تگزاس توقف اعمال جراحی الکتیو به عنوان موارد coronavirus و بستری شدن در بیمارستان افزایش می یابد

آخرین:

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت در روز پنج شنبه متوقف اعمال جراحی الکتیو در دولت بزرگترین شهرستانها و گفت: این امر “مکث” تهاجمی آن بازگشایی آن را به عنوان معاملات با افزایش coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان ساخته شده است که آن را یکی از نقاط مهم برای این ویروس در ایالات متحده آمریکا

تعلیق اعمال جراحی الکتیو طراحی شده است برای محافظت از بیمارستان فضا در دالاس, هوستون, Austin و سن آنتونیو مناطق. ایالت تعداد COVID-19 بیماران بیش از دو برابر شده در دو هفته. تگزاس گزارش شده بیش از 11 ، 000 مورد جدید در دو روز گذشته به تنهایی.

مکث بیشتر reopenings نمی کند عقب سفارشات قبلی که در حال حاضر اجازه خیلی از اقتصاد برای بازگشایی شده است. اما به نظر می رسد برای آرام کردن هر گونه برنامه ریزی گسترش سطح اشغال در مکان هایی مانند میله, رستوران ها و پارک های تفریحی و مکانهای دیگر.

“ما در حال تمرکز بر استراتژی است که آهسته گسترش این ویروس در حالی که همچنین اجازه می دهد تگزاسی به ادامه درآمد paycheque برای حمایت از خانواده” ابوت در بیانیه ای گفت:

. “آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم به عنوان یک دولت است که رفتن به عقب و کسب و کار. این توقف موقت کمک خواهد کرد که ما دولت کررل گسترش تا زمانی که ما با خیال راحت می توانید وارد مرحله بعدی باز دولت ما برای کسب و کار است.”

مراقبت های بهداشتی کارگران پردازش اطلاعات بیمار در ایالات یادبود مرکز پزشکی COVID-19 تست سایت در روز چهارشنبه در هوستون. تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت که دولت مواجه است ‘شیوع گسترده’ در coronavirus همه گیر است و برخی از محدودیت های محلی ممکن است نیاز به حفاظت از فضای بیمارستان برای بیماران جدید. (David J. فیلیپ/آسوشیتد پرس)

توسط reimposing ممنوعیت اعمال جراحی الکتیو جمهوریخواه بازگشت است به یکی از اولین اقدامات در زمانی که ویروس پدید آمده در تگزاس در آوریل. او بعدا لغو سفارش در طول تهاجمی بازگشایی دولت در ماه مه که برداشته مستند سفارشات جلوتر از بسیاری از ایالات متحده آمریکا

در فلوریدا, میامی-Dade شهردار کارلوس Gimenez گفت: در مجازی کنفرانس خبری که “افزایش تیم های” ارسال خواهد شد این آخر هفته به مناطق که در آن پزشکان توجه افزایش جدید COVID-19 عفونت.

حدود 100 نفر را به چنین نقاط داغ که کمی هاوانا و حیاط کشاورزی منطقه با مزارع سبزیجات و مهد کودک. تیم می تواند ضربه زدن بر روی درب و توزیع کیت با ماسک و دست عفونی.

Gimenez گفت: مقامات توجه به افزایش موارد در میان کارگران مزرعه و ارائه می شود اتاق های هتل را به کسانی که بیمار هستند و زندگی در خانه های کوچک با چند نفر به طوری که آنها لازم نیست دیگران را آلوده. او گفت: این شهرستان هنوز در دسترس تخت اما برخی از بیمارستان ها از تخت ICU و مجبور به انتقال بیماران به مراکز دیگر.

در نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak گفت: دولت آغاز خواهد شد الزامی به استفاده از پوشش صورت در اماکن عمومی در تلاش برای جلوگیری افزایش coronavirus موارد چهار هفته پس از قمار و رستوران ها و کسب و کارهای دیگر آغاز بازگشایی.

نوادا گزارش شده بیش از 14,300 coronavirus موارد و 494 مرگ و میر ناشی از COVID-19 پس از شروع این بیماری همه گیر.

میگوئل Regalado دیده می شود تمیز کردن اسلات ماشین در ژوئن 3 به عنوان کارگران آماده برای ژوئن 4 بازگشایی D هتل و کازینو که بسته شد توسط ایالت نوادا در 18 مارس به عنوان بخشی از مراحل به سرعت گسترش coronavirus. (استیو Marcus/فردا نیوز)

فرماندار گفت نوادا ساکنان باید پوشش صورت “یک روال بخشی از زندگی روزانه ما” به منظور نگه داشتن کسب و کار باز و مردم بی خطر است.

