آمریکایی گروگان در پشت سمت چپ برای مغلوب ساختن پیشی جستن طالبان صلح

Two آمریکایی گروگان طالبان در افغانستان تاکید محدودیت های مشکل قرارداد صلح ایالات متحده در افغانستان با طالبان و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را کاهش توانایی خم شدن داعش به آمریکا را به این گروه میپیوندد در آن متحدین افغان.

به عنوان ایالات متحده بود و در حال نزدیک شدن به یک توافق با طالبان شبه نظامی گروه تندرو حقانی جناح ربوده شده آمریکایی پیمانکار و نیروی دریایی جانباز علامت Frerichs در افغانستان در Jan. 31. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که آگاه بود او گم شده بود رفت جلو و امضا Feb. 29 قرارداد صلح به هر حال. آن ارائه شده برای طالبان آتش بس را علیه نیروهای آمریکایی در بازگشت خود را برای خروج احتمالی اما هیچ خاص ذکر است از گروگانها و نه آن مشخص هر گونه حمایت آمریکا از پیمانکاران فعلی و سابق آمریکا از زمان.

آن را تعجب آور بود امتیاز از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که قبلا ساخته آوردن آمریکا اسیران خانه یک اولویت بالا. در حال حاضر برخی از قانونگذاران در واشنگتن خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درایو سخت تر معامله با طالبان برای پیدا کردن و آزاد Frerichs و پل Overby دیگر آمریکایی گم شده در افغانستان پس از 2014. کنگره جمهوری خواه مایکل والس از فلوریدا جنگی جانباز افغانستان می گوید که در طول یک وزارت امور خارجه کنفرانس تلفنی با قانونگذاران ایالات متحده در اواخر ماه آوریل او پرسید که چرا ایالات متحده “است که در ادامه به مذاکره با نهاد—طالبان/حقانی — که در زمان گروگانگیری در طول مذاکرات و همچنان او را نگه دارید.”

او می گوید: Amb. مری کاترین “مولی” Phee معاون تیم که مذاکره ایران پاسخ داد که “گروگان گرفتن نیست از لحاظ فنی تخطی از این معامله به دلیل آن را به صراحت در قرارداد.” او به یاد می آورد که او اضافه کرد که وزارت امور خارجه بود “اقدامات است که از او منتشر شد که او نمی خواهم به در تماس است.” والس می گوید: پاسخ او خشم او و دیگر نمایندگان مجلس در تماس است.

A U. s. State Department رسمی می گوید Phee تا به حال کاملا متفاوت خاطره تماس بگیرید. “او صریح آن است که درست نیست برای طالبان را و یا نگه داشتن گروگان آمریکایی” و توافق “شامل صریح تعهد توسط طالبان به تهدید آمریکا امنیت. این بدان معناست که هیچ حمله از هر نوع در برابر آمریکایی ها خواند و گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود به بحث در مورد بحث ارز.

منتقدان از این معامله مانند والس می گویند رئیس ایالات متحده با طالبان مذاکره Amb. زلمای خلیل زاد به نظر می رسد بیشتر علاقه مند به حفظ پیمان او شخصا امضا از چرخش پیچ در طالبان به امن Frerichs’ انتشار یا قرار دادن Overby. نگه داشتن این معامله دست نخورده است کلید به آمریکا خروج نیروهای نظامی مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده است حامیان او پیش از سال 2020 در انتخابات ریاست جمهوری.

Frerichs’ خانواده می گوید آنها در حال قرار دادن ایمان خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن. “ما می دانیم که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن می کند همه چیز او می تواند به آمریکا, گروگان خانه با خیال راحت” شارلین Cakora از علامت Frerichs گفت: زمان در بیانیه ای از طریق یک واسطه. “او نمی خواهد ترک علامت پشت سر گذاشت. ما ایمان به او اجازه نمی دهد که خود را دیپلمات قطع هر گونه معاملات بیشتر با بچه ها برگزاری برادر من تا زمانی که آنها به توافق برسند تا او را آزاد کند.”

فوریه. 29 قرارداد صلح قرار بود برای جلوگیری از حملات طالبان بر نیروهای ایالات متحده در بازگشت خود به صحنه خروج بیش از 14 ماه و شروع مذاکرات صلح بین طالبان و افغانستان اعلام کرد.

تا کنون کسانی که در داخل افغانستان مذاکرات را موفق به تحقق با توجه به ادامه اختلاف بر سر تعداد از زندانیان طالب از زندان های دولت افغانستان حاضر است برای آزادی به عنوان بخشی از معامله است. طالبان نیز افزایش خشونت آمیز خود را در حمله به نیروهای امنیتی افغان. ایالات متحده در ماموریت نظامی در افغانستان را متوقف کرده است و به اشتراک گذاری اطلاعات دقیق در این حملات به گفته بازرس ویژه برای بازسازی افغانستان (SIGAR). ارتش ایالات متحده تنها بگویید SIGAR که در ماه مارس پس از امضای معامله با طالبان خودداری از حمله به نیروهای آمریکایی در حالی که افزایش حملات بر نیروهای افغان.

طالبان خودداری از رسما اعلام آغاز آن بهار فصل جنگ در آشکار اشاره به این معامله اما آنها هنوز هم با تشدید حملات باعث شد وزارت امور خارجه و ارتش آمریکا به تماس در این گروه به چرخ ضامن دار خود را از حمله به نیروهای افغان. “جهان خواسته است #طالبان برای توقف خشونت و تمرکز بر #COVID19. در حال حاضر زمان برای متوقف کردن خشونت” نوشت: پسرم لگت سخنگوی نیروهای آمریکایی در افغانستان در توییتر در روز شنبه. “حملات تولید حملات در حالی که محدودیت تولید خویشتن داری,” او اضافه شده در یک بعد صدای جیر جیر. “اگر خشونت را نمی توان کاهش می یابد — پس از آن وجود خواهد داشت پاسخ.”

تجاری آمریکایی پیمانکار Mark R. Frerichs سابق غواص و نیروی دریایی مهندس عمران از لومپارد, ایلینوی, ربوده شده توسط عناصر طالبان و شبکه حقانی در Jan. 31 فعلی و سابق ایالات متحده گفته است. رسمی ایالات متحده و افغان رسمی تایید به زمان که Haqqanis بودند در پشت این آدم ربایی است. او برای یک دوره در جنوب شرق افغانستان در ولایت خوست هم مرز با مناطق قبیلهای فدرال سابق آمریکا رسمی اضافه شده است. تمام مقامات صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث حساس و مهم است.

نظامی شبکه حقانی مسئول برخی از وحشیانه ترین و مرگبار حمله به نیروهای آمریکایی در تقریبا دو دهه جنگ در افغانستان است. رهبر آن Sirajuddin حقانی معاون فرمانده طالبان با یک برادر در تیم که مذاکره با آمریکایی ها. حقانی گذراند نظر قطعه در حمایت از مذاکرات صلح به نظر می رسد که در نیویورک تایمز.

اف بی آی به گروگان بازیابی فیوژن تلفن نمی خواهد اظهار نظر در Frerichs’ مورد گفت: فراتر از آن است که “همکاری با شرکای ما برای اطمینان حاصل شود که علامت Frerichs و همه آمریکایی ها گروگان خارج از کشور در حال بازگشت به خانه” در یک بیانیه ایمیل به وقت دوشنبه.

دوم آمریکایی که به فرض ربوده شده در افغانستان آزاد نویسنده پل Overby که رفت از دست رفته در شهر خوست در اواسط ماه مه سال 2014 در حالی که انجام تحقیقات کتاب. وجود دارد یک میلیون دلار پاداش برای اطلاعاتی که منجر به بازگشت امن و بازیابی. همسرش جین لارسون درخواست خود را برای انتشار در یک مقاله منتشر شده در سال 2017 در یک روزنامه پاکستانی است اما به نظر این مقاله است.

سخنگوی طالبان سهیل شاهین می گوید که سازمان برگزاری نه پیمانکار و نه حقانی ، “علامت Frerichs نیست ربوده شده توسط طالبان. البته دکتر خلیل زاد خواسته برای آزادی او اما مردم ما نمی دانند در مورد محل نگهداری او,” او گفت: از دوحه روز دوشنبه با اشاره اخیر درخواست های ساخته شده توسط خلیل زاد برای پیدا کردن و آزادی او. شاهین ارائه شده بدون در نظر Overby.

ایالات متحده آمریکا-طالبان معامله تقریبا اتفاق نمی افتد زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت دور از مذاکرات در ماه سپتامبر سال 2019 پس از یک بمب گذاری طالبان در کابل که به کشته شدن چندین نفر از جمله یک سرباز آمریکایی. طالبان به دنبال راه های متعدد برای تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم به راه اندازی مجدد مذاکرات و در نهایت توافق برای آزادی آمریکایی کوین شاه و استرالیا تیموتی هفته که برگزار شده بود توسط شبکه حقانی به مدت سه سال در ماه نوامبر در ازای سه با مشخصات بالا حقانی زندانیان از جمله Sirajuddin برادر انس افغانستان به گفتن. آمریکا مذاکرات از سر گرفته و در ماه دسامبر.

اما Frerichs و Overby شد و هنوز هم از دست رفته زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن امضا شده در فوریه. 29 معامله است که تعیین یک جدول زمانی برای تکمیل آمریکا کاهش, بر اساس شرایط از جمله پیشرفت در داخل افغانستان شد.

که یک استارک تغییر از مغلوب ساختن پیشی جستن خود از دست زدن به قبلی گروگان موارد و از دولت های قبلی. افسانه ای آمریکا مذاکره Amb. Richard Holbrooke معروف متوقف مذاکرات بیش از این پیمان دیتون برای یک هفته به دلیل خودداری از بحث صلح تا صرب, شبه نظامیان تبدیل شده است بیش از یک آمریکایی خبرنگار به یاد می آورد جیمز اوبراین اول ایالات متحده فرستاده گروگان امور یک موقعیت ایجاد شده در دولت اوباما. “این یک تست بود,” او گفت: زمان گفت: در اثر “چگونه می توانم به شما اعتماد به ارائه صلح اگر شما نمی توانید ارائه این یکی آمریکا.”

مذاکرات صلح به نظر می رسد به انجام کمی برای محافظت از هر آمریکایی با پوشیدن یک لباس. یکی فعلی و سابق ایالات متحده رسمی بگویید زمان که این قرارداد ایالات متحده امضا شده با طالبان صدق نمی کند به هزاران نفر از ایالات متحده پیمانکاران که کار را برای محافظت از عرضه و تغذیه نظامی ایالات متحده. “مهم این است که با پوشیدن یونیفرم,” ارشد دولت ایالات متحده آمریکا رسمی زمان می گوید. “اگر فردی کشته یا ربوده پوشیدن نیروهای مسلح, یونیفرم, سپس طالبان خواهد بود در نقض پیمان است. اما پیمانکاران از لحاظ فنی نمی آیند تحت رسیدگی کند.”

در واقع این شرایط که از لحاظ فنی تشکیل نقض توافق صلح هستند “فوق العاده باریک می گوید:” سابق ارتش آمریکا رسمی که به تازگی به خدمت در افغانستان است. “اگر طالبان به ضرب گلوله یک نظامی عضو نظامی و علنا در زمان اعتبار آن خواهد بود نقض….و اگر فرد وابسته نظامی اما نه در مدرسه (یک پیمانکار و یا به طور بالقوه مدنی) آن را تخلف خواند و می گوید. هر دو مقامات صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث حساس و مهم است.

یکی دیگر ارتش آمریکا رسمی آشنا با این توافق که پیمانکاران “یک راه گریز” در توافق کلی و اضافه کرد که وضعیت بین المللی تاسیسات و تعمیر و نگهداری پیمانکاران نامشخص است “به خصوص کسانی که به کار گرفته شده توسط شرکت های ثبت نشده در ایالات متحده آمریکا” و یا از دیگر کشورهای ائتلاف.

نه تنها وضعیت حفاظت از خود را تحت قرارداد صلح نامشخص است, به همان اندازه معلوم نیست که آیا آنها محدود به همان زمان برداشت جدول به عنوان نیروهای ایالات متحده از آنها پشتیبانی می کند. اگر کسانی که پیمانکاران مجبور به ترک در همان 14 ماه پنجره به عنوان نیروهای ایالات متحده انجام این مقام گفت: این تاثیر می تواند ویرانگر در افغانستان به دلیل پیمانکاران حفظ تقریبا همه تدارکات و تعمیر و نگهداری. “اگر خود را Blackhawks و یک-29s شد پایه نیروهای امنیتی افغان خواهد از دست دادن مقدار زیادی از تحرک و مبارزه با پشتیبانی هوایی خواند و گفت: زبان ناشناس چرا که او مجاز به صحبت های عمومی.

فرماندهی مرکزی ایالات متحده و نظامی ایالات متحده در افغانستان نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. وزارت امور خارجه رسمی اما اصرار پیمانکاران تحت پوشش توافقنامه که این مقام گفت “شامل صریح تعهد توسط طالبان به تهدید آمریکا امنیت. این بدان معناست که هیچ حمله از هر نوع در برابر آمریکایی ها است.”

—با گزارش توسط جان Walcott/واشنگتن

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>