تگزاس, رستوران, سینما, تئاتر شروع به بازگشایی

تگزاس و اوهایو تحت فشار قرار دادند جلوتر از روز جمعه مرحله به مرحله آرامش از محدودیت های است که ایالات متحده در جای خود قرار داده هفته پیش برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس به گرجستان در زمان یک گام به سوی کامل راه اندازی مجدد با اجازه دادن به همه کسب و کار برای بازگشایی شده است.

با کاخ سفید دستورالعمل برای بازگشایی داشتن تمام شده در پنج شنبه, نیمی از ایالات آمریکا شد جعل جلوتر با یک درهم آمیخته از استراتژی اجازه می دهد تا کسب و کار از رستوران ها و خرده فروشان به ساخت و ساز و تولید به ظهور از یک ماه از خواب.

در تگزاس یکی از پرجمعیت ترین ایالت های ایالات متحده, تمام فروشگاه های خرده فروشی و رستوران و سینما و مراکز می تواند از سرگیری فعالیت در روز جمعه در حالی که محدود کردن ظرفیت به 25 درصد از آنها ذکر شده اشغال در دستور کالیفرنیا ، گرگ ابوت. دولت دیده می شود یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر در کشور با 812 گزارش مرگ و میر در میان آن بیش از 27 میلیون نفر.

اوهایو شروع خواهد شد اجازه می دهد غیر ضروری عمل جراحی در روز جمعه و پس از آن حرکت می کند به باز کردن ساخت و ساز و تولید در روز دوشنبه و مغازه های خرده فروشی و مصرف کننده بسیاری از خدمات در مارس 12, کالیفرنیا ، مایک DeWine گفت: در اوایل این هفته.

متحده احساس فشار برای بازگشایی کسب و کار و بازگرداندن زندگی اجتماعی با وجود کمبود گسترده ای در مقیاس ویروس تست و تدابیر دیگر خواست توسط کارشناسان بهداشت و درمان به عنوان شیوع به نظر می رسد مشکلاتی روبرو شده اند در بسیاری از نقاط کشور.

هیچ شرکت ها ملزم به بازگشایی و معلوم نیست که چگونه بسیاری از صاحبان کسب و کار و کارکنان خود را به کار بازگشت و چگونه بسیاری از مراجعان خواهد مبادرت به فروشگاه ها و رستوران ها.

“بسیار قابل توجهی خطر’: Fauci

متحده عمدتا در جنوب غرب و غرب کوه منتقل كرده اند و به استراحت محدودیت از گرجستان به رهبری راه را در اواخر هفته گذشته. گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ گفت: اواخر روز پنج شنبه او آرامش خود دولت در ماه پناهگاه در محل سفارشات اجازه می دهد همه کسب و کار به بازگشایی در روز جمعه.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در اواخر روز پنج شنبه او نگران بود در مورد متحده و جوامع “دخالت” در طول مرحله اول از دستورالعمل های فدرال برای بازگشایی.

“بدیهی است که شما می توانید دور با آن است, اما شما واقعا قابل توجهی خطر” Fauci سی ان ان گفت.

یک مرد پیاده گذشته یک بسته کسب و کار در وغصه می افتد اوهایو در روز چهارشنبه. اکثر کسب و کار نمی خواهد شروع به بازگشایی در دولت تا مارس 12 اما غیر ضروری عمل جراحی از سر در اوهایو در روز جمعه با تولید و ساخت و ساز به سطح شیب دار تا هفته آینده. (تونی Dejak/آسوشیتد پرس)

فاز 1 کاخ سفید “باز کردن امریکا دوباره” دستورالعمل توصیه متحده و مناطق برآوردن یک سری از معیارها از جمله 14 روز کاهش در موارد COVID-19 بیماری ناشی از ویروس قوی برنامه تست و سلامت-مراقبت از ظرفیت تحمل یک امکان افزایش است.

آنها همچنین توصیه می کنند که آمریکایی ها “حداکثر رساندن فاصله فیزیکی” و جلوگیری از تنظیمات اجتماعی بیش از 10 نفر و که کارفرمایان را تشویق telework هر زمان ممکن است تدریجی و بازگشت به محل کار.

