تگزاس 16 ساله به ضرب گلوله کشته شد و پنج روز پس از توقف یک مبارزه بین یک 15 ساله پسر و دیگری دانشجو است. پلیس محلی دستگیر 15 ساله به عنوان مظنون در این جنایت است.

آرلینگتون اداره پلیس اعلام کرد که 15 ساله مظنون و آنها را به نام علت سن کم مواجه قربانی ساموئل رینولدز با یک تفنگ را در آپارتمان پیچیده رینولدز که در آن زندگی می کردند. CBS انجمنها گزارش روز پس از آن اتفاق افتاد رینولدز متوقف مشکوک از صدمه زدن به دیگری ،

“ما قربانی شکسته بود تا مبارزه چند روز قبل با کوچکتر — آنچه که او به عنوان یک کوچکتر– پسر که نوع برداشت و پس از او شکست تا به مبارزه با او شروع به داشتن برخی از مشکلات با مظنون” آرلینگتون افسر کریستوفر کوک CBS گفت: انجمنها.

مقامات در حال حاضر تحقیق چگونه جوان و نوجوان مظنون بود قادر به گرفتن یک تفنگ. “این بی معنی عمل خشونت اسلحه در هیچ جایی در جامعه و وطن ما جامعه” گفت: Johnson, Arlington, رئیس پلیس.

دانش آموزان در آرلینگتون دبیرستان جمع آوری با هم برای یک شب زنده داری در روز جمعه به یاد داشته باشید رینولدز. “سام همیشه بخشی از کلت خانواده و ما هرگز او را فراموش کرده ام” این مدرسه گفت: در Facebook پست اشاره کرد که مشاوران مدرسه در دسترس خواهد بود برای کمک به دانش آموزان عزادار.

پلیس گفت که آنها تا به حال در پاسخ به گزارش یک فرد مصدوم در 900 جلوگیری از Benge درایو حدود 4:30 بعد از ظهر روز پنج شنبه. وقتی ماموران وارد آنها یافت رینولدز دچار زخم گلوله. او منتقل شد به بیمارستان که در آن او سپس مرده.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im