16 بهترین فیلم در مورد امریکا از 10 سال گذشته

چه معنی آن را به یک فیلم در مورد امریکا در قرن 21? از آن نیاز به بیش از فقط به تصویر می کشد یک قسمت از تاریخ مشترک ما — مانند یک فیلم نیاز به لمس بر در برخی از راه آنچه که همکار من دیمون لینکر به نام این کشور را “اخلاقی و تاریخی پیچیدگی است.” آن باید خودداری بالاتر از همه چیز از “خالص شی از تصور کمال است.”

وجود دارد بسیاری از فوق العاده کلاسیک نمونه هایی از این (در اینجا لینکر انتخاب). اما در دهه گذشته فیلمسازان باید به طور فزاینده ای نقل مکان به دور از ساده داستان به تصویر می کشد آرمانی آمریکایی میهن پرستی و دست و پنجه نرم کردن با این ایده از پیچیدگی — هر دو خوب و بد زیبا و غم انگیز که قابل ستایش و نفرت در این مورد 244 سال کشور است. امروز بهترین فیلم در مورد امریکا لمسی در کلاس و نژاد. آنها با کشتی ارواح از گذشته ما و رویای آینده ای بهتر است. آنها توزیع مجدد راه ما پر داستان خودمان. آنها به نوبه خود بیش از بوش سال بزرگ رکود دوران اوباما و توصیف تاریخ با فهیم کمتر همگن چشم. بسیاری از این فیلم نیز بودند که به اشتباه پس از انتشار و تنها به طور قطعی از دوران با بهره از حقیقت (آن هم شاید گفتن که اکثر فیلم ها در این لیست هستند از طول و یا بلافاصله پس از انتخابات ریاست جمهوری سال).

در حالی که وجود دارد ده ها تن از فیلم های دیگر است که می تواند شایسته بود استدلال را شامل می شود در کنار این, در اینجا 16 فیلم از 10 سال گذشته شایسته عنوان بزرگ مدرن فیلم در مورد امریکا.

شبکه اجتماعی (2010)

(Sony Pictures Entertainment)

شبکه های اجتماعی یکی از کسانی که نادر فیلم هایی که پس از آزادی وی شد و در حال حاضر قابل درک به عنوان یک سند مهم از زندگی آمریکایی. توسط “کابل خود را داغدار شوخ طبعی با درد و غم و اندوه” به کارگردانی دیوید فینچر و نویسنده Aaron Sorkin “تعریف تیره طنز دهه گذشته” رولینگ استون نوشت: زمانی که این فیلم در سال 2010. عجیب این فیلم نیز به تعریف بعدی دهه بیش از حد: “شبکه های اجتماعی شد راست تر از هر کسی متوجه شدم” سیمی نوشت: در سال گذشته اشاره کرد که “آن درس در مورد حفظ حریم خصوصی و قدرت هنوز هم حلقه درست نزدیک به 10 سال بعد.”

البته درک ما از Facebook نیز تغییر کرده است در سال های پس از فینچر فیلم بیرون آمد; سیمی می رود به آن را “یک Rosetta Stone. اگر شما می خواهید به ترجمه چگونه شما و یا هر کس دیگری احساس در مورد Facebook به نوبه خود در شبکه های اجتماعی و وقایع واکنش.” در سال 2017 به عنوان مثال انسان با شرف بود که فیلم “احساس می کند مانند یک یادگاری, یک ساده دانلود فیلم با عجیب و جالب, بیسبال دارای توپ نرم انتقادات مارک زوکربرگ و آفرینش است.”

این می تواند یک آزمایش جذاب برای تماشای شبکه های اجتماعی امروز به عنوان صدها نفر از شرکت های این ماه تحریم Facebook بیش از این شرکت تلاش های شکست خورده برای جلوگیری از تبعیض و گسترش اطلاعات غلط. به عنوان سیمی خلاصه آن را در شبکه اجتماعی “همیشه خواهد بود یک فیلم خوب — یک شهروند کین برای یک نوع متفاوت از media mogul.”

The Queen of Versailles (2012)

(Magnolia Pictures)

مدیر لورن گرینفیلد صرف دهه chronicling زندگی uber ثروتمند و هنگامی که او مجموعه های خارج برای شلیک ملکه ورسای در سال 2007 — در مورد “اورلاندو بهره وری منقسم زمانی پادشاه” دیوید سیگل و همسرش, جکی, ساخت 90,000-متر مربع و عمارت آن به نظر می رسید دیگر فرصتی برای gawk در برخی نپرداخته میلیاردرهای.

