تصنیف از پرندگان و مارها می افزاید: ابعاد جدید به یک توجه داشته باشید شرارت از گرسنگی’ برف رئیس جمهور

Readers از سوزان کالینز’ آمار جوانان-بزرگسالان سه گانه بازی های گرسنگیرا به یاد داشته باشید Coriolanus برف به عنوان استبدادی جمهور Panem و عذاب از شورشی شخصیت کتنیس اوردین. کالینز’ بسیار پیش بینی جدید prequel تصنیف از پرندگان و مارهااست که در اینجا به گوشت را یک توجه داشته باشید تبه کار.

شصت و چهار سال قبل از Katniss وارد عرصه Coriolanus—Coryo به چند را انتخاب کنید—18 سال, بلند پروازانه به استخوان و مخفیانه را شکست. او یک دانش آموز در کنگره آکادمی, مدرسه ای که کودکان ممتاز از شهرستان صرف روز خود را به آماده شدن برای کالج و معتبر استخدام در تنها بخشی از کشور با منابع و فرصت است. اما اولین شورش و جنگ داخلی بود که مبارزه بین کنگره و مناطق 10 سال قبل ترک کرده است یک بار مرفه برف تقریبا بی بضاعت و مبارزه برای حفظ ظاهر. پدرش درگذشت یک قهرمان در جنگ و مادر خود را به طوری که آن را فقط Coriolanus پسر عموی دجله و مادر بزرگ خود زندگی لوکس, خانواده, پنت هاوس مبارزه را با لباس پاره و کمی به غذا خوردن.

هنگامی که خبر prequel به فرض شکست در ژانویه طرفداران این سری اصلی صحبت کردن در برابر نیاز به یک backstory در مورد عمده آن تبه کار آن را نسبت به فیلم هایی مانند بذله گو که به نظر می رسد به ارائه توجیهی برای یک شخصیت آینده ظلم و ستم. و اولین فصل از Collins’ fast-paced روایت فراموش استوک سیتی یک مقدار مشخصی از همدردی; Coryo یک پسر تحت فشار, دوره نقاهت بعد از صدمات جنگ و از دست دادن پدر و مادر خود را در حالی که تلاش برای ایجاد یک نام برای خود به طرز وحشیانه ای classist جامعه است. اما کالینز هدر هیچ زمان در کاشت اخلال سرنخ در مورد ماهیت واقعی.

The Hunger Games با راه اندازی این صحنه را در برداشت سالانه مراسم که در آن یک پسر و یک دختر از هر یک از 12 ولسوالی انتخاب شده است به رقابت در یک سخنرانی تلویزیونی نبرد به مرگ—کنگره مجازات و یادآوری به این ولسوالی از دست دادن خود را در جنگ. تصنیف از پرندگان و مارها را نشان می دهد همان صحنه از طرف دیگر یک گروه از 24 آکادمی دانش آموزان Coriolanus در میان آنها ساعت با سرور و نشاط به عنوان ادای احترامات به نام. این دانش آموزان خواهد بود مربیان—علاوه بر جدید به 10 سالانه بازی های طراحی شده برای تقویت علاقه پایانی در پخش و برنده ادای احترام مربی اهدا خواهد شد عمده مالی جایزه. این یک حرکت است که مجموعه در حال حرکت بازی’ تحول از یک ساده لوح گلادیاتور-سبک نبرد رویال به فن آوری های پیشرفته عینک Katniss’ عصر—فقط یکی از نمونه هایی است که Collins پرده در مورد Coriolanus نقش در توسعه مرضی رویداد.

Coriolanus که غرور و تکبر و خود جذب هستند تأکید توسط کالینز است از جان گذشته برای دریافت جایزه. و او را از همه بیشتر نگران زمانی که او متوجه می شود او اختصاص داده شده به زن احترام از شدت فقیر منطقه 12, انتساب وی به شرح زیر چه متناسب خود را نام و نام خانوادگی. اما لوسی خاکستری بیرد جذاب خواننده با یک میل برای مارها ثابت می شود یک مدعی و یک تعریف آزمون Coriolanus شخصیت. از طریق داستان خود را کالینز تساوی یک استارک خط بین عشق و اختیار.

تصنیف از پرندگان و مارها می سازد در سری اصلی’ به صورت آشکار و نقد خشونت و کسانی که تداوم آن را دوباره از نظر صحبت می کنند که به یک بیشتر مخاطبان جوان-بزرگسالان بازاریابی ممکن است نشان می دهد. اما در جایی که Katniss بود یک قهرمان که نقص گذاشته شد به عنوان او به خود او Coriolanus گاهی اوقات احساس معکوس-مهندسی متناسب با خود را با قالب و رمان نیست به طور کامل توضیح ریشه های خود را در-هر-هزینه های جاه طلبی. کالینز ممکن است بهتر بوده است در خدمت کاوش در تاریکی روز از Panem با آوردن ديدگاه برخی از, حمایت از بازیکنان مانند Sejanus ستون, منطقه 2 پیوند در کنگره که نمایش Coriolanus به عنوان یک برادر یا لوسی خاکستری خودش.

برای طرفداران واقعی این بازی گرسنگیکالینز می درخشد بیشتر او به عنوان بافت در وسوسه انگیزی جزئیات است که قرض دادن عمق به جهان وحشتناک او ایجاد شده در سری اصلی و Coriolanus محل در تاریخ آن است. و در حالی که شخصیت به نظر نمی رسد در جدول زمانی Collins ماهرانه خواستار بازگشت به Panem را قهرمان واقعی کسی است که رز از بحران حتی starker تر از این شخصیت. Katniss در بر داشت راه خود را. Coriolanus, خوب, ما در حال حاضر می دانم که چگونه داستان به پایان می رسد.

نوشتن به مگان McCluskey در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>