یک سرباز در تایلند به ضرب گلوله چند نفر در روز شنبه, کشته شدن بیش از 10 بود و پر از سوراخ در مرکز خرید کشته شده است.

سلطنتی تایلند سخنگوی پلیس Krissana Pattanacharoen گفت: بیش از 10 نفر کشته شده اند. تعداد کل مجروح شد و بلافاصله شناخته شده است.

روزنامه تایلندی رته گفت: این حادثه آغاز شد و حدود 3:30 بعد از ظهر به وقت محلی. آن را به نظر می رسد حل نشده پنج ساعت بعد.

یک افسر پلیس تماس از طریق تلفن در شهر ناخون راتچاسیما همچنین به عنوان شناخته شده Korat گفت که این سرباز در ابتدا از کشته شدن یک سرباز دیگر و یک زن و زخمی شدن یک سوم شخص ظاهرا بیش از یک زمین اختلاف است.

شهر و محله افسران پلیس که نخواست شناسایی شود چرا که آنها مجاز به انتشار اطلاعات گفت: انسان در زمان تفنگ از پایگاه خود را و سوار به ترمینال 21 بازار, عکسبرداری در طول راه. چند تای رسانه ها گزارش دادند که او در سفر یک وسیله نقلیه نظامی.

تصویری گرفته شده خارج از مرکز و به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد در افرادی که از پوشش در یک پارکینگ به عنوان اثر شلیک گلوله از کار اخراج شدند.

بازار تعطیل شد و این خیابان خارج بسته شد در حالی که مقامات تلاش برای دستگیری فرد مسلح و نجات خریداران در داخل.

دفاع سخنگوی وزارت سرهنگ ژنرال Kongcheep Tantrawanich شناسایی متهم به عنوان گروهبان. Jakrapanth Thomma. او گفت که پلیس و واحدهای نظامی شده بازار و مناطق اطراف آن.

این حادثه درست یک ماه پس از دیگری با مشخصات بالا در بازار, عکسبرداری در تایلندی مرکزی شهر Lopburi. در آن صورت یک نقاب دار مسلح حمل یک تفنگ با یک صدا خفه کن به کشته شدن سه نفر از جمله دو ساله و زخمی شدن چهار نفر دیگر را به عنوان او از سرقت از یک فروشگاه طلا و جواهر. یک مظنون یک مدیر مدرسه دستگیر شد کمتر از دو هفته بعد و بنا به گزارش ها اعتراف کرد و گفت به این معنی نیست که به کسی شلیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im