5 تا از بهترین آهنگ های این هفته, از Billie Eilish به Monsta X

روز ولنتاین یکی از بزرگ برای موسیقی جدید: جاستین بیبر در حال تغییر است به عنوان سام اسمیت عنوان آهنگ از آلبوم آینده اش, برای مردن.

بر روی سنگ طرف وجود دارد Tame Impala — و سکته مغزی هستند. برای رپ, A Boogie شوخ طبعی دا Hoodie, YG و پاپ دود ارزش گوش دادن; در حالی که اسم حیوان دست اموز بد و Ozuna ادامه به خوراک طرفداران خود را. (در واقع طرفداران از همه این هنرمندان را پیدا خواهد کرد دقیقا آنچه که آنها دنبال آن هستید در این پروژه های جدید است.) بنابراین این هفته ما دو برابر را در آهنگ های شما هم می توانید از دست ندهید — مانند بیلی Eilish جدید James Bond theme که تضمین شده است به جا به زودی به اندازه کافی — و دیگران است که شما ممکن است به طور تصادفی در سیل های جدید موسیقی مانند یدکی جذاب الکترو-جاز از Marian Hill, Jordy را لذتبخش شناور دل شکستگی-pop, K-pop, گروه Monsta X مهم به زبان انگلیسی انتشار آلبوم و Grimes را به نوبه خود برای balladry با “پاک کردن برای همیشه لطفا برای.”

“هیچ وقت به مرگ” Billie Eilish

Eilish — سال گرمی-جارو — نوجوان جوانترین انتخاب هنوز به رکورد یک جیمز باند آهنگ تم. “هیچ وقت به مرگ” سهم خود را برای آینده اوراق قرضه فیلم به همین نام ساخته شده با شریک خلاق و برادر Finneas است, زمان مناسب. فیلم ما آمده ام تا به انتظار با خواننده گروه دانیل کریگ تمایل به سمت تاریکی و ترحم; Eilish منظمی چفت بر روی آن کیفیت. فراموش نشدنی و echoey “هیچ وقت مردن” به توجه کامل به quavers از صدای او و flutters در لبه های آن. باریک پیانو فقرات پیوست توسط ابزار دقیق است که می سازد به یک ارکستر کامل رفت و برگشت نشانه گرفتن از آدل “Skyfall.” و پس از آن وجود دارد این محتوا: “شما در زندگی من, اما زندگی دور از نمایشگاه” او intones. به نظر می رسد مانند اوراق قرضه نمی شود داشتن مقدار از یک پایان خوش, اگر Eilish را از هر گونه پیش بینی.

“شما نمی توانید نگه دارید قلب من” Monsta X

همه چیز در مورد عشق, K-pop supergroup Monsta X برای اولین بار به زبان انگلیسی, آلبوم, یک رمان — و زرنگ و دانا — نسخه جدید است. شش عضو گروه — Shownu, Minhyuk, Kihyun, Hyungwon, Joohoney و I. M. (هفتم عضو Wonho چپ در سال 2019) — عرضه در سال 2015 پس از ظاهر شدن در یک رقابت واقعیت نشان می دهد که winnowed پایین شرکت کنندگان به مرحله نهایی ، مانند بسیاری از موفقیت گروه های K-pop برخی از آنها تخصص در آواز و دیگران در رپ و همه آنها را به رقص و به نظر می رسد در مفهوم موسیقی فیلم. آنها قرار داده و از هر دو کره ای و ژاپنی-زبان های آلبوم شکوه نمودار در سراسر آسیا. اما به تازگی آنها تبدیل کردم مناظر خود را به آمریکا بیش از حد. به این منظور وجود دارد یک کمی از همه چیز در همه چیز در مورد عشق. اوایل تنها “که آیا شما عاشق” با French Montana است آهنگ; آقای در سراسر جهان خود میامی, Pitbull مناسب میآید تا به برجسته فرهنگی و ارز در “در کنار ایالات متحده” در جای دیگر Monsta X به نظر می رسد راحت تر در R&B قلمرو. “شما نمی توانید نگه دارید قلب من” یک تغییر سرعت: en emo پاپ آهنگ راک با گیتار پشتیبان گیری. آن را شیرین اما شور و محکم اجرا با آن گره به سنگ. و آن را نشانه ای از حل مرزها — در سراسر زبان در سراسر سبک در سراسر فرهنگ است.

“این عشق است؟,” Jordy

شیکاگو متولد شده خواننده پاپ ترانه سرا Jordy به سوالات. “آن را دوست دارم اگر من f-cked up?” او می پرسد. “در آن است به اندازه کافی اگر من خراب است؟” جدید خود, EP, روانی, بررسی گیج کننده عشق (یا شاید نه کاملا عشق) در تمام سایه از آن ناکامی در یک مکالمه آواز-آهنگ و سبک و بیش روشن و غیر قابل انکار, شاد, پاپ بیت: یک دارای گونه های برامده مقابل شیاطین او کشتی خود را در شعر. “قبل از اینکه من شما را ملاقات من تنها با هدف توجه” او منعکس کننده. “اما با شما وجود دارد چیزی متفاوت; از ذهن نیست کمی فاصله است.” او صحبت کردن در مورد داستان عشق ما در فیلم را ببینید, اما آنهایی که با ما زندگی می کنند و سعی کنید به درک تمام وقت. آن را به خوبی به کسی مثل Jordy commiserating با ما در زمانی که موسیقی این بازی سرگرم کننده.

“در آن بود نه” Marian Hill

چه Marian Hill می کند و فقط با چند آکورد و صدای بیش از بسیاری از می تواند به رویای ساخت با یک ارکستر کامل. لوازم یدکی و ارتباط با ظریف جاز نوسان خود را امضا سبک — “آن و نه” لغو احکام صادره ی و مخلوط خواننده سامانتا Gongol ظریف تنور بیش از انعکاس کلیدی سکته مغزی و دقیق دام ضرب و شتم اعمال جراحی با حداقل تهاجم. لوید گفت: زمانی که “نیست” است همه چیز در مورد “عجیب و غریب بودن حافظه” — چگونه گذشت زمان mellows و تغییرات ما از خاطرات عشق گذشته; “شد و آن را ممکن است در دریاچه آن بود نه ؟ همه چیز رویایی است که من را فراموش کرده” Gongol muses, nonplussed. اواز یا موسیقی دو نفری متشکل از تولید کننده جرمی لوید و Gongol اند حک شده یک صدای مجزا که بزرگ و اینده در آن مینیمالیسم. بعدی EP است که در ماه مارس آن را به عنوان یک طراوت کام پاک کننده.

“پاک کردن برای همیشه” گرایمز

هفته آینده ما alt-پاپ experimentalist Grimes را در تمام طول رهایی از دست Anthropocene. اما روز جمعه سخت به پین کردن هنرمند ارائه شده است تا تعجب آور جدید کنار خود خلاق خود را با “پاک کردن برای همیشه لطفا برای.” نرم و موسیقی آن را سخت به نوبه خود از آهنگ های دیگر بر روی این پروژه; “4AEM:” برای مثال یکی از ترین به شدت با صدای بلند سبکی مش یو پی اس است. گرایمز گفته است که “پاک کردن برای همیشه” یک “بد شانسی آهنگ” با الهام از دوستان مبارزه با مواد مخدر اعتیاد; او همچنین گفت: این را مدیون بدهی به واحه را “Wonderwall.” که روشن در گیتار-نواختن ساز زهی معرفی و در صورت جدی عاطفی آواز. آن را تبدیل به یک Grimes آهنگ وقتی که او می افزاید: مردمی ضربه, “اوه” گنجانده شده است و یک الکترو-hum اثر است. “نمی توانم درک از دست رفته بسیاری از مردان / به تازگی تمام ارواح خود را به نوبه خود به دلایل و بهانه” او آواز می خواند. غم انگیز است اما در نهایت لطیف و شیرین خاطره — چیزی نیست که ما استفاده می شود برای شنیدن از گرایمز و از همه بهتر برای تعجب.

نوشتن به Raisa برونر در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>