اما پس از بحران مالی 2008 رخ داد و “[i]nstead از جلال ویژگی در مورد تحقق رویای آمریکایی, ملکه ورسای به پایان رسید تا به عنوان غم انگیز, عجیب و دلسوز پرتره از نظر مالی در حد خانواده و تلاش برای مهار آن عجیب, شیوه زندگی” غرور نمایشگاه می نویسد. به عنوان گرینبرگ توضیح داد که آن را به مجله: “ساختمان خانه اصلی من قضیه اما زمانی که آنها تا به حال برای قرار دادن که در بازار متوجه شدم که این یک داستان در مورد یک خانواده و یا حتی افراد ثروتمند. اما واقعا این یک تمثیل در مورد overreaching امریکا و واقعا نمادین برای آنچه که بسیاری از ما از طریق رفت و در سطوح مختلف است.”

Zero Dark Thirty (2012)

(Sony Pictures Entertainment)

Zero Dark Thirty تلقی می شد یک “فانتزی” و “اسامه بن لادن آخرین پیروزی بر آمریکا” هنگامی که آن را به گرفتن ناودان برای “ستایش” به اصطلاح “پیشرفته و تکنیکهای بازجویی” که شخصیت های مورد استفاده در این بازگویی داستانی از سازمان سیا ماموریت برای کشتن القاعده موسس. (هرگز از ذهن است که به حذف صحنه هایی از داستان که نیویورک تایمز آن را “شده اند قابل سرزنش عمل اخلاقی نامردی”).

اما چنین خواندن از فیلم نیز به اعتبار دور از کاترین بیگلو یک shrewder و زیرکانه مدیر از برخی از مخاطبان بلافاصله او را به بود. به عنوان نیویورکر آن را توضیح داد “چگونه یک بیننده و واکنش نشان می دهد به ماموریت خود را به احتمال زیاد خواهد شد تعیین می شود چگونه بیننده احساس می کند در مورد بن لادن, این نظامی آمریکایی و به اصطلاح جنگ با ترور” با فیلم حوادث تحریک “اخلاقی سوال بیننده [و] از بینندگان قضاوت دهه گذشته سیاست آمریکا در پی حملات 11 سپتامبر.”

12 Years a Slave (2013)

(Searchlight Pictures)

زمانی که انگلیسی کارگردان استیو مک کوئین 12 سال یک برده شد و در سال 2013 آن را به عنوان ستایش مارک “یک نقطه عطف در مشاهده عمومی پذیرش واقع بینانه تر تفسیرهای خشن, خشونت, استثماری طبیعت سیاه و سفید chattel بردگی است.” این فیلم به شرح زیر داستان رایگان متولد مرد سیاه Solomon Northup بود که مدرسه در سال 1841 و مجبور به کار لوئیزیانا کشت و زرع تا آزادی خود را 12 سال بعد در سال 1853 و نه به عقب نگه دارید در تصویر می کشد ظلم و ستم و خشونت از antebellum جنوبی.

اما به عنوان انواع hyperbolically که در بررسی آن در زمان “این شرم آور است که چنین بی عدالتی اجازه داده شد وجود دارد برای مدت طولانی … و حتی بزرگتر رسوایی که در آن طول می کشد یک مدیر به خیره این موضوع در صورت آن است.” هنوز هم گاهی اوقات آن را طول می کشد به چشم یک خارجی به ما نشان می دهد خود ما انعکاس.

به عنوان هنری لوئیس گیتس, یک مورخ و مشاور در این فیلم گفت: نگهبانما در حال حاضر زندگی در “جدید Jim Crow به عنوان میشل الکساندر نام آن را به سختی بزرگ جمعیت [زندانی] سیاه و سفید مردان است. این بهترین زمان است برای جامعه. این بدترین زمان. من امیدوار هستم که 12 سال یک برده در خدمت به عنوان یک تمثیل از آنچه آن را مانند به یک آزاد مرد بودن مدرسه و دروغ در زندان.”

در برکلی (2013)

(PBS)

فردریک وایزمن یکی از بهترین زندگی chroniclers آمریکا با هر یک از بیش از 40 فیلم کاوش تم های مختلف (دبیرستان, بیمارستان, عمومی, مسکن, خشونت خانگیو غیره.). در برکلی است چهار-ساعت-شیرجه رفتن به دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و یکی از معتبر ترین و انتخابی مدارس دولتی در کشور است.