نوادا می پیوندد چندین ایالت از جمله کالیفرنیا و واشنگتن و کارولینای شمالیدر الزامی چهره پوشانده اند.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, در ضمن گفت که او را به خودداری $2.5 میلیارد دلار در دولت آینده بودجه برای جریمه کردن شهرستانهای استان که موفق به تطابق با دولت مقرر در پوشیدن ماسک ، تست و دیگر اقدامات به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19 موارد و کاهش بستری شدن در بیمارستان.

یک مسافر است بررسی می شود با یک دست-برگزار دماسنج در نزدیکی یک تست سیستم از دوربین های تصویربرداری حرارتی که بررسی درجه حرارت بدن در فرودگاه بین المللی لس آنجلس در روز چهارشنبه. این سیستم در حال آزمایش است در ترمینال بین المللی است و می تواند پرچم مسافران که یک تب یکی از علائم رمان coronavirus. (ماریو تاما/گتی ایماژ)

پول در نظر گرفته شده است برای کمک به دولت های محلی پرداخت برای خدمات مورد نیاز به دلیل بیماری همه گیر. اما آن را مشروط به شهرستانهای زیر اورژانس سفارشات به اجرای اقدامات ایمنی به عنوان آنها به تدریج بازگشایی اقتصاد است.

رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت: واشنگتن به اشتباه موجود در یک لیست متحده که از مسافران به نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات خواهد نیاز به رفتن به قرنطینه برای 14 روز به دلیل COVID-19 نگرانی.

Inslee گفت: مردم از واشنگتن نمی خواهد موضوع را به محدودیت های اعلام شده قبلی توسط سه نفر از فرمانداران از شرق. قرنطینه امر به افرادی که از کشورهای با تست مثبت نرخ بالاتر از 10 در هر 100 ، 000 ساکنان هفت روز به طور متوسط و یا با 10 درصد و یا بالاتر رای مثبت بیش از هفت روز است.

واشنگتن اخیر مثبت تست میزان حدود شش درصد است.

سازمان دیده بان | COVID-19 ایمنی ممکن است تنها در چند ماه گذشته تحقیقات نشان می دهد:

یک مطالعه جدید در COVID-19 مصونیت پیدا کرده است که افرادی که بدون علامت و یا خفیف علامتی به حال خود آنتی بادی کاهش در عرض دو تا سه ماه است. هر چند بزرگتر مطالعات مورد نیاز یافته های بازیگران شک در تست آنتی بادی و ایمنی گله. 2:01

تعدادی از آمریکایی ها پر ادعا برای مزایای بیکاری کاهش کمتر از انتظار هفته گذشته به احتمال زیاد به عنوان استخدام با بازگشایی کسب و کار است که تا حدی جبران موج دوم اخراج, حمایت از این دیدگاه که در بازار کار می تواند سال به بازیابی از COVID-19 بیماری همه گیر.

همانطور که از اوایل صبح روز پنجشنبه وجود دارد بیش از 9.4 میلیون دلار گزارش شده coronavirus موارد در سراسر جهان تقریبا با 483,000 مرگ و میر با توجه به پیگیری یک پایگاه داده نگهداری می شود توسط آمریکا و بر اساس دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده اختصاص بیش از 2.3 میلیون از موارد گزارش شده و تقریبا 122,000 از گزارش مرگ و میر.

با توجه به دانشگاه های آمریکا بود trailed توسط:

  • برزیلبا بیش از 1.1 میلیون موارد گزارش شده و بیش از 53,000 و میر گزارش شده.
  • روسیهبا بیش از 613,000 موارد گزارش شده. روسیه یکی از کشورهای مختلف در مواجهه با سوال در مورد آن coronavirus ردیابی و شمارش کرده است که نزدیک به 8,600 مرگ و میر.
  • هند با بیش از 473,000 موارد گزارش شده و نزدیک به 15,000 گزارش مرگ و میر.

وجود دارد هیچ درمان اثبات شده و یا واکسن برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. بسیاری از افرادی که آلوده را تجربه خفیف تا متوسط بیماری است. در حالی که مقامات بهداشتی باید گفت که افراد مسن و کسانی که با زمینه مسائل مربوط به سلامت هستند بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری شدید و مرگ آنها هشدار داد که هیچ گروه سنی ایمنی است.

مقامات در بورنموث محبوب شهر ساحلی در جنوب انگلستان اعلام کرد که یک “حادثه بزرگ” در روز پنج شنبه بیش از آنچه به نام غیر مسئولانه رفتار جمعیت که تا به حال نادیده گرفته بهداشت عمومی راهنمایی در coronavirus و به شدت نامعقول خدمات محلی.

این اعلامیه پس از بازدید کننده وارد در اعداد بسیار بزرگ در یک طلسم آب و در نتیجه ترافیکی در جاده های غیر قانونی و شبانه کمپینگ بیش از حد زباله رفتار ضد اجتماعی و الکل سوخت دعوا.

