77 درصد: پیوستن به بحث

77 درصد از آفریقایی ها کمتر از 35 سال. کسانی که 77 درصد می تواند به شکل قاره های آینده. ما آفریقایی جوانان به

توسط PATRIS-FUN در 13 اسفند 1398

77 درصد از آفریقایی ها کمتر از 35 سال. کسانی که 77 درصد می تواند به شکل قاره های آینده. ما آفریقایی جوانان به عنوان آنها به اشتراک گذاری داستان خود را به رویاهای خود و چالش های خود را. بیا و پیوستن به بحث!

به 77 درصد در رادیو - بیا و پیوستن به بحث!

77 درصد از آفریقایی ها کمتر از 35 سال. کسانی که 77 درصد می تواند به شکل قاره های آینده. ما آفریقایی جوانان به عنوان آنها به اشتراک گذاری داستان خود را به رویاهای خود و چالش های خود را. آیا شما بخشی از 77 درصد ؟ بیا و پیوستن به بحث!

77 درصد از این جمعیت در کشورهای جنوب صحرای آفریقا کمتر از 35 سال – که حدود 770 میلیون نفر است. یک نسل از اعتماد به نفس مردم پویا است که می تواند به شکل دادن به آینده آفریقا.

هر چند 77 درصد فرم سه چهارم از جمعیت آنها اغلب نمی گویند در تصمیم گیری های سیاسی. با وجود قدیمی, رهبران جوان آفریقایی هستند از لحاظ سیاسی مشغول صحبت کردن در برابر بی عدالتی و فساد و تقلب. که می تواند ناخوشایند برای بسیاری از سیاستمداران است. صدای جوان ها روز به روز بلندتر اما آنها می تواند در تلاش برای نفوذ به رسانه ها. که در مورد تغییر; در حال حاضر DW جدید پروژه های چند رسانه ای "که 77 درصد" است که به ارائه یک پلت فرم برای شما 77 درصد به صدای شما شنیده می شود.

بخشی از "77 درصد" پروژه جدید ما این است که رسانه های اجتماعی بخش "دیگر چه ؟" صحبت کردن در مورد داستانهای آفریقایی که لازم نیست که این عناوین. ما برای باز کردن سیستم عامل رسانه های اجتماعی به 77 درصد: داستان های خود را و نظرات خود را. پیوستن به بحث در امهری, انگلیسی, فرانسوی, Hausa, Kiswahili و پرتغالی! ما آن را انتخاب کنید و مطمئن شوید که شما شنیده ام در تلویزیون و رادیو و رسانه های اجتماعی. ما را انتخاب کنید تا در روند موضوعات در آفریقا و باز بحث حتی در جایی که دیگران خجالتی و دور. ما در مقابله با موضوعات بحث برانگیز به طوری که شما می توانید شکستن تابوهای.

آفریقا بیش از فقر و خشونت! ما خواهد شد از ویژگی های سازنده داستان از سراسر این قاره و معرفی شما را به تغییر واقعی سازندگان. شما در حال حاضر شنیده می شود در مورد زیمبابوه اولین زن خلبان یا کنیا زیست شناس که توسعه مقاوم در برابر خشکسالی محصولات زراعی در آزمایشگاه است ؟ نه ؟ خوب, "77 درصد" به ارمغان می آورد شما داستان هایی شما را پیدا خواهد کرد در رسانه های جریان اصلی.

ما مجریان رادیو به دنبال به جلو به شنیدن داستان های خود را و به اشتراک گذاری تجارب خود را در بحث پر جنب و جوش از حق در سراسر این قاره است. چیدن در شبکه ما خبرنگاران که دهانه شرق به غرب و شمال به جنوب "به 77 درصد" نمی توانید صبر کنید برای همه شما برای پیوستن به این بحث!

شما می توانید اشتراک به تمام رادیو نشان می دهد و یا فرد گزارش iTunes گوش دادن و اشتراک در ساوندکلاود پیدا کردن قسمت های گذشته در DW مرکز رسانه یا شیر خوراک RSS برای تمام نشان می دهد و یا به صورت فردی ،tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب