15 بهترین فیلم عاشقانه به تماشای Netflix در حال حاضر

این که آیا شما jonesing خوب گریه و یا به دنبال چیزی برای آوردن لبخند به چهره شما هیچ چیز وجود دارد که می تواند نیاز به عنوان کارآمد و موثر به عنوان یک داستان عاشقانه فیلم. از محاکمه و درست کمدی رومانتیک است که شما تقریبا به حفظ شیرین tearjerkers که تصریح خواهد شد که خود باور در عشق وجود دارد یک فیلم عاشقانه (یا سه) در خارج وجود دارد برای, خوب, بسیاری از ما است.

با که در ذهن در زمان برای روز ولنتاین و ما گرد تا 15 بهترین فیلم در مورد عشق است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد — و با تشکر از جریان پلت فرم ثابت قدم تعهد به پیشرو این ژانر را احیای وجود دارد مقدار زیادی از را انتخاب کنید.

این که آیا شما برنامه ریزی در آغوش گرفتن تا خود را با بو و عاشقانه تلنگر برای برخی از Netflix و لرز و یا به دنبال خنده و مورد محاکمه پیدا کردن عشق واقعی در ادامه برای انتخاب ما را از بهترین عاشقانه های حال حاضر بازی در Netflix بکشد.

به همه پسران من دوست داشتم قبل از (2018) و به همه پسران من دوست داشتم قبل از: P. S. I Still Love You (2020)

Netflix را به همه پسران من دوست داشتم قبل از اقتباس از رمان اول در یک سری جنی هان بشود نوجوانان, اما آن را به دست آورد دل از بینندگان در تمام سنین که آن را ضربه زدن به جریان خدمات در سال گذشته به لطف تازه را در معمولی رام-com فرمول و شایان ستایش شیمی بین لانا شاهرخ را لارا ژان کاوی و نوح Centineo پیتر Kavinsky.

Superfans از همه پسران من دوست داشتم قبل از اینکه در را برای درمان در این سال به دلیل لارا ژان و پیتر ماجراهای همچنان در عاقبت به تمام پسران 2: P. S. I Still Love You, که, کاهش یافته است در زمان برای روز ولنتاین و معرفی برخی از عاشقانه رقابت است.

The Notebook (2004)

نوت بوک تبدیل به یک کلاسیک از نوع و دلیل آن ترکیب unapologetic عاشقانه و پایبندی به-احترام به اصول این روایات (عشق جوان! شور و شوق! حرکات گسترده!) ساخته شده Ryan Gosling-Rachel McAdams نیکلاس اسپارکس اقتباس مدرن و محبوب بخشی از کانن.

کودک آشکار (2014)

اجازه ندهید که آن فرانک گفت و گو در مورد حقوق باروری تحت الشعاع آشکار کودک شوخ و با مسرت و داستان عشق. در جیلین روبسپیر را کارگردان اولین استند آپ کمدین دانا (Jenny Slate) می شود بیش از او چانه زنی برای پس از موضع یک شب با خوب-اما-مربع حداکثر (جیک بند دار) که منجر به بارداری, سقط جنین و دیگر شانس در عشق است.

Her (2013)

در یک جهان که در آن خطوط بین شخصی و فن آوری به طور فزاینده ای مبهم است Spike Jonze را او که مشتاق علم-داستان عاشقانه ما نیاز داریم. اخیر جایزه اسکار برنده تئودور خواکین فونیکس Twombly ناموفق جستجوها برای اتصال قبل از پیدا کردن آن با بعید ترین فرد: او دستیار مجازی طراحی شده توسط هوش مصنوعی, سامانتا (ابراز شده توسط اسکارلت جوهانسون). محدودیت های خود را جذاب عاشقانه به زودی نشان می دهد اما منجر به پایان است که هر دو دلخراش و امیدوار.

اولین Wives Club (1996)

پیدا کردن زندگی بعد از عشق به قرض گرفتن, پیر Cher ضرب المثل شده است هرگز به سرگرم کننده به عنوان آن است که با اولین همسران باشگاه اقتباس شده از Olivia زرگر رمان. بت Middler, Goldie hawn and Diane Keaton فرم عنوانی باشگاه پس از شوهران خود را ترک آنها را برای زنان جوان با خنده دار و دلگرم کننده نتایج.

آن را راه اندازی (2018)

آن را عاشقانه دوست دارم اما وعده بیشتر خرابی که انگیزه دو overworked و underpaid دستیاران (با بازی Zoey داچ و گلن پاول) برای راه اندازی کارفرمایان خود را از جهنم (Lucy Liu, خروس سیاه بزرگ Diggs). همانطور که ممکن است انتظار آن را فقط به کارفرمایان که سقوط در عشق است.