“در امتناع خود را برای شناسایی هر کسی با نام یا عنوان شغلی … [در Berkely] باعث می شود بیانیه ای عمیق در مورد مشارکت دموکراتیک” مشاهده نیویورک تایمز. “این ‘من’ اما ‘ما’ نگه می دارد که دموکراسی زنده است. از حقیر سرایدار به محترم استاد همه متعلق به همان جامعه است و به همان اندازه مهم است.”

و در عین حال “در این زبان یک مفسر فیلم موضوع این است که “چگونه سرمایه داری شکل دهی مجدد آموزش و پرورش’ در سن رو به کاهش منابع و محو شدن از طبقه متوسط رویا است.” به عنوان شیکاگو ریدر قاب آن “در برکلی است وایزمن را مراقبه در دولت جورج دبلیو بوش در سال یک دوره فرهنگی مشخص شده اند تفرقه جارو اتلاف سرمایه در برنامه های اجتماعی و بدترین نابرابری درآمد کشور ما دیده می شود پس از 1920s.”

در اینجا به این امید 90 سال وایزمن در حال حاضر در کار بر روی طاعون.

The Bling Ring (2013)

(A24)

سوفیا کاپولا را به Bling Ring است “حیله گر, سرگرم کننده, معاینه چرا نفرت از آمریکا است که اغلب به طور کامل توجیه” مادر جونز نوشت: در سال 2013 نقد و بررسی. این یک amusingly عبارت دقیق.

این فیلم با الهام از یک 2010 Vanity Fair واقعی جرم و جنایت مقاله “مظنون عینک Louboutins” در مورد یک گروه از افراد مشهور-وسواس در دختران نوجوان که burglarized ستاره’ خانه. The Bling Ring شد انتقاد contemporaneously برای اینکه درک فقط به عنوان به عنوان کم عمق به عنوان افراد آن.

در عین حال “بخشی اعتیاد آور واقعیت-نمایش تصویر از دره دختران رفته وحشی و بخش, مدیتیشن تاثیر افراد مشهور فرهنگ مصرف گرایی و زرق و برق دار فیلم آینه شدید ترین تظاهرات از رویای آمریکایی در جامعه معاصر: مست ایده که ما می توانیم خودمان را دوباره اختراع رسم و شهرت و قدرت از چیزی به عنوان اساسی به عنوان قرار دادن در شخص دیگری لباس و تبدیل شدن به یک فرد جدید” استدلال در حال حاضر از بین رفته وبلاگ Vox Populi. اما واتسون که بازی نوجوانان, Nicki کرده و گفته نیویورک تایمز که او حتی به سختی ترویج فیلم. “من احساس می کنم مانند روزنامه نگاران شده اند تنظیم من و یا دعوت به انتقاد از مصرف, افراد مشهور, فرهنگ, رسانه های اجتماعی شهرت و مد” او گفت:. “اما جالب اینجاست که من در خود من راه من بخشی از همه آن است.”

The Wolf of Wall Street (2013)


(Paramount Pictures)

بازیگر لئوناردو دی کاپریو توصیف کرده است شخصیت های اصلی در گرگ وال استریت — از جمله شخصیت خود را به زندگی واقعی سهام کارگزار و پنی سهام scammer Jordan Belfort — به عنوان “بچه ها در لانگ آیلند در تلاش بود به گربه چربی در وال استریت که به طور همزمان از بین بردن اقتصاد ما. آن را نمایندگی چیزی در فرهنگ ما این نگرش به دست آوردن ثروت به هر قیمتی و تغذیه به هر شخص مورد نظر شما احتمالا می تواند.”

مارتین اسکورسیزی فیلم انتقاد قرار گرفته بود که آن را برای اولین بار بیرون آمد ظاهرا برای ستایش بیش از حد و حرص و آز و شکایت است که نشان دهنده یک سوء تفاهم از فیلم است. “گرگ و خارج از غرفه را نه تنها به عنوان بسیاری از ضد وال استریت دانلود فیلم, من و ام تا کنون دیده از عمده مدیر بلکه به عنوان یک کیفرخواست داغدار از رویای آمریکایی یا چه چیزی تبدیل شده از آن را در یک سنی افراطی نابرابری و منحط مصرف” نوشت: در اقیانوس اطلس. “اسکورسیزی به عنوان ارائه آن, امروز, رویای آمریکایی است و هیچ ربطی به ایجاد و یا مشتری خدمات … جوهر از آن ساده است: پول زیادی و مقدار زیادی از پول است.”

