7 سال است که پا به پرتاب اجتماعی دور Senior Prom برای خود نانی را به زندگی از حزب

تیاو مدل معمولا برای دانش آموزان دبیرستانی اما باهوش و مراقبت از هفت سال موفق به نمره یک دعوت نامه با پرتاب یک مدل برای پرستار بچه.

زمانی که coronavirus آمار هفت سال Curtis راجرز تا به حال به صرف دو ماه بدون دیدن خود را پرستار بچه, راشل چاپمن, ABC 11 گزارش. بنابراین زمانی که او شنیده ام که چپمن ناراحت شد چرا که او prom لغو شد, او ابداع یک طرح هوشمندانه برای دیدن او و او را تشجیع کردن. او به شدت با دعوت به حضور اجتماعی دور مدل در حیاط خلوت خود را.

پس از ساخت تا ذهن خود را, او خود را شگفت زده کرد, بچه نگهدار با “promposal” در فرم ثبت نام که خوانده شود: “مینی مدل نیست اما شما به من بپیوندید روز دوشنبه” محلی رادیو فردا وابسته WNCN گزارش. به طور طبیعی او گفت: بله.

راشل چپمن مادر بکی چاپمن مشترک شیرین داستان در توییتر و آن را به سرعت رفت و ویروسی به عنوان افراد آنلاین reveled در یک داستان از مهربانی و سخاوت و دوستی است.

در عکس راجرز دیده می شود در یک دست کت و شلوار و پاپیون که مادرش الیسا گفت: ABC 11 انتخاب شد و به طور خاص برای مطابقت با پرستار بچه لباس. زمانی که چپمن وارد خانه اش کوچک او را اسکورت می شد در خارج از انتظار با یک استخر ماکارونی به طوری که آنها می تواند با خیال راحت نگه داشتن فاصله خود از یکدیگر و او در زمان او را به حیاط خلوت که در آن او تا به حال کمک به تنظیم یک جدول با غذاهای مورد علاقه که گزارش شد Chick-fil-A با چاشنی های مورد علاقه و مخلوط. “من می توانم بگویم او قرار داده و مقدار زیادی از فکر به آن” او گفت: ABC 11.

در حالی که چپمن در ابتدا (و طبعا) غمگین در مورد از دست دادن او را مدل او چه کردم به جای یک عمل محبت بالقوه و حتی بیشتر به یاد ماندنی از یک شب رقص با دوستان. “این واقعا سرگرم کننده,” او گفت: ABC 11. “من واقعا خوشحالم که او انجام دادیم.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>