P. S. I Love You (2007)

در P. S. I Love You, هیلاری سوانک هالی است بیوه, شوهر جری (با بازی جرارد باتلر) می میرد از سرطان مغز. اما تاثیر او در زندگی او است که هنوز هم احساس در یک سری از نامه های او را نوشته به او که در حال تحویل و پس از مرگ به کمک به او برای کنار آمدن با غم و اندوه و یاد بگیرند برای زندگی بدون او. فیلم نوای عشق که از دست داده و یک تماس به آغاز جدید است. صحبت که عاقبت به تازگی اعلام کرد تا زمان گرفتن این یکی هرگز بهتر است.

همیشه من شاید (2019)

چه اتفاقی می افتد زمانی که دوستی تبدیل به چیزی بیشتر ؟ Ali Wong و Randall Park دوباره When Harry Met Sally معمای در همیشه بود و من شاید که در آن دوستان دوران کودکی ساشا و مارکوس مجدد پس از سال ها از هم جدا. می آیند برای دیدار زیبا دهه در ساخت و اقامت بسیار مورد تحسین قرار گرفته گوهر کیانو ریوز cameo.

اردک کره (2018)

شما می توانید فلش رو به جلو برای صمیمیت با یک غریبه کامل? که سوال مطرح شده در اردک کرهکه در آن چیزهای دیگر شوکت و Laia کوستا شخصیت ها به یکدیگر از نظر جسمی و عاطفی در طی 24 ساعت است که در طی آن آنها رابطه جنسی در هر ساعت. آن را غیر منتظره ای عمیق نگاه در تمایلات جنسی از یک زن چشم انداز.

باور نکردنی جسیکا جیمز (2017)

در باور نکردنی جسیکا جیمز, کمدین Jessica Williams به استعارههای از breakups اجاره تازه در زندگی. به عنوان شخصیت عنوانی یک نمایشنامه نویس hustling در شهر نیویورک ویلیامز باعث می شود که مورد بزرگترین داستان عشق همه فقط ممکن است با خودتان شروع کنید.

خرچنگ (2015)

در حالی که Yorgos Lanthimos’ کمدی تاریک در مورد تک افرادی که یا باید پیدا کردن شرکای عاشقانه می شود و یا تبدیل به حیوانات ممکن است به نظر می رسد مانند اولین انتخاب برای یک فیلم عاشقانه شیرین رابطه است که به نحوی توسعه بین Colin Farrell دیوید و یک غریبه با بازی Rachel Weisz لذت بخش است به اندازه کافی به شما می خواهید به خطر آن را برای شانس از یک اتصال.

کیت و لئوپولد (2001)

در کیت و لئوپولد مگ رایان و هیو جکمن به اشتراک گذاشتن یک عشق پرشور امر است که سفر از طریق زمان و فضا, پس از جکمن قرن 19 دوک می افتد از طریق پورتال زمان طول می کشد که او را به منهتن در اوایل aughts.

لبه هفده (2016)

در حال سقوط در عشق به اندازه کافی سخت است اما آن را حتی سخت تر زمانی که شما در حال مرور دبیرستان. Hailee Steinfeld نقش شلاق-smart اما بی دست و پا نادین که زندگی بی نهایت پیچیده تر پس از او بهترین دوست آغاز می شود دوستیابی محبوب او برادر بزرگتر. آن را به عنوان بسیار در مورد در حال رشد و در مورد دوستی به عنوان آن را در مورد عشق اما هیدن Szeto را Erwin باعث می شود جذاب جدید عشق و علاقه برای نادین.

About Time (2013)

در این فیلم از عشق در واقع‘s Richard Curtis, Tim می یابد که مردان در خانواده خود دارای توانایی سفر در زمان است که او با استفاده از به استفاده از زندگی عشق خود را. اما وجود دارد نهان عواقب به این قدرت که او را به تجدید نظر او چگونه زندگی می کند در سراسر هیئت مدیره.

Hitch (2005)

ویل اسمیت ستاره به عنوان الکس “دردسر” هیچنز یک “تاریخ دکتر” که کمک می کند تا مردان با قدمت آنها گلایه دردسر. روش های خود را به چالش کشیده اما زمانی که او می یابد سارا (با بازی اوا مندس) یک زن است که سیستم ایمنی بدن به فریبندگی خود را.

نوشتن کدی Lang در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>