سگ ولگرد (2015)

(فیلم های مستقل)

در حالی که تیراندازی جنیفر لارنس برک آوت فیلم استخوان زمستان, مدیر Debra Granik ملاقات ران “سگ ولگرد” سالن ویتنام جانباز شد که موضوع فیلم بعدی او.

مستند سگ ولگردمانند استخوان زمستانتنظیم شده است تا حد زیادی در روستایی در ایالت میسوری در تریلر پارک که در آن سالن زندگی می کند که او را بر روی دوچرخه خود را و یا سالانه سوار با همکار دامپزشکان به یادبود ویتنام در واشنگتن “در دورانی که بسیاری از ساحلی آمریکایی ها ایده های heartland فقیر آمده از چنین hicksploitation مجموعه تلویزیونی به عنوان سلسله اردک و Here Comes Honey Boo Boo, سالن فراهم می کند بسیار خوش آمدید, راه رفتن, اصلاحی,”انواع نوشت و در آن به نقد و بررسی این فیلم است.

و یا به عنوان Granik قرار داده و آن را خودش به PBS: “من همیشه در جستجو برای اطلاعات بیشتر در مورد ما بزرگ و متنوع کشور است. وجود دارد بسیاری از آمریکایی تجربه است که ما نمی دانیم مگر ما در مورد سرمایه گذاری برای ایجاد یک گفت و گو, برای مشاهده پرسش و اقامت وجود دارد در حالی که برای.”

متناسب (2015)

(اسیلوسکوپ آزمایشگاه)

آیا برای یک دختر به سن می آیند در یک کشور مثل امریکا ؟ این یک سوال است که کاوش توسط فیلمسازان بارها و بارها بیشتر و کمتر نتایج.

اما در حالی که “بلوغ دارای مشترکات به اشتراک گذاشته شده توسط تمام زنان … با تنظیم متناسب در یک فضای سیاه و سفید فیلم شد به طور خاص در مورد خطرات و مشکلات رو به رشد را به یک زن سیاه و سفید” می نویسد: واشنگتن پست. در این فیلم خانواده سلطنتی هایتاور پخش 11 ساله تونی یک بوکسور که شروع به آموزش با یک رقص تیم Lionesses که سهام همان سینسیناتی مرکز جامعه. اما به زودی دختران در این تیم شروع به تجربه عجیب و غریب تشنج به نام “متناسب” که به ظاهر یک نوع هیستری جمعی.

مدیر آنا رز Holmer تساوی در راه آمریکا دختران نوجوان به مدت طولانی در نظر گرفته شده است با فرهنگ ما با تعصب و سوء ظن — از Salem witch trials به یک گروه از دانش آموزان که در سال 2007 تجربه “جرم استرس بیماری است.” اما همانطور که نیویورک تایمز می نویسد: “این فرویدی متناسب با بوتهمانند تشنج بد اخلاق reveries شروع مراسم (به زنانگی و غیره.) و یا حیله گر اجرای برنامه از توجه گرسنه نوجوانان? اگر فیلمسازان هرگز به طور مستقیم می گویند به این دلیل است که آنها لازم نیست که. جنسیتی است که برخی از نوع عملکرد (هیستریک قاه پوچ). و به هر حال تونی ارقام آن را.”

آیا شما تعجب می کنم که از کار اخراج تفنگ ؟ (2017)

(ملخ فیلم)

آیا شما تعجب می کنم که از کار اخراج تفنگ ؟ چیزی است که شما ممکن است تماس, مقاله, فیلم, اگر چه آن را واقعا بیشتر از خاطرات. “در سال 1946” این فیلم آغاز می شود “جد به قتل یک مرد سیاه پوست به نام بیل Spann کردم و دور با آن.”

