12 دستکمگرفتهشده BTS آهنگ

“پسر با عشق” بود BTS’ آهنگ انتخاب زمانی که K-pop phenom گروه انجام شده در میدان تایمز در دیک کلارک Rockin’ شب سال نودر شنبه شب زندگی می کنند و بسیاری از مشابه همانند مراحل اواخر سال گذشته است. اما اگر شما فقط تنظیم شما را از دست رفته کاملا چند شایسته آهنگ. BTS’ آلبومها قدمت آن به ماه ژوئن سال 2013 با انتشار اولین آلبوم خود را 2 سرد 4 Skoolو از آنجا انجامید ژانرهای با شعر ارائه تفسیر اجتماعی و درونگرا گزارشات به طور یکسان.

پیش از این هفت عضو گروه آلبوم جدید نقشه از شخصیت: 7, قطره که در فوریه. 21 زمان بازبینی BTS’ آلبوم های منتشر شده بیش از نزدیک به هفت سال از جمله فردی mixtapes توسط RM Suga و J-Hope برای شناسایی نادیده گرفته سنگهای. برای اهداف این لیست “دستکمگرفتهشده” آهنگ ها حذف عنوان آهنگ های منتشر شده با ویدیو های از موسیقی و ترویج بیشتر به شدت در آلبوم منتشر شده و همچنین معمول فن مورد علاقه های شما (“قاشق نقره ای” “فردا” “Anpanman” به نام چند تا به حال سهم خود را از به رسمیت شناختن.) ما همچنین شامل “hidden آهنگ” است که تنها در خارج از قلمرو Spotify و سیب موزیک.

در هیچ منظور خاص در اینجا زمان را بر میدارد برای underrated ترین BTS آهنگ های وارد شده در یک لیست پخش در پایین.

“دریا” عشق خود را: او (2017)

پنهان آهنگ “دریا” است که تنها در دسترس در نسخه فیزیکی از عشق خود را: او آلبوم پس از آن ممکن است طفره رفت اطلاع از طرفداران که بیشتر در جریان این گروه موسیقی است. در شعر BTS با استفاده از تصاویر از یک اقیانوس و کویر برای انتقال امید و ناامیدی را تجربه میکنند در حالی که به دنبال رویاهای خود را به عنوان هنرمندان K-pop. “ترسناک کویر شد با ما با خون و عرق و اشک” Suga raps. “اما چرا با وجود این ترس در میان شادی؟” این آهنگ ترکیب آینه theme — ادواری بی سر و صدا بی کلام ملودی زوج با breathy خواننده برای ایجاد یک صدا که شبیه آرام توفنده امواج.

“اجازه رفتن” چهره خودتان (2018)

یکی دیگر از آهنگ از آلبوم چهره خود را, “don’t Leave Me” به دست آورد قابل توجه در بخش, برای, تم, آهنگ, ژاپنی, سریال های تلویزیونی. اما محاسن “اجازه رفتن” نباید نادیده گرفته شود. آهنگ نوار پایین سنگین موسیقی تولید در خودداری کنند و لایه های خوانندگان’ لخت صدای بالای پیانو کلاسیک برجسته آوازی رنگ از چهار خوانندگان Jin Jimin V و Jungkook. جین روشن لحن خاص می درخشد در ارائه احساسات تلخ و شیرین کشتی بین برگزاری و رها, مبارزه داخلی شرح داده شده توسط ترانه.

“باران” Dark & Wild (2014)

در حالی که بسیاری از BTS’ زودتر آهنگ هیپ هاپ تزریق آهنگ که بسته پانچ در رپ آیات “باران” موسیقی جاز-محور شماره با یک نور افکن در آرامش آوازی خطوط. این روح ملودی جریان در بالای نور کوبه ای و پیانو ایجاد سودا و خوی است که مسابقات این آهنگ از آلبوم در مورد grayness و دل تنگی از یک روز بارانی. جایزه: J-Hope که متخصص در رپ باعث می شود نادر ظاهر آواز دلپذیر آیات در این مسیر است.

“ستون فقرات شکن” Skool Luv Affair (2014)

در اوایل این گروه حرفه ای BTS مجموعه خود را جدا و با جسارت پرداختن به مسائل اجتماعی. در “ستون فقرات شکن” گروه پردازد نابرابری درآمد — “کلاس سیستم های قرن 21 است به دو تقسیم کسانی که و کسانی که نمی,” مسیر آغاز می شود. عنوان این آهنگ اشاره به جوانی که از پدر و مادر خود را برای “کفش به ارزش چند صد خالی ژاکت ارزش چند هزار” و در نتیجه پدر و مادر داشتن “منحنی تیغ” از کار را به انجام برسانند فرزندان خود را درخواست. خواننده V را ابراز خط “است که آنچه را خفه قلب خود را, لباس های کثیف” هشدار در برابر خواسته های مادی.

“ما در” O!RUL8 2? (2013)

منتشر شده در گروه را برای اولین بار در سال “ما در” مورد بحث قرار گرفته است بسیار کمتر در میان BTS’ fandom نسبت به دیگر آهنگ های از سال 2013 است. شماره یکی از septet اولین موارد به طور مستقیم صحبت به naysayers از طریق موسیقی خود را. “بحث با صدا غذا خوردن در مورد عینک های آفتابی من, مدل موهای من نام” RM می گوید. “سر خاراندن بچه ها که می گویند آنها نفرت مشغول دنیای K-pop.” Jungkook آواز می خواند اشاره از آلبوم همیشه خوش: “من شما را نمی دانم و شما نمی دانید که من پس لطفا خفه شو.”

