That 70s Show بازیگر Danny Masterson به اتهام تجاوز به 3 زن

لس آنجلس — “That ’70s Show” بازیگر Danny Masterson شده است به اتهام تجاوز به سه زن در اوایل 2000s لس آنجلس دادستان گفت.

سه فقره تجاوز به عنف با زور و ترس آمده پس از سه سال تحقیق و تفحص از 44 سال Masterson. اتهامات واصل شد و حکم بازداشت صادر شنبه. Masterson گرفته شده بود را بازداشت اواخر صبح روز چهارشنبه در زندان سوابق نشان داد. او در حال برگزار شد در $3.3 میلیون وثیقه و برنامه ریزی شده است به arraigned در سپتامبر. 18.

Masterson وکیل تام Mesereau گفت: مشتری خود را بی گناه است و “ما اعتماد به نفس است که او را تبرئه زمانی که تمام شواهد و مدارک در نهایت می آید به نور و شهود باید از این فرصت به شهادت.”

دادستان ها ادعا می کنند که Masterson raped 23 ساله مدتی در سال 2001 28 سال در ماه آوریل سال 2003 و 23 سال زن او دعوت کرده بود به هالیوود هیلز خانه بین ماه های اکتبر و دسامبر سال 2003 است.

اگر به جرم او می تواند تا 45 سال در زندان است.

دادستان کاهش یافته است به پرونده اتهامات در دو Masterson مواردی است که پلیس در حال بررسی یکی به دلیل شواهد کافی و از سوی دیگر به دلیل قانون مرور زمان تمام شده بود.

Masterson شده است به بازیگر و مدل جواهر فیلیپس از سال 2011 است.

“بدیهی است که آقای Masterson و همسرش در شوک کامل با توجه به این که نزدیک به 20 سال اتهامات به طور ناگهانی و در نتیجه هزینه واصل شده اما آنها و خانواده خود را در حال آرامش دانستن است که در نهایت به حقیقت خواهد آمد” گفت: Mesereau که قبلا به نمایندگی از مایکل جکسون و بیل کازبی در دادگاه خود برای جرایم جنسی.

“افرادی که می دانم آقای Masterson بدانید شخصیت خود را و می دانم که این اتهامات می شود نادرست است.”

___

AP تلویزیون نویسنده لین Elber کمک به این گزارش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>