21 بهترین مستند به جریان راست در حال حاضر

تیاو بزرگ فیلمساز مستند آلبرت Maysles یک بار در مصاحبه ای گفت که "آنچه که یک فیلم مستند بسیار ویژه در انجام ا

توسط PATRIS-FUN در 10 تیر 1399

تیاو بزرگ فیلمساز مستند آلبرت Maysles یک بار در مصاحبه ای گفت که "آنچه که یک فیلم مستند بسیار ویژه در انجام این کار بسیار خوبی است به تصویر می کشد کسی چیزی را تجربه طوری که بیننده تجربه است که به عنوان خوبی است." با توجه به این که مستند span بسیاری از افراد و خلق و خو و مدت زمان آنها را به ما به عنوان بینندگان ته چاه فرصت برای تجربه های جدید. از true crime سری تبدیل شده اند که جریان احساس به فیلم که به بررسی دامنه کامل از زندگی هنرمندان و نوازندگان به یک سال 1976 کلاسیک فرم از Maysles و برادرش David Maysles زیر 21 از بهترین فیلم های مستند شما می توانید در حال حاضر.

چه اتفاقی افتاده خانم سیمون?

که در آن به تماشای: Netflix

مدیر Liz Garbus آهنگ های این خواننده و ترانه سرا نینا سیمون زندگی به عنوان یک مجری و فعال از سال های اولیه خود را به عنوان یک ستاره نوازنده به افزایش شهرت به عنوان جنبش حقوق مدنی در زمان برگزاری در سراسر ایالات متحده است. با استفاده از فیلم آرشیوی و منتشر نشده ضبط نامزد جایزه اسکار شد فیلم تواریخ مبارزه سیمون رو به عنوان او وزن او رو به رشد موفقیت با ظهور به عنوان یک فعال.

13

که در آن به تماشای: Netflix

نام متمم سیزدهم قانون اساسی ایالات متحده—که قانون شکنان برده داری و خدمت اجباری جز به عنوان مجازات برای یک جرم و جنایت—این فیلم از Ava DuVernay نشان می دهد که چگونه تکامل از ایالات متحده سیستم عدالت کیفری است و اساسا مجاز به یک سیستم مدرن قانونی برده داری. 13 بررسی های مختلف سیاست های نژادپرستانه در آمریکا را مظلوم و محروم آمریکایی های سیاه و سفید با جرم حبس در مرکز آن است.

ادامه مطلب: Ava DuVernay در اسکار-نامزد دریافت جایزه مستند 13th و مقاومت از طریق هنر

امی

که در آن به تماشای: Netflix

منتشر شد و چهار سال پس از تکان دهنده مرگ امی واینهاوس, امی تلاش برای ایجاد حس از زندگی این خواننده محبوب که مبارزات با سلامت روان و اعتياد و مسائل او ساخته شده یک هدف تلخیص پوشش. از فیلمساز Asif Kapadia, امیکه برنده اسکار بهترین فیلم مستند از ویژگی های, ویژگی های ده ها تن از مصاحبه با واینهاوس خانواده و دوستان برای ساخت یک ماندگار پیچیده پرتره از هنرمند.

پاریس در حال سوختن است

که در آن به تماشای: اجاره در آیتونز

این منی 1990 مستند از مدیر Jennie لیوینگستون کنکاش شهر نیویورک 1980s-عصر کشیدن توپ ، این فیلم که اضافه شد به ملی ایالات متحده آمریکا در فیلم رجیستری توسط کتابخانه کنگره در سال 2016 ویترین عملکرد و مصاحبه با بسیاری از ارقام مرکزی از کشیدن صحنه از رقیب خانه مد که کرامت و هدف در سالن صحنه در برابر درد مقعد افت شایع همجنسگرا ستیزی و تراجنسی خشونت و ایدز بحران است.

ادامه مطلب: 8 LGBTQ مستند به سازمان دیده بان طول غرور ماه

فرمول 1: درایو برای زنده ماندن

حسن نیت ارائه میدهد از Netflix

که در آن به تماشای: Netflix

در سراسر دو فصل این مجموعه مستند از فرمول یک طول می کشد بینندگان از طریق زندگی روزمره از رانندگان مسابقات فرمول یک قهرمانی جهان. فصل یکی را پوشش می دهد 2018 قهرمانی جهان در حالی که فصل دو آهنگ 2019 رقابت است. آن سطح بالایی از دسترسی باعث می شود برای مشاهده به عمق جهان از مسابقه به خصوص برای uninitiated.

OJ: ساخته شده در امریکا

که در آن به تماشای: WatchESPN

ESPN امی و برنده جایزه اسکار پنج بخش مستند از فیلمساز عزرا Edelman پیاده روی بینندگان از طریق O. J. Simpson زندگی خود را از پیروزی به عنوان یک Heisman-برنده کالج, بازیکن فوتبال و بعد از آن ورزشکار حرفه ای برای تبدیل شدن به نخست قتل مظنون در قتل Nicole Brown Simpson و ران گلدمن در سال 1994. از طریق سیمپسون زندگی, این مجموعه به بررسی چگونگی نژاد و مشهور بازی در ایالات متحده, به هم چسباندن, مصاحبه, فیلم آرشیوی و پوشش خبری.

ادامه مطلب: O. J.: ساخته شده در امریکا به بررسی چرا آب نمی تواند خود را شل

سه یکسان غریبه

که در آن به تماشای: Hulu

سه یکسان غریبه است و داستان یک مجموعه ای از سه قلو—ادوارد گالان دیوید tanya warren و رابرت Shafran—که هر یک بعد دیگر در زندگی پس از تصویب به سه خانواده مختلف به عنوان نوزادان. در حالی که خود را تصادفی مراسم در سن 19 در ابتدا شاد و ساخته شده سه نفر یک رسانه, احساس مردان در تلاش برای پیدا کردن که چرا دقیقا آنها از هم جدا شدند به عنوان نوزادان unearths اسرار تاریک که به صورت چلیپا از فیلم است.

ادامه مطلب: چگونه فیلم های مستند شد داغترین سبک تابستان

رفتن روشن

که در آن به تماشای: HBO در حال حاضر و یا HBO Go

بر اساس کتابی از لارنس رایت HBO است 2015 فیلم مستند در مورد ساینتولوژی برای اولین بار به جنجال در جشنواره فیلم ساندنس که از آن کاهش یافته است چند bombshells در مورد مرموز در کلیسا که شمارش تعدادی از ستاره های هالیوود در میان صفوف خود را. این فیلم اثری افزایش ساینتولوژی با کاوش در داستان کلیسا بنیانگذار L. Ron Hubbard و نفوذ خود را در هالیوود است. آیات در این فیلم عبارتند از اتهامات متعدد از خشونت و سوء رفتار توسط مقامات کلیسا و ادعا می کند بیش از آنچه که واقعا اتفاق افتاده در تام کروز و نیکول کیدمن ازدواج.

چهره اماکن

که در آن به تماشای: اجاره در آمازون نخست

اواخر فیلمساز اگنس Varda, شناخته شده برای نفوذ در, موج جدید و هنرمند فرانسوی JR را برای آنچه به نظر می رسد در ابتدا مانند یک احتمال جفت شدن. در جذاب این مستند Varda و جونیور با یک تفاوت سن بیش از 50 سال دیدار از تحسین متقابل برای یکدیگر کار می کنند و تصمیم به سفر را از طریق فرانسه با هم برای یک پروژه هنری است که در آن آنها برای پیدا کردن افراد ایجاد تصاویر بزرگ از آنها و قرار دادن آنها را بر روی ساختمان. نتیجه این است که هر دو در حال حرکت ادای احترام به مردم فرانسه و یک مراقبه عمیق در دوستی است که رشد می کند بین Varda و JR که هر یک می آیند به درک جدید از هنر های حافظه و مرگ و میر.