از آنجا کارگردان و راوی تراویس Wilkerson درآمد حاصل را به شیرجه رفتن به, بایگانی, صفحه اصلی فیلم و تازگی انجام مصاحبه سعی کنید برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد در غیر این صورت فراموش کرده جرم مرتکب شده توسط خود را نسبت s. e. شعبه در شهر آلاباما. “جنوب گوتیک agitkaفیلم تکل تبرئه اسطوره سفید لیبرالیسم به عنوان محاط در شاهکارهای دموکراتیک خیرخواهی مانند هارپر لی رمان کشتن مرغ مقلدفیلم برداری شده توسط رابرت مولیگان در سال 1962″ می نویسد: سینما دامنه. “در برابر این فیلم شخصیت Atticus سهره که این فیلم آمریکایی به نام موسسه در سال 2003 بزرگترین قهرمان فیلم از قرن 20 Wilkerson می گوید داستان از یک آمریکایی دیگر ایلخانی: بزرگ و پدر بزرگ خود, s. e. شعبه است.”

و یا به عنوان Sundance Institute توصیف آن فیلم “قسمت séance قسمت کارآگاه داستان قسمت داستان ترسناک و 100 درصد [یک] داستان آمریکایی.”

سوار (2017)

(Sony Pictures Classics)

برخی از بهترین فیلم های مورد امریکا ساخته شده توسط یک کارگردان است که حتی در اینجا زندگی می کنند تمام وقت تا پس از به پایان رساندن دبیرستان. فوق العاده با استعداد پکن-متولد Chloé ژائو شات اول دو فیلم سینمایی در درون جامعه از لاکوتا سو قبیله از پاین ریج رزرو در داکوتای جنوبی دوم است که سوار.

هر چند این فیلم داستان ژائو با استفاده از بازیگران غیر حرفه ای و شرح حال خود را به اطلاع او کار; سوار‘s, star, بردی Jandreau برای مثال است که در واقع یک مربی اسب و سوار کاری رایدر (ویدیو یوتیوب از خود حادثه است که تحریک حادثه از داستان واقعی است بیش از حد). “سوار melds دو فیلم کلاسیک ژانرهای — غربی در ارتباط با مردانه و ملودرام در نظر گرفته زنانه فرم به ارائه دیدگاه متضاد در زندگی شخصیت اصلی و شغل او را دوست دارد” می نویسد: از بین بردن. “از طریق این مجاورت فیلمساز ارائه مبارزات جوامع بومی که باید حرکت محدودیت های سمی مردانگی و ارتباط آن با خشونت نژادی اساطیر غرب آمریکا است.”

Excitingly ژائو گزارش همچنین کار بر روی اقتباسی از Nomadland: بازمانده امریکا در قرن بیست و یکم — که می داند که می تواند یک روز بود در این لیست را برای آینده گرفته است.

, Bisbee, ’17 (2018)

(PBS)

در جولای روز در سال 1917 برخی از 1200 مس معدن در, Bisbee, آریزونا بودند با خشونت محصور توسط یک اوباش محلی و تبعید از طریق گاو-ماشین جدید و مکزیکی کویر. بسیاری از کارگران معدن underpaid مهاجران و آنها می تاريخيش در معادن در شرایط خطرناک; این گروه ملحق شده بودند کارگران صنعتی جهان در امید بهتر وضعیت خود که خشم مردم محلی که تلقی آنها را “کمونیست.”

در سالگرد 100 از تبعید در سال 2017, مدیر رابرت سبز بازگشت به, Bisbee, — در حال حاضر خیلی بیشتر از شهر ارواح — که در آن او تا به حال ساکنان مرحله اجرا یا نمایش مجدد از حوادث. “در مهاجرت بحث اختلافات کارگری و فرهنگ های مختلف جنگ, این, Bisbee, طرز فکر است که زنده در حال حاضر به عنوان آن را در سال 1917” می نویسد: Hyperallergic. “بخش همکاری, رویاهای, کابوس, پارانویا, زمین, نمای, و سرمایه همواره کلیدی دندان در تاریکی آمریکایی آزمایش و, Bisbee, ’17 نمی خواهد اجازه دهید شما را فراموش کرده ام که.”

اگر بیل استریت می تواند بحث (2018)

(Annapurna Pictures)

“هر فرد سیاه و سفید به دنیا آمد و در آمریکا متولد شد و در Beale Street, آیا در Jackson, می سی سی پی و یا در هارلم نیویورک” نوشت: جیمز بالدوین و به نقل از مدیر بری جنکینز بر روی صفحه نمایش در این اقتباس از بالدوین رمان. “Beale Street میراث ما.”

خواهم که همبند ستون فقرات از Beale Street جنکینز با استفاده از بالدوین کتاب در مورد دروغ-متهم Fonny (استفان جیمز) و دوست دختر خود را Tish (KiKi لین) به شما بگویم غم انگیز آمریکا روایت در مورد نژادپرستی نهادی بی عدالتی و حبس — اما همچنین یک زیبا در مورد سیاه و سفید را دوست دارم. “در حالی که اگر بیل استریت صحبت می تواند یک prescient روایت در مورد آمریکا carceral دولت, داستان نژادپرستی سیستماتیک نیست و تحت الشعاع قرار دادن داستان جوان سیاه و سفید زن و شوهر و خانواده های خود توضیح داد:” این اطلس.

یکی دیگر از فیلم های اخیر بر اساس بالدوین کار من و شما نیست سیاه پوست و جنکینز’ مهتابهر دو در Netflix اضافی باید می بیند در همان ورید.

آبهای تیره (2019)

(تمرکز امکانات)

وجود دارد مقدار زیادی از فیلم در مورد آمریکایی قهرمانان است که می تواند از آن ساخته شده اند بر روی این لیست, مانند, 2013 کاپیتان فیلیپس در مورد کاپیتان ریچارد فیلیپس (با بازی تام هنکس) یا 2016 biopic سالی در مورد چیسلی ، “سالی” Sullenberger (با بازی تام هنکس) و یا حتی یک روز زیبا در محلهمورد فرد راجرز (با بازی … تام هنکس).

اما آب هایشور پروژه از بازیگر, مارک رافالو و کارگردانی Todd Haynes, تمرکز بر یک خلبان یا کاپیتان یا کودکان, الگوی, اما, شرکت, وکیل مدافع رابرت Bilott که رفت از دفاع از عمده شرکت های آمریکایی به گرفتن بر روی یکی از بزرگترین از همه DuPont که آگاهانه مسمومیت تامین آب شهروندان در غرب ویرجینیا است. “آنچه قابل توجه در مورد راب [Bilott] است که او نه معمولی خود را قهرمان” Ruffalo گفته است. “او یک قهرمان از آنجا که ما می خواهم به او را یک قهرمان زیرا ما نیست.”

ما (2019)

(Universal Pictures)

Jordan Peele را در سال 2017, فیلم خارج ممکن است تا به حال این نقطه در لیست اگر مدیر دوم ویژگی مانمی پیچ و تاب و چاقو و حتی عمیق تر. که در آن دریافت ارائه شده ساده اما محکم — طنز در مورد روابط نژادی در آمریکا ما به بررسی وحشت از زندگی در یک کشور از دوگانگی میشدند که در آن همیشه وجود دارد هزینه برای حفظ چگونه “نیمه دیگر زندگی می کند.”

می نویسد: The New Yorker, “ما برجسته بی خبر همدستی حتی ظاهرا به خوبی معنا و وجدان مردم در ناعادلانه جهت است که کهخود را به عنوان طبیعی و تغییر ناپذیر است اما در واقع این محصول از بدخواه طرح که ترک برخی بیحال شدن در perma-سایه.”

و یا به عنوان فیلم را “هیولا” قرمز (Lupita Nyong زن نما, زن کیردار) قرار می دهد آن را هنگامی که پرسیده شد که او است: “ما در حال… آمریکایی ها است.

اولین گاو (2020)

(A24)

Kelly Reichardt یکی از بزرگ آمریکایی فیلمسازان کار امروز و آن را به چالش کشیدن برای محدود او آثار مفصل را به یک نماینده فیلم. اولین گاواگر چه خارج از غرفه به عنوان آنچه WBUR تماس “یک نگاه اجمالی از امریکا در روند تبدیل شدن به خود را برای بهتر و بدتر است.”

مجموعه ای در اورگان خاک در 1820s King-Lu (Orion لی) چینی های مهاجر و کوکی (John Magaro) سابق طبخ تیم به سرقت شیر از یک تاجر ثروتمند را لبنی گاو به منظور عرضه خود را کسب و کار پر سود فروش چرب, کیک, به محلی. اما “همه شرط هنوز hedged در یک پاساژ که هر بشکه دو پناهجویان به یک مرفه در جای دیگر می نویسد که” ملت. “Reichardt ارائه می دهد این رویا به مرحله آهسته وحی که جاده باز است, سرمایه داری, فوت و فن از تعویق: کار را با یک چشم در scintillating آینده و حال می شود قابل تحمل است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر