The Baby-Sitters Club میشکند یکی از مهلک ترین افسانه ها در مورد دختران نوجوان

ژوئیه 3 سال 2020 به لطف برخی از قرنطینه تمیز کردن, من در حال حاضر می دانیم دقیقا آنچه که من انجام شده بود

توسط PATRIS-FUN در 14 تیر 1399

به لطف برخی از قرنطینه تمیز کردن, من در حال حاضر می دانیم دقیقا آنچه که من انجام شده بود روز دوشنبه 30 سپتامبر 1991.

در حالی که رفتن را از طریق کمد و کشو من تصادفا خاطرات من نگه داشته در زمانهای گذشته ترک خورده باز سال پیش. هدیه ای از یک دوست برای من روز هفتم تولد یکی از قدیمیترین آن نوشته بود من هدایت یک قهرمان ادبی. (افشای کامل: من در واقع مورخ ورود در روز دوشنبه 31 سال 1991 به دلیل تقویم سخت هستند.)

"امروز من خیلی فاب!" من نوشت. "من در نیویورک شال داغ است! من مدعی هستم استیسی از نوزاد-Siters باشگاه. Luv, استیسی A. K. A. کاترین." من حتی کپی استیسی را مشخص دست خط dotting من را با قلب.

The Baby-Sitters Club کتاب همه خشم در آن زمان من نمی توانستم به اندازه کافی دریافت کنید. نوشته شده توسط Ann M. Martin, این سریال در مورد یک گروه از مدرسه دختران زندگی در داستانی Stoneybrook, Connecticut. آنها babysat اما از همه مهمتر, آنها چراغ بسیار هیجان انگیز زندگی اجتماعی که درگیر چنین چیزهایی به عنوان رفتن به رقص و مجاز به فروشگاه بدون نظارت.

من کشیده شد به استیسی مک گیل دختر سرد از شهر نیویورک بود که خوب در ریاضی, عینک جذاب, لباس و مو permed. او همیشه به عنوان "پیچیده" و من می خواستم به پیچیده بیش از حد حتی اگر من در درجه دوم و قضاوت که خاطرات ورود حتی نمی توانست طلسم کلمه.

هر عضو از BSC به حال خود نقاط قوت و خصلت. در حالی که من قدردانی تمام دختران به عنوان افراد آنها در بهترین خود را به عنوان یک گروه. هیچ چیز می تواند آنها را متوقف کند — آنها سازمان یافته جمع آوری اعانه و برنامه ریزی اردوهای تابستانی و حتی با حل رمز و راز است. قرار دادن کارشناس مسئول ایالات متحده coronavirus پاسخ و تضمین می کنم ظرف 24 ساعت باشگاه جمهور و بی باک رهبر کریستی توماس می خواهم که همه ما با پوشیدن ماسک و خوشبختانه پناه در محل.

The Baby-Sitters Club باقی مانده است به عنوان مثال باور نکردنی از قدرت زن دوستی و آن را اغلب به عنوان خوانده شده توسط دختران در یک زمان در زندگی خود را هنگامی که آن را بسیار مهم به شکل حمایتی اوراق قرضه. در حالی که هنوز در مدرسه ابتدایی دختران جوان در حال بمباران با پیام هایی که پس از آنها آمار بین سال های دیگر خواهد بود و ميانگين و شعارهاى شروع شایعاتی که گلوله کمانه دار زدن در اطراف پردیس بنابراین اگر شما جرات به نگاه خود را دوست پسر و یا کسب بخشی از آنها می خواهم در بازی.

این درست است که می تواند مودی بی ادب و بی ملاحظه است. آنها در حال رفتن را از طریق زمان تغییر شدید و هیچ کس از آن بیرون می آید صدمه ندیده است. اما ایده این است که هنگامی که دختران به یک سن خاص همه آنها اما به مقصد برای تبدیل شدن به معنی مجموعه زنان جوان برای شکست. آنها به طور مداوم در مواظب برای مخرب رفتار نگرانی در مورد هر زمزمه و یا یک وری نگاه و یا آنها فکر می کنم آنها را به زندگی می کنند تا به انتظار و تبدیل به تبه کار.

این یک اسطوره خطرناک است و یکی که به Baby-Sitters Club میشکند. دختران خود را به حال دعوا و اختلافات, البته, اما آنها نمی قلدر و نیست بیرون رفتن از راه خود را به معنی. آنها درک درستی از یکدیگر و صادقانه و سعی خواهد کرد برای حل هر یک از دیگر مشکلات است. دختران در هر حال منافع خود و می دانستند که آنها می خواهم همه چیز متفاوت است و آن را همه درست است.

Netflix بکشد لذت بخش جدید Baby-Sitters Club سازگاری جریان در حال حاضر کاملا می شود این. این BSC ما می دانیم و عشق است اما با برخی از تغییرات — Mary Anne عضله (مالیا بیکر) در حال حاضر سیاه و سفید و سحر Schafer (Xochitl گومز) است Latinx. جدید نشان می دهد نیز می پردازد موضوعاتی که نیست یک بخشی از این کتاب مانند در اختیار داشتن یک گی پدر و مادر است. Showrunner راشل Shukert و تهیه کننده اجرایی و مدیر لوسیا Anuello قادر به ماهرانه را Stoneybrook به دوران مدرن است.

ریخته گری است و بر روی نقطه ای و بازیگری قوی با Momona Tamada ایستاده به عنوان کلودیا کیشی هنری معاون رئيس جمهور از باشگاه که دوست دارد آب نبات و می تواند بدون مدرسه. Tamada قادر است به زحمت انتقال از دختری که با اعتماد به نفس است که آن را می آید به هنر و احساس سبک اما اینو بدونیم که به عنوان به زودی به عنوان او را نابغه خواهر بزرگتر جنین مراحل را به اتاق. زمانی که کلودیا مادر بزرگ محبوب میمی اول به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش من خودم شگفت زده توسط خفگی. کتاب خیلی خوب در مورد به تصویر می کشد روابط خانوادگی و کلودیا پیوند نزدیک با مادر بزرگ خود را به من از خود من است.

مسائلی که دختران مقابله با بی انتها هستند — ما دیدن Kristy (سوفی فضل) دست و پنجه نرم کردن با مامان ازدواج مجدد و مری آن تلاش برای تبدیل شدن به خود فرد تحت مراقبت و مواظبت چشم از او overprotective پدر. Ann M. Martin نوشت: در مورد این موضوعات با صداقت و نشان دادن دسته آنها را به همان شیوه. در طراوت تغییر سرعت دختران همه در برخورد با مسائل راه واقعی 13 ساله انجام دهد. آنها نمی عاقلانه فراتر از سال خود را و نمی رسد به گزارش روز حالت.

از BSC به معنای بسیار به من و این سری واقعا همه چیز من می تواند برای بپرسید. آن را خنده دار, جذاب و واقعی است. The Baby-Sitters Club جشن سن زمانی که شما شروع به دیدن جهان متفاوت و بهترین راه برای آن را از طریق با دوستان خود توسط سمت خود را.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته "امروز بهترین مقالات" عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب