'قدرت کل است': مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید آن را به تماس خود را نه متحده زمانی که به سهولت COVID-19 محدودیت

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا اقتدار دوشنبه برای تصمیم گیری چگونه و چه زمانی بازگشای

توسط PATRIS-FUN در 26 فروردین 1399

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا اقتدار دوشنبه برای تصمیم گیری چگونه و چه زمانی بازگشایی اقتصاد پس از هفته سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل با هدف مبارزه با کروناویروس جدید. اما فرمانداران از هر دو طرف شد و سریع به عقب براند و اشاره کرد که آنها قانون اساسی اولیه مسئولیت حصول اطمینان از ایمنی عمومی در کشورهای خود را و تصمیم می گیرید که آن را امن برای آغاز یک بازگشت به عملیات عادی.

رهبران دموکرات در شمال شرقی و در امتداد ساحل غربی اعلام کرد دولت جداگانه فشردگی برای هماهنگ کردن تلاش های خود را به مقیاس stay-در-خانه سفارشات و یا بازگشایی کسب و کار خود به خود جدول زمانی حتی به عنوان تهمت سعی در گفتن آن خود تماس بگیرید.

"وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت است که مجموع" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز دوشنبه در کاخ سفید coronavirus جلسه. "فرمانداران را می دانند."

اما او از ارائه جزئیات در مورد منبع اقتدار خود را و یا طرح خود را برای بازگشایی اقتصاد است.

اضطراب برای قرار دادن دوقلو بهداشت عمومی و بحران اقتصادی پشت سر او تهمت حمایت کرده است فدرال اجتماعی فاصله توصیه های که منقضی در پایان ماه. اما از آن شده است فرمانداران و رهبران محلی که باید برقرار محدودیت های اجباری از جمله سازندگان: مدارس و بسته شدن غیر ضروری کسب و کار.

با توجه به توییتر تهمت نوشت که برخی از آنها "گفت که این فرمانداران تصمیم به باز کردن متحده نیست که رئیس جمهور ایالات متحده و دولت فدرال است. اجازه دهید آن را به طور کامل درک که این نادرست است ... این تصمیم رئیس جمهور و برای بسیاری از دلایل خوب است."

تهمت می توانید خود را قلدر منبر به فشار متحده به عمل و یا آنها را تهدید می کند با پیامدهای اما قانون اساسی به بهداشت عمومی و ایمنی مسئولیت در درجه اول به دولت و مقامات محلی است.

در همین حال رئیس جمهور دستورالعمل باید کمی زور. فرمانداران و رهبران محلی را صادر کرد که سفارشات حمل جریمه یا مجازات های دیگر و در برخی از حوزه های قضایی گسترش به اوایل تابستان است.

"همه از این دستور اجرایی در حال اجرایی دولت سفارشات و بنابراین از آن خواهد بود تا به دولت و فرماندار برای خنثیسازی بسیاری از این" نیوهمپشایر کالیفرنیا ، کریس Sununu گفت: در سی ان ان.

پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ دموکرات به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی است که تا زمانی که مردم سالم هستند, بازگشایی اقتصاد "به کار نمی رود."

"دیدن چگونه ما تا به حال مسئولیت بسته شدن دولت من فکر می کنم ما احتمالا باید مسئولیت اصلی برای باز کردن آن," او اضافه شده است.

گرگ پیوست فرمانداران در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات دلاور و رود آیلند در موافقت با اقدامات خود را هماهنگ. فرمانداران از کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن اعلام کرد یک شبیه پیمان. در حالی که هر دولتی است ساختمان خود را از طرح سه West Coast متحده توافق کرده اند که به یک چارچوب گفت: آنها را با هم کار کنند و قرار است دستياران سلامت اولین و اجازه علوم راهنمای تصمیم گیری کنند.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی تاکید کرد تلاش خواهد زمان را.

"خانه است که هنوز هم در آتش" او گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. "ما هنوز هم برای خاموش کردن آتش, اما ما مجبور به شروع به قرار دادن قطعه از پازل را که ما می دانیم که ما در حال رفتن به نیاز ... برای اطمینان از این نمی دوباره."

هر چند تهمت رها شده و هدف خود را از عقب اجتماعی فاصله دستورالعمل توسط یکشنبه, او شده است خارش به بازگشایی یک اقتصاد است که به طور چشمگیری قرارداد به عنوان کسب و کار باید توقیف ترک میلیون ها نفر از مردم از کار و تلاش برای به دست آوردن کالاهای اساسی. این بسته نیز تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد, پیام که لولایی در یک اقتصاد پررونق.

تهمت و ادعا می کنند که او می تواند نیروی فرمانداران به بازگشایی ایالات خود نشان دهنده یک تغییر چشمگیر در تن. برای هفته ها در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن است و استدلال کرد که دولت نه دولت فدرال باید منجر پاسخ به بحران است. و او حاضر به عموم فشار متحده به تصویب اقامت در خانه محدودیت با استناد به اعتقاد خود را در محلی کنترل دولت است.

در حالی که تهمت می توانید روزانه خود را در کاخ سفید جلسات و حساب توییتر به تلاش برای شکل دادن به افکار عمومی و فشار فرمانداران به خم شدن خود را "واقعی وجود دارد محدودیت در رئیس جمهور و دولت فدرال وقتی که می آید به امور داخلي" John Yoo یک دانشگاه کالیفرنیا در برکلی دانشکده حقوق استاد دانشگاه گفت: در اخیر Federalist جامعه کنفرانس تماس بگیرید.

"دولت دریافت نمی کند باز از طریق توییتر. آن باز می شود تا در سطح ایالت" میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer یک دموکرات گفت.

می سی سی پی کالیفرنیا ، تیت ریوز یک حامی از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این سوال از زمانی که به لغو محدودیت خواهد بود "یک تلاش مشترک" بین واشنگتن و ایالات متحده است.

بحث در مورد چگونگی و زمانی که به راه اندازی مجدد اقتصاد این کشور آمده است به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن است bristled در انتقاد بود که او به کندی پاسخ به این ویروس و زندگی می کند که می تواند ذخیره شده تا به حال اجتماعی فاصله توصیه شده است در محل قرار داده و هر چه زودتر.

ویژه داستان
قهرمانان از خط مقدم
داستان شجاع کارگران خطر زندگی خود را برای نجات ما

که نا امیدی بود و تکثير توسط نظرات ساخته شده توسط Dr. Anthony Fauci, ملت, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص. خواسته یکشنبه در سی ان ان اگر زودتر اقدام می تواند به نجات زندگی Fauci گفت که "بدیهی است که شما می تواند منطقی می گویند که اگر شما تا به حال یک فرایند است که در حال انجام و شما شروع به کاهش زودتر شما می تواند زندگی را نجات داد."

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ reposting یک صدای جیر جیر که اشاره Fauci نظرات و شامل خط "هم به #FireFauci" بالا بردن آلارم که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است نظر به تلاش برای سرنگونی 79 ساله ،

تهمت شکایت کرده به مشاوران و خواص مورد Fauci مثبت توجه رسانه ها و تمایل خود را به تناقض رئیس جمهور در مصاحبه و از اتاق جلسه مرحله با توجه به جمهوریخواهان نزدیک به کاخ سفید است. آنها صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به بحث در مورد مکالمات داخلی.

اما در روز دوشنبه جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "من نه آتش او را. من فکر می کنم او یک پسر فوق العاده."

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته مشاوران که او می داند که مقاومت برای از بین بردن Fauci خواهد بود و شدید است که — حداقل در حال حاضر — او گیر کرده است با دکتر. او در بیش از یک مناسبت با این حال خواست که Fauci بود سمت چپ از نیروی کار جلسات و یا خود زبان نقش محدود با توجه به خواهان.

___

Mulvihill گزارش از نیوجرسی. آسوشیتد پرس نویسندگان جاناتان Lemire در نیویورک, Alan Suderman در ریچموند, ویرجینیا, Holly Ramer در Hopkinton, New Hampshire, جان اوکانر در اسپرینگفیلد ایلینوی مارک لوی در هریسبورگ, پنسیلوانیا, اسکات بائر در مدیسون ویسکانسین دیوید Eggert در لانسینگ, میشیگان, Mark Sherman و Darlene Superville کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب