تایلندی نیروهای امنیتی روز یکشنبه به ضرب گلوله کشته و یک سرباز سرکش که در رفت و داد و بیداد در یک مرکز خرید در شمال شرقی شهرستان, پایان یک شبه محاصره و پس از یک سری از حملات که در سمت چپ حداقل 20 نفر کشته شدند.

عمومی, وزیر بهداشت Anutin Charnvirakul تایید سرباز شده بود کشته در ترمینال 21 مرکز خرید در شهر ناخون راتچاسیما.

“با تشکر از شما پلیس و ارتش برای پایان دادن به این وضعیت است. تیرانداز به ضرب گلوله کشته!!!” عمومی, وزیر بهداشت Anutin Charnvirakul گفت: در یک پست در Facebook.

پلیس و ارتش نیز گفت: او کشته شده بود.

پلیس شناسایی مشکوک تیرانداز به عنوان 32 ساله سرباز Jakrapanth Thomma.

قبلا Charnvirakul به خبرنگاران گفت: در صحنه است که یکی از اعضای نیروهای امنیتی کشته شد و دو زخمی در حمله آنها به عنوان تلاش برای جلوگیری از داد و بیداد.

یک مجروح عضو تایلندی نیروهای امنیتی stretchered پس از یک حمله در داخل ترمینال 21 مرکز خرید. (Athit Perawongmetha/فردا نیوز)

قتل آغاز شد و در حدود 3 بعد از ظهر به وقت محلی در روز شنبه زمانی که سرباز افتتاح شد آتش سوزی در یک خانه قبل از حرکت به یک اردوگاه ارتش و سپس به بازار ارسال پیام در Facebook به عنوان او رفت.

تایلندی رسانه ها گفت: مشکوک تیرانداز تا به حال مشغول به کار در یک پایگاه ارتش نزدیک به ناخون راتچاسیما حدود 250 کیلومتر از بانکوک پایتخت تایلند. قبل از حمله Jakrapanth تا به حال ارسال شده در Facebook حساب که او را برای انتقام — اما او نگفت برای چه.

استانی سلامت رسمی در یک کنفرانس خبری گفت که در مجموع 20 نفر کشته و 42 زخمی تجدید نظر در پایین زودتر رقم از 21 مرده داده شده توسط مقامات دیگر است.

صدها نفر از مردم را نجات داد

“ما نمی دانیم که چرا او این کار را کرد. به نظر می رسد او رفت دیوانه” وزیر دفاع Kongcheep Tantrawanit و گفتگو کرد.

یک شبه سربازان و پلیس با هجوم به بازار و همراهی صدها نفر از مردم به دام افتاده به ایمنی.

تایلندی نیروهای امنیتی تخلیه دانش آموزان رشته در داخل ترمینال 21 مرکز خرید پس از جنگ تفنگ سعی کنید برای جلوگیری از یک سرباز در داد و بیداد. (Athit Perawongmetha/فردا نیوز)

“این ترسناک زیرا من می توانم شنیدن گاه به گاه گلوله … ما منتظر یک زمان طولانی برای پلیس آمد و به ما کمک کند بسیاری از ساعت” گفت: Suvanarat Jirattanasakul, 27, صدای لرزان و پس از او پدید آمده است.

بازار شلوغ بود با خریداران در یک آخر هفته طولانی برای بودایی Makha Bucha تعطیلات.

فیلم دوربین مدار بسته از داخل بازار پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد که فرد مسلح با لباس سیاه و با پوشیدن یک ماسک تفنگ خود را پرتاب بیش از شانه خود را با هیچ نشانه ای از افراد دیگر در اطراف.

Facebook گفت: آن را حذف کرده بود مشکوک را به حساب.

“وجود دارد هیچ جایی در Facebook برای افرادی که مرتکب این نوع از قساوت و نه ما اجازه می دهد مردم را به ستایش و یا حمایت از این حمله” یک Facebook نماینده در بیانیه ای گفت.

وسایل نقلیه مسدود کردن جاده ها در مقابل ترمینال 21 Korat بازار در روز یکشنبه. (Sakchai Lalitkanjanakul/آسوشیتد پرس)

عمده تیراندازی نادر در جنوب شرقی کشور آسیایی دیگر در دور دست جنوبی که در آن قدیمی دهه شورشیان همچنان ادامه دارد.

ناخون راتچاسیما یکی از بزرگترین شهرهای در شمال شرقی تایلند, جزیره ای از رفاه نسبی در برنج منطقه رو به رشد است که یکی از فقیرترین نقاط کشور از 69 میلیون نفر است.

خریداران فرار از صحنه پس از یک سرباز رفت و در یک تیراندازی مرگبار ولگردی و قانونی شکنی و پناه در یک مرکز. 0:28

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de