بیشتر بخوانید: "او بود که همیشه در حال حاضر وجود دارد. هنرمند جونیور در فیلم ها و دوستی اگنس Varda

غلغلک

که در آن به تماشای: اجاره در آمازون نخست

پدیده "رقابتی استقامت غلغلک" به اندازه کافی جذاب است در خود را دارد اما این مستند فراتر از یک پایه پرسش و پاسخ در چنین دمدمی ورزشی حرفه. پس از دیوید نعلبند یک نیوزیلند مبتنی بر تلویزیون روزنامه نگار می آموزد در مورد وجود استقامت غلغلک مسابقات او حفاری کمی بیشتر تنها به stonewalled توسط تولید کنندگان پشت ویدئوها از مردان غلغلک هر یک از دیگر. او به عنوان تحقیقات بیشتر, اکتشاف خود را از آنچه به نظر می رسید مانند یک تفریح و سرگرمی احمقانه می شود گیج و روشنگری نگاه اجمالی به شیوه های اخلاقی از تصویری تولید کنندگان پشت این تلاش است.

Shirkers

حسن نیت ارائه میدهد از Netflix

که در آن به تماشای: Netflix

فیلمساز Sandi قهوهای مایل به زرد غواصی به گذشته خود را برای سال 2018 است Shirkers. این مستند به بررسی چگونه فیلم را از یک فیلم قهوهای مایل به زرد در کار با دوستان در سال 1992 ناپدید شد زمانی که خود را مربی ژرژ کاردونا absconded با آن در پایان پروژه. ناپدید شدن علائم محوری از دست دادن برای قهوهای مایل به زرد که تصمیم به ساخت یک فیلم مستند در مورد ساخت این فیلم پس از یک جستجو برای پاسخ رهبری به کردنا همسر سابق را وحی که او تا به حال طولانی از دست رفته فیلم.

پاسداران

که در آن به تماشای: Netflix

حل نشده قتل خواهر کتی Cesnick که ناپدید شد در سال 1969 پایه و اساس این 2017 Netflix سری از مدیر Ryan سفید. Cesnick که تدریس در اسقف اعظم Keough دبیرستان در بالتیمور و بعد از آن در غرب دبیرستان مرده پیدا شد دو ماه بعد از او ناپدید شد. در حالی که هنوز معلوم نیست چه کسی کشته Cesnick این مجموعه به بررسی چگونگی مرگ او ممکن است مرتبط شده اند به تلاش برای مخفی نگه داشتن اتهامات سوء استفاده جنسی علیه یک روحانی در مدرسه سابق.

ادامه مطلب: پاسداران: پشت حل نشده قتل یک راهبه است که در حال حاضر یک سری Netflix

Hoop Dreams

که در آن به تماشای: HBO در حال حاضر

در ابتدا به معنای کوتاه PBS, مستند Steve James' Hoop Dreamsمنتشر شده در سال 1994 یکی از مهمترین و به طور گسترده ای تحسین شده فیلم های مستند تا کنون ساخته شده است. در سراسر سه ساعت فیلم به شرح زیر است دو سیاه و نوجوانان از شیکاگو که امیدواریم در نهایت آن را به عنوان حرفه ای بسکتبال, بازیکنان, به عنوان آنها تحمل چالش های دبیرستان. یکی از اولین فیلم های به شات در فیلم های مستند بود و بسیار تاثیر گذار به یک نسل جدید از فیلمسازان. به عنوان devil's Playground مدیر لوسی واکر گفت که زمان می آید به نسل documentarians "شما می توانید نقطه به نسب [جیمز] بیشتر به طور مستقیم از هر کس دیگری."

ادامه مطلب: آن بوده است و 25 سال پس از Hoop Dreams وارد بازار گردید. در اینجا چگونه آن را تغییر بازی به صورت مستند

Bill Cunningham New York

که در آن به تماشا کنید: آمازون نخست

2010 مستند از ریچارد مطبوعات به شرح زیر Bill Cunningham, اواخر, دوچرخه سواری ثابت از شهر نیویورک بود که شناخته شده برای تصاویر او ساخته شده برای نیویورک تایمز' بخش سبک. معلوم می شود که امریکا را مد عکاسی که دستگیر بهترین از شهرستان خود را به سبک خیابانی است که تقریبا به عنوان جذاب به عنوان مرد پشت دوربین.

