دولت استرالیا آب و هوای سیاست صدمه زدن به آن ارز تحلیلگر می گوید

دلار استرالیا می تواند پیدا کردن طولانی مدت رهایی از دوره ای رکود اگر دولت این کشور تصمیم به تغییر آب و هوا به طور جدی با توجه به ABN Amro Bank, NV.

هلندی بانک انتظار دارد که این کشور تمرکز به نوبه خود نسبت به سیاست های زیست محیطی پس از آتش سوزی ویران در اقتصاد و صدمه زدن به پول. یک سوئیچ برای سبزتر اقتصاد می تواند تغییر اساسی در عملکرد استرالیا در ساخت آن کمتر رانده جهانی ریسک پذیری می گوید: ارشد آن ارز خارجی استراتژیست ژرژت Boele.

“شخصیت دلار استرالیا می تواند تغییر کند اگر دولت باعث می شود سیاست آب و هوا و رسیدن به توافق پاریس بیشتر از یک اولویت است,” او گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان. “دلار استرالیا احتمالا کمتر دوره ای کمتر کالا محور و کمتر وابسته به دولت از اقتصاد چین و بیشتر رانده شده توسط دولت از اقتصاد داخلی است.”

دلار استرالیا دلار بوده است صدمه دیده با گسترش coronavirus است که دیده می شود به عنوان تأثیر تقاضای چین برای استرالیا کالا است. آن است که در میان بدترین نمایشی گروه-از-10 ارز در این سال منجر به ضرر و زیان در کنار همکار حساس به ریسک ارز دلار نیوزیلند و کرون نروژی داشتن کاهش یافته است بیش از 4 درصد در سال 2020 است.

در حالی که ABN Amro یادداشت های جاری دولت استرالیا همچنان بی علاقه در آب و هوا تغییر سیاست های افکار عمومی در حال تغییر است پس از بوش آتش. نیز وجود دارد امکان دولت می تواند مجبور طریق دادخواهی به ملاقات آب و هوا سیاست اهداف که در هلند Boele گفت.

در عین حال حتی اگر اقتصاد استرالیا تبدیل می کند بیشتر سازگار با محیط زیست پایدار گذار خواهد بود یک دشوار در کوتاه مدت برای استرالیا.

یک کاهش قابل ملاحظه در زغال سنگ LNG و صادرات محصولات کشاورزی را کاهش انتشار دی اکسید کربن از معدن و حمل و نقل را نیز در نتیجه کاهش صادرات و درآمد Boele گفت.

“نتایج حاصل از سرمایه گذاری و کاهش تولید گازهای گلخانه ای CO2 فقط قابل مشاهده در طول زمان — سال یا حتی چند دهه,” او گفت:. “بنابراین در سال های آینده اصول اقتصاد استرالیا احتمالا رو به زوال و این می تواند وزن در دلار استرالیا.”

–با کمک از شارلوت رایان.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>