بزرگ سالن که شامل ناهار خوری نشسته سینما و سالن های ورزشی و اماکن عبادت می تواند در زیر “سخت فیزیکی فاصله پروتکل” دستورالعمل دولت است.

“بسیار خوب مردم در اعتراض به’: مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن داده پیام های متناقض در موضوع بازگشایی. به طور کلی او را ترغیب متحده به بازگشایی با خیال راحت به عنوان به زودی به عنوان ممکن است, هر چند او با انتقاد از کمپ هفته گذشته است.

روز جمعه او به نظر می رسد برای حمایت از صدها نفر از معترضان برخی از مسلح که در جمع آوری پنج شنبه در میشیگان دولت و کنگره آمریکا در لنسینگ به شی به لیبریا گرچن Whitmer درخواست برای گسترش اورژانس قدرت به مبارزه با COVID-19.

سازمان دیده بان | ساکنان میشیگان تشدید اعتراضات:

صدها نفر از تظاهر کنندگان تحت فشار قرار دادند و راه خود را در اعتراض به فرماندار COVID-19 اقدامات اضطراری 0:38

در حالی که نظر سنجی عمومی نشان می دهد اکثر آمریکایی ها و بیشتر در میشیگان حمایت از اقامت در خانه سفارشات بودن زمان دولت دیده می شود چندین تظاهرات از چه نظر برخی بیش از حد گستردن از Whitmer را سخت اقامت در خانه سفارش دهید.

“فرماندار میشیگان باید کمی قرار داده و از آتش” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز جمعه. “این بسیار خوب است اما آنها عصبانی هستند. آنها می خواهند زندگی خود را دوباره با خیال راحت!”

در حالی که وجود دارد این است که آوازی مشروط منعکس کننده چمن ریشه های مخالفت در میشیگان وجود دارد نیز شواهد نشان می دهد تظاهرات مرتبط به تاسیس ملی جمهوری سازمان.

به عنوان اقتصادی و میر از این بیماری همه گیر است ادامه داد: با بیش از 30 میلیون آمریکایی تشکیل پرونده برای بیکاری برخی از مقامات محلی نیز chafed در دستور متحده است.

روز جمعه یک روستایی کالیفرنیا, شهرستان شد برای اولین بار به اجازه غیر ضروری کسب و کار برای بازگشایی و اجازه می دهد تا شام در رستوران هجوم به لیبریا گاوین Newsom را ادامه ایالت سفارشات محرومیت این حرکت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Modoc شهرستان “حرکت رو به جلو با ما بازگشایی طرح” معاون مدیر خدمات اورژانس هدر Hadwick گفت: در یک ایمیل به آسوشیتد پرس اوایل جمعه. او گفت: این شهرستان هنوز هیچ COVID-19 موارد است.

Hadwick گفت: این شهرستان حدود 9000 در دولت یوگسلاوی گوشه در اورگان مرز تا به حال شنیده نشده از فرماندار در مورد بازگشایی طرح, اما او اظهار داشت که این طرح هم راستا با Newsom شاخص ها برای بازگشایی.

تعداد coronavirus موارد است که هنوز هم بالا رفتن در بسیاری از نقاط کشور اگر چه به نظر می رسد به قله رسیده است که در ایالت نیویورک, مرکز ایالات متحده شیوع و جاهای دیگر.

آریزونا, کانزاس, مینه سوتا, نبراسکا, پنسیلوانیا, ویرجینیا و ویسکانسین همه گزارش یک رکورد تعداد موارد جدید در روز پنج شنبه هر چند بیشتر تست می تواند برای برخی از افزایش آشکار عفونت وجود دارد اما قبلا کشف نشده.

چندین ایالت از جمله ایندیانا, Massachusetts, New Jersey, New Mexico, اوهایو, تگزاس, غرب ویرجینیا, ارسال شده جدید اوج روزانه خود را در مرگ عوارض.

همانطور که از اواخر روز پنج شنبه تعدادی از شناخته شده عفونت در سراسر کشور صعود کرده به بیش از یک میلیون نفر از جمله حدود 63,000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>