عشق Gilda

که در آن به تماشای: Hulu

Gilda Radner یک شنبه شب زنده اصلی بازیگران عضو که شناخته شد ستارگان برداشت و غریب, کمدی زنده می آید در این مستند که ترکیبی از خود او روایت های صوتی, مصاحبه با دوستان و خواندن با صدای بلند بخشهایی از مجلات. Radner که در سال 1989 از سرطان تخمدان است جاودانه در این فیلم که آثار او را از زندگی در حال رشد در میشیگان به تبدیل شدن به یک ستاره.

هیپ هاپ تکامل

حسن نیت ارائه میدهد از Netflix

که در آن به تماشای: Netflix

بیش از چهار فصل تا کنون هنرمند و گوینده Shad بررسی تاریخچه هیپ هاپ از طریق مصاحبه با برخی از نوع بزرگترین نامها به شکستن نفوذ از دی جی ها و تولید کنندگان و خواننده های رپ که شکل این نوع به آنچه در آن است امروز. Peabody برنده جایزه سری پوشش هنرمندان با نفوذ از Fab Five فردی به Sugarhill Gang, N. W. A. به LL Cool J.

Minding فاصله

که در آن به تماشای: Hulu

فیلمساز بینگ لیو شخصی فیلم تواریخ دوستی بین خود و دو نفر دیگر از مردان جوان از Rockford Illinois, آنها اوراق قرضه بیش از یک عشق مشترک برای اسکیت بورد سواری. از طریق این تفریح و سرگرمی این مردان سعی کنید برای فرار از خشونت و صدمات از خود گذشته است. اسکیت فرهنگ ارائه می دهد یک باز برای لیو به بررسی مسائل مانند استفاده داخلی و سمی مردانگی در حالی که همه از جمله خود داستان در داستان است.

ادامه مطلب: مدیر بینگ لیو مورد بحث و بررسی چرخه خشونت در قدرتمند آمدن از سن مستند Minding فاصله

خاکستری باغ

که در آن به تماشای: اجاره در آمازون نخست

1976 فیلم از مدیران Albert and David Maysles در مورد یک مادر و دختر جفت قبلا اعضای جامعه بالا که تبدیل به recluses زندگی در یک خانه مخروبه در همپتون تبدیل به یک کلاسیک این ژانر و حتی الهام گرفته از یک فیلم سینمایی با بازی درو بریمور (به عنوان به خوبی به عنوان کمدی spoofs). شناخته شده به عنوان "بزرگ ادی" و "کمی ادی" این عجیب و غریب زنان در مرکز این مستند که پسرعموهای دور از Jacqueline Kennedy Onassis زندگی کردن زندگی روزانه خود را در مقابل دوربین به عنوان محیط اطراف خود فرو ریختن.

Honeyland

که در آن به تماشای: Hulu

منتشر شده در 2019, مقدونی فیلم زیر یک زنبوردار به نام Hatidže Muratova که ذهن زنبور عسل وحشی. فیلم درام می آید از ورود یک همسایه جدید برای او ایجاد کرد که شمار قبر تهدید برای آینده او کلنی زنبور عسل.

دوره. پایان حکم

که در آن به تماشای: Netflix

یک 2018 برنده جایزه اسکار مستند کوتاه دوره است. پایان حکم به شرح زیر زنان در هند است که کار به حذف فرهنگی انگ مرتبط با قاعدگی و ارائه مناسب محصولات بهداشتی به زنان در کشور است. کارگردانی شده توسط Rayka Zehtabchi فیلم مستند فیلم برداری شده بود در مرکز هند هاپور منطقه و تواریخ دریا تغییر به ارمغان آورد در مورد یک دستگاه است که باعث می شود مقرون به صرفه پد بهداشتی.

ادامه مطلب: پشت فیلم مستند برنده جایزه اسکار به چالش کشیدن هند تابوهای مورد قاعدگی

داستان ما بگویید

که در آن به تماشای: اجاره در آمازون نخست

فیلمساز Sarah Polley به بررسی دوران کودکی خود را در این سال 2012 کانادا, مستند, حفر به رابطه پیچیده بین پدر و مادر او. ساخته شده است در مصاحبه با اعضای خانواده و دوستان پلی به تدریج لایه برداری پشت لایه های او چگونه کشف هویت واقعی او پدر بیولوژیکی گفتن داستان خود را در شرایط خود.

نوشتن به Mahita Gajanan در mahita.gajanan@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب