیش فرض.

فرناندز (در کنار معاون رئیس جمهور و رئیس جمهور سابق کریستینا کیرشنر) هستند Peronists که اشتراک بیشتری چپ سیاست های اقتصادی و درست به ریشه های ایدئولوژیک ارائه دستمزد پایین کارگران 10000-پزوی یکجا برای کمک به آنها آب و بحران است. اما در حالی که خود را به صرف در داخلی محرک ممکن است وجود این واقعیت خود را از منابع مالی دولت و بلندی بازپرداخت بدهی به طلبکاران خارجی و محدودیتهای آنها را بطور قابل توجهی (خود را بسته محرک مقدار را به 4.9 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را) و پیشنهاد خود را به چاپ پول بیشتر ممکن است آنها را با فشار به تورم جهنم. در ضمن موارد جدید در بوینس آیرس در حال افزایش است و رشد انتقاد از سخت مستند (محدودیت شده اند کاسته جاهای دیگر). با این وجود تمایل خود را برای مراقبت از خود مردم و تصمیم گیری برای منحرف کردن منابع از پرداخت بدهی به انجام این کار—حتی در خطر از بلندی سقوط مالی—شده است بهترین انتخاب میان بد و جایگزین.

*چگونه ما آن را انجام داد: برای هرکدام از ما یک مرتبه سفارش اثربخشی بر اساس کمی و کیفی معیار اختصاص کشورها به چارکهای. برای سلامت متریک ما در تحرک و تست عملکرد (مدرج توسط جمعیت); برای دولتی, اثربخشی ما تحلیلگر رتبه بندی از مقامات, تلاش, واکنش های عمومی و داخلی و بین المللی هماهنگی. در نهایت از نظر سیاست های اقتصادی ما کوچک قدر پولی و مالی تلاش نسبت به تامین مالی فاصله و موقعیت شروع تنظیم برای تیم ما’ مشخصات دامنه به پاسخ (سیاست پولی و مالی در فضا).

**Covid موارد و مرگ و میر آمار و ارقام هستند که از ماه ژوئن 10th, و گرفته شده از دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب در اینجا یافت نشد.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>