تایلند سوگوار قربانیان ‘بی سابقه’ جرم تیراندازی

شمال شرقی شهرستان ناخون راتچاسیما وضعیتی وخیم پس از یک سرباز کشته و 29 نفر در یک آخر هفته تیر, ولگردی و قانونی شکنی. نیروهای امنیتی به ضرب گلوله کشته تنهاست مسلح پس از 12 ساعت محاصره در یک مرکز خرید محلی.

صدها نفر از مردم تایلند در جمع ناخون راتچاسیما شهر مربع در روز یکشنبه را به منظور احترام به قربانیان سرکش سرباز که به ضرب گلوله 29 نفر کشته شدند.

کمتر از یک ماه کامل عزاداران در این جمعیت برگزار شد شمع و گذاشته سفید گل به عنوان راهبان بودایی رهبری نماز و مناجات می کند.

“آن را فقط اتفاق افتاده است حق در اینجا در وطن ما پشت سر ما بود و درست در قلب ما از همه چیز. این فقط غم انگیز” از ساکنان محلی Chirathip Kurapakorn گفت: در شب زنده داری.

People in a crowd saying prayers

بیش از 1000 نفر حضور داشتند و شب زنده داری در ناخون راتچاسیما شهر مربع

‘بی سابقه در تایلند’

بسیاری از قربانیان کشته شدند در شمال شرقی شهر ترمینال 21 مرکز خرید. پنجاه و هفت نفر زخمی شدند که در قتل عام آغاز شد که بعد از ظهر روز شنبه در نزدیکی یک پادگان ارتش.

مقامات می گویند که این سرباز شناخته 32 ساله Sgt. مسلح ، Jakraphanth Thomma سرقت سلاح و یک وسیله نقلیه نظامی از ارتش خود را پایه قبل از رفتن به نزدیکی مرکز خرید و باز کردن آتش بر روی تماشاگران.

نیروهای امنیتی موفق به تخلیه صدها نفر از خریداران از ساختمان در طول بیابد. آنها در نهایت به کشته شدن فرد مسلح در ضربات وجود دارد در اوایل روز شنبه به پایان محاصره به طول انجامید که حدود 12 ساعت.

“این حادثه بی سابقه در تایلند” نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا به خبرنگاران گفت: در خارج از بیمارستان که در آن قربانیان درمان می شود. “من می خواهم این را آخرین بار این بحران اتفاق می افتد.”

بیشتر بخوانید: نیوزیلند به دنبال پاسخ از Facebook بیش از livestreamed کشتار

مقامات گفتند که سرباز عصبانی بود بیش از یک اختلاف مالی با یکی از بستگان خود را افسر فرمانده.

خشونت آمیز و قانونی شکنی است تایلند بزرگترین جرم تیراندازی انجام شده توسط یک فرد مسلح. اگر چه این کشور دارای یکی از بالاترین نرخ مالکیت اسلحه در دنیا تیرباران های دسته جمعی وجود دارد که نادر است.

nm/jlw (ایسنا خبرگزاری AP)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر