تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک فکر می کند پدربزرگ و مادربزرگ باید حاضر به فدا کردن جان خود برای نجات اقتصاد

تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک (R) به نظر می رسد فکر می کنم که اگر با توجه به انتخاب آمریکایی ها 70 و بیش از این خواهد بود مایل به در خطر ابتلا به کروناویروس و احتمالا مرگ اگر آن را به معنی فروشگاه دوباره باز و اقتصاد پرتاب ریباند.

در فاکس نیوز دوشنبه شب پاتریک افسوس می خورد که نمی پرسید که چگونه او را به تعادل و حفاظت از برخی از افراد بیشتر در معرض خطر ابتال به کروناویروس — بزرگسالان 65 ساله و بیش — در حالی که نگه داشتن کسب و کار و در حال اجرا. “هیچ کس به من رسیده است و گفت: به عنوان یک شهروند ارشد آیا شما مایل به گرفتن شانس بقای خود را در ازای نگه داشتن امریکا که تمام امریکا را دوست دارد برای فرزندان و نوه های” او گفت:. “در صورتی که ارز, من تمام است.”

69 سال ادامه پیدا کرد و گفت که “کسانی از ما که 70 plus, ما مراقبت از خودمان اما آیا قربانی این کشور است.” این اعلامیه “را ندارد من نجیب و شجاع و یا هر چیزی مانند این که” پاتریک گفت: “من فقط فکر می کنم بسیاری از پدربزرگ و مادربزرگ در خارج وجود دارد مثل من … چه همه ما در مورد مراقبت و آنچه که ما بیش از هر چیز کسانی که کودکان و من می خواهم به زندگی هوشمند و دیدن از طریق, این, اما من نمی خواهم کل کشور باید قربانی شود و این چیزی است که من می بینم.”

میزبان Tucker Carlson خواسته پاتریک برای روشن مایل به مطمئن شوید که او واقعا بود و گفت که “این بیماری می تواند زندگی خود را اما که ترسناکترین چیزی که به شما وجود دارد چیزی است که می تواند بدتر از مرگ است.” پاتریک متوقف شد احتمالا متوجه است که او فقط داوطلب به عنوان ادای احترام در این بازی گرسنگی: Coronavirus Editionسپس پاسخ داد: “آره.” سازمان دیده بان ویدیو زیر. کاترین گارسیا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>