“من اشتباه” بال (2016)

یکی از تنها blues-تحت تاثیر آهنگ در BTS’ کاتالوگ “من اشتباه” بود و شرکت نوشته شده توسط برنده جایزه گرمی نوازنده Keb’ Mo که نمونه خود را در سال 1994 آهنگ با همین عنوان. بد بو ریتم و ملودی خوش بین — با Jimin بالا توجه داشته باشید که نقطه اوج آن — افترا آهنگ غم انگیز پیام در مورد بی تفاوتی در عصر اطلاعات. “اگر چه شما می بینید در این خبر این است که هیچ چیز برای شما / اگر این اظهار نظر چیزی برای شما / اگر که نفرت است و هیچ چیز برای شما / شما طبیعی نیست شما غیر طبیعی” raps RM. آهنگ تحریک آمیز بود در زمان خود 2016 انتشار هنگامی که آن را به عنوان یک clapback در سابق کره جنوبی وزارت آموزش و پرورش رسمی که برای یک سیستم طبقه و با مراجعه به مردم به عنوان “سگ و خوک.” در آیه Suga raps “ما همه سگ و خوک تبدیل به سگ چون ما عصبانی است.”

“BTS Cypher Pt. 3: قاتل” — feat. عالی بویلر Dark & Wild (2014)

The Cypher سری — رپ آهنگ نوشته شده و انجام شده توسط RM Suga و J-Hope — برخی از مهمترین و احساسی خام اعداد در BTS’ آلبومها. قبل از 2016 تکرار اکسل در نمایشگاه رپرهای’ قابلیت های فنی. “Pt. 3: قاتل” می سازد در جریان گذشته Cyphers و با آن پیچیده تر از instrumentals به عنوان یک منادی برای رپ واحد آهنگ های آینده با افزایش تولید. RM Suga و J-Hope, سوراخ کردن بدن, کلمات سر خوردن در سراسر نرم آهنگ از سازهای شرقی در داغدار دیس مسیر در برابر خواننده های رپ که خود را شک و تردید رپ مهارت ها و سوال های هیپ هاپ آنها ریشه.

“Pied Piper,” عشق خود را: او (2017)

علاوه بر نوشتن دیس آهنگ به خود متنفر گروه تولید وزش اندرز به طرفداران خود را. در “Pied Piper” از اعضای آدرس رفتارهای رایج در fandom. “در حال حاضر متوقف تماشا و مطالعه برای آزمون خود را / پدر و مادر خود و رئیس نفرت من / کلیپ تصویری, تصاویر, توییت” مسیر باز می شود. “توقف تفسیر موزیک ویدئو بعد.” اما “Pied Piper” است که بیشتر سختی عشق از انتقادات. “شما punished,” جین آواز می خواند.

“خیلی دور” — feat. سوران Agust D (2016)

از Suga به انفرادی mixtape Agust D — “Agust D” است “Suga” املای عقب به علاوه حروف “D” و “T” که برای زادگاه خود “Daegu شهر” — “گذشته” را دریافت کرده است توجه زیادی برای رپ, شعر در مورد افسردگی و اضطراب اجتماعی است. “خیلی دور” یکی دیگر از آهنگ در mixtape با تند و تلخ ترانه Suga — در آن او بیان یک حس وجودی ترس و مبارزه از زندگی بدون رویا. “من زندگی می کنند چرا که من نمی توانم مرگ” Suga raps “اما من لازم نیست که هر چیزی من می خواهم به انجام است.” این BTS عضو ریگ رپ آیات در تضاد با خواننده و ترانه سرا سوران را اثیری کر.

“UhGood,” مونو (2018)

یکی از این کمتر مورد بحث و بررسی آهنگ از RM را 2018, انفرادی, mixtape, “UhGood” است آسیب پذیر بیان BTS رهبر دست و پنجه نرم کردن با جلسه انتظارات. “UhGood” است که در فارسی تلفظ کره ای شخصیت در عنوان این آهنگ که به معنی “سقوط کوتاه” و “از دست رفته هر یک از دیگر.” هر دو معنا اشاره شده در این آهنگ از آلبوم به عنوان RM آواز می خواند در مورد اینکه با خودش نا امید — “راستش من پایمال خودم ‘آیا شما تنها مقدار برای این کار؟'” — و فاصله بین خود ایده آل و خود واقعیت است.

“پایگاه خط” امید جهان (2018)

“رویاپردازی” و “هواپیما” دو آهنگ, J-Hope solo mixtape امید جهان که منتشر شد با موسیقی فیلم, اما, برروی, rap شماره “خط پایه” نباید نادیده گرفته شود. فقط در 90 ثانیه مسیر است مربا بسته بندی شده با برنج ابزار دقیق ضربان و J-Hope, شوخی متناوب بین بالا سخت تن به تن و کم رپ تن به تن. در یک سال 2018 مصاحبه با هنرمند مشترک تاثیر این آهنگ: “این روزها این پایه است که من زندگی من است قدردانی عمیق خود را برای زندگی و کار من است.”

“Ddaeng,” (2018)

“Ddaeng” یک آهنگ تشکیل شده توسط rap واحد و منتشر شده برای این گروه و پنجمین سالگرد این است که تعداد دیگری در دسترس نیست در Spotify در یا سیب موزیک. RM Suga و J-Hope خلاق جدول دو طرفه است به سطح بعدی گرفته شده با این شماره. “Ddaeng” یک onomatopoeic کلمه ایست که dinging بل و نیز استفاده می شود به معنی یک پاسخ نادرست. تکرار کلمه سه تا از اعضای تحویل دیگری حذفی با هدف منتقدان که در deriding BTS تولید بیشتر وزوز در اطراف و به پایان رسید تا کمک به آنها را حرکت به بالا.

گوش دادن به آهنگ ها در اینجا.

نوشتن به کت در ماه [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>