که ویروسی ‘سطحی’ خواننده که حیرت زده اینترنت برکت است که ما با یک عملکرد

شارلوت Awbery منفجر اینترنت را در ذهن جمعی در اوایل این ماه هنگامی که او به چالش کشیده برادلی کوپر و لیدی گاگا برای بهترین نسخه از “کم عمق”, برنده جایزه اسکار دانلود آهنگ از خود 2018 بازسازی از یک ستاره متولد شده است. در حال حاضر Awbery بازگشت به دفاع از او ویروسی شهرت کامل عملکرد.

این همه را با Awbery به سادگی به ساخت راه خود را از طریق یک تونل مترو هنگامی که او به طور ناگهانی به یک میکروفون و دوربین هل در صورت خود را. این بخشی از کمدین Kevin آب شیرین ویدیو سری به نام “پایان شعر” جایی که او راه می رود تا به صورت تصادفی رهگذر و پس از او آواز می خواند چند خط از یک آهنگ محبوب او چالش آنها را برای تکمیل این آیات است. Awbery بود و طبعا به عقب گرفته شده توسط او ناگهانی ظاهر در انظار اما gamely بازی همراه است. او در ابتدا به طور آزمایشی خواند چند خط اول از لیدی گاگا آیه اما به زودی راديال را کر با نتایج شگفت انگیز.

Awbery عملکرد خیلی غیر منتظره است که پس از آب شیرین به اشتراک گذاشته ویدیو در Facebook به سرعت از آن ویروسی رفت و Awbery رز به اینترنت شهرت. در چهارشنبه Awbery ثابت شد هیچ اتفاق. او به نظر می رسد در الن DeGeneres نمایش و انجام “کم عمق” را در تمامیت آن.

عملکرد به دست آورده Awbery تشویق ایستاده از مخاطبان و به سلامتی از آب شیرین بود که در مخاطبان به تماشای. DeGeneres سپس به زن نه تنها مخاطبان بزرگتر برای او استعداد اما 10000 پوند (کمی بیش از $10,000 ) و به طور طبیعی یک مترو تصویب خوب برای یک سال تمام فقط در مورد شخص دیگری در کمین است با یک میکروفون.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>