Beachgoers لذت بردن از آفتاب به آنها حمام افتاب گرفتن و بازی کردن در دریا در بورنموث, ساحل, بورنموث انگلیس جنوبی در روز پنج شنبه. (Glyn کرک/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

“ما کاملا وحشت زده در صحنه شاهد ما در سواحل به ویژه در بورنموث و Sandbanks در آخرین 24-48 ساعت” شورای رهبر Vikki Slade در بیانیه ای گفت.

“غیر مسئولانه رفتار و اقدامات بسیاری از مردم فقط تکان دهنده و خدمات ما کشیده به مطلق دسته شمشیر در تلاش برای نگه داشتن هر کس امن است.”

فیزیکی فاصله اقدامات در محل بوده است در انگلستان از ماه مارس به سرعت گسترش رمان coronavirus اگر چه قوانین در انگلستان به طور قابل توجهی آرام از 4 جولای.

تعداد coronavirus موارد در شش خلیج عربی متحده دو برابر شده است و در یک ماه به بیش از 400 ، 000به عنوان منطقه دو تا از بزرگترین اقتصادهای این هفته به طور کامل برداشته حکومت تحمیل شده به مبارزه با ویروس.

مقامات هند می گویند آنها را به انجام یک بررسی برای coronavirus هدف قرار دادن کل جمعیت در دهلی نو از 29 میلیون نفر است.

مقامات به هر خانوار برای ضبط هر ساکن سلامت جزئیات و اداره یک آزمون برای این ویروس به کسانی که نشان می دهد و یا گزارش علائم. اعمال خواهد شد در جولای 6, با توجه به طرح صادر شده توسط دولت جدید دهلی, بدترین آمار شهر در کشور با 70,390 موارد تایید شده.

یک کارگر سلامت طول می کشد بینی نمونه ای از یک زن برای COVID-19 سریع آنتی ژن تست در دهلی نو در روز چهارشنبه. (Manish Swarup/آسوشیتد پرس)

پلیس مستقر خواهد شد برای به اجرا درآوردن جسمی فاصله و جلوگیری از مخلوط کردن از جمعیت در داخل بیش از 200 مهار مناطق در پایتخت که در آن خوشه های زیادی از موارد تایید شده است. دوربین مدار بسته و یا هواپیماهای بدون سرنشین نظارت نیز مورد استفاده قرار گیرد.

پلیس را برای اطمینان از دقیق محیط و کنترل “مطلق محدودیت بیرون و به سمت داخل حرکت جمعیت” در شهر دولت گفت.

نپال در حال افزایش امکانات قرنطینه و آزمایش در مرز اشاره به آماده شدن برای انتظار بازگشت هزاران نفر از کارگران از همسایه هند.

نپال گزارش شده 11,162 موارد و فقط 26 مرگ و میر در جمعیت 29 میلیون. آن را در میان اولین کشورهای جنوب آسیا به گزارش یک مورد اما یک مستند اعمال شده در مارس کمک به کنترل شیوع.

معاون نخست وزیر Ishwar Pokhrel گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس که coronavirus موارد انتظار می رود به افزایش کارگران و بازگشت به خانه از هند که در آن میلیون ها نفر از نپال معتقد هستند به کار گرفته شود و در آن coronavirus موارد در حال افزایش.

تعداد تایید coronavirus موارد در اندونزی پیشی گرفتن از 50000 در روز پنج شنبه به دولت اجازه می دهد تا کسب و کار برای بازگشایی میان افزایش فشار اقتصادی. شک و تردید باقی می ماند بیش از توانایی دولت برای انجام آزمایشات به اندازه کافی برای تعیین واقعی گسترش این ویروس در کشور جنوب شرق آسیا بیش از 270 میلیون نفر زندگی می کنند بر روی هزاران نفر از جزایر.


آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا

سازمان دیده بان | پاسیو, کوتاهی مو بازگشت به تورنتو با فاز 2 بازگشایی:

تورنتو و همسایه پوست منطقه نقل مکان کرده اند و به فاز 2 از بازگشایی با رستوران patios مراکز آرایشگر مغازه ها و سالن های مو قادر به ادامه کسب و کار. 1:59

از 12:30 p. m. و در روز پنج شنبه وجود دارد 102,572 تایید و presumptive coronavirus موارد در کانادا با 65,361 از کسانی که ذکر شده در توسط استان ها و مناطق به عنوان بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس دادههای استانی منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,539.


کره جنوبی گزارش کرده است 28 موارد اضافی از coronavirus به عنوان کشور در حال تلاش برای سرکوب احیای این ویروسعمدتا در اطراف پرجمعیت Seoul metropolitan area. این آمار و ارقام را در این کشور در مجموع به 12,563 موارد با 282 مرگ و میر.

نزدیک به 11000 نفر بهبود یافته اند در حالی که 1,307 هنوز در قرنطینه. کره جنوبی دیده می شود یک چشم انداز مثبت در عفونت های جدید پس از آن کاسته سخت فیزیکی فاصله قوانین. اما روزانه را افزایش می دهد نیست و به یک سطح از صدها مواردی است که گزارش شده بین اواخر فوریه و اوایل ماه مارس.

بهداشت استرالیا کارگران خواهد رفت درب-به-درب تست بیش از 100 ، 000 ساکنان در coronavirus نقطه داغ در حومه ملبورن است که تهدید به لغو این کشور را موفقیت در مبارزه با ویروس.

ویکتوریا دولت در روز پنج شنبه گزارش 33 مورد جدید, بالاترین روزانه تعداد در بیش از دو ماه.

برتر دانیل اندروز می گوید این تست با هدف جمع آوری نمونه از نیمی از ساکنان در 10 حومه. او می گوید هدف این است که برای تست 10000 نفر روزانه بیش از 10 روز است. آزمون رایگان و اندروز است که اصرار مردم برای دیدن تحت تست به عنوان یک وظیفه مدنی.

بیش از 1000 پرسنل نظامی در حال کمک به این عملیات در حالی که کشورهای دیگر کمک خواهد کرد که روند نتایج آزمون.

استرالیا گزارش کرده است بیش از 7,500 موارد ویروس از جمله 104 مرگ و میر.

آفریقا coronavirus موارد باید رسید به بیش از 336.000 در افزایش نزدیک به 10 ، 000 عفونت از عصر روز چهارشنبه با توجه به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

پرش تا حد زیادی با توجه به آفریقای جنوبی اعلام کرد بزرگترین روزانه تعداد موارد جدید: 5,688. آفریقا CDC رئیس گفت: این بیماری همه گیر در 54 کشور قاره “چیدن است تا با سرعت بسیار سریع” در حالی که کمبود تست مواد و تجهیزات پزشکی باقی می ماند شدید در بسیاری از کشورها است.

دانش آموزان دبیرستان می رسند و برای اولین روز خود را در مدرسه در داکار در روز پنج شنبه. مدارس بسته شده اند از اوایل ماه مارس به دلیل شیوع کروناویروس در سنگال. (جان Wessels/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

بیش از چهار میلیون نفر برای آزمایش این ویروس انجام شده در این قاره از 1.3 میلیارد نفر به مراتب کمتر از ایده آل است.

نیجریه پرجمعیت ترین کشور آفریقا دارای بیش از 22,000 موارد نگرانی است که بسیاری از عفونت وجود دارد و در جای دیگر ممکن است ثبت شده است.

نیجریه شیوع فشار ممکن است پنج میلیون نفر به فقر به عنوان آن باعث بدترین رکود اقتصادی در نیروگاه از سال 1980s بانک جهانی گفت.

رئیس جمهور سنگال Macky Sall است quarantining برای دو هفته پس از آمدن به تماس با کسی که پس از آزمایش مثبت برای coronavirus تلویزیون دولتی گفت: در روز پنج شنبه. این اندازه گیری پیشگیرانه به عنوان یک اولیه COVID-19 آزمون Sall اتحاد دوباره منفی آن گفت.

مراکشی هستند reuniting با دوستان و خانواده با حضور در کافه ها و رستوران ها باز اولین بار در سه ماه میان یک کاستن از اقدامات برای مبارزه با گسترش coronavirus. دولت مراکش اجازه کافه ها رستوران ها سالن های ورزشی و سالن های باز اجتماعی فاصله و در 50 درصد گنجایش.

مردم با پوشیدن ماسک صورت نشستن در یک کافه در مراکش پایتخت رباط پس از مقامات کاسته مستند اقدامات در برخی از شهرستانها. (فاضل سنا/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

از معتبر ترین رستوران ها به این حقیر کوچک در کافه ها در مدینه رباط اجتماعی پالس از سرمایه است که به آرامی ضرب و شتم بازگشت به زندگی به عنوان مشتریان بازگشت.

مکزیک وزارت بهداشت روز چهارشنبه گزارش داد 947 جدید مرگ و میر ناشی از کروناویروس و 5,437 موارد جدید.

مقامات بالا با سازمان بهداشت جهانی ابراز نگرانی در مورد بیماری همه گیر در آمریکا روز چهارشنبه گفت که چندین کشور جهان است که هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود یک قله در موارد.

فرانسه پله تا تلاش ها برای ریشه کن کردن مخفی خوشه coronavirus عفونت با ارائه تست های نزدیک به 1.3 میلیون نفر در منطقه پاریس.

گسترش فرانسه تست برنامه اعلام شد پنج شنبه توسط وزیر بهداشت Olivier Veran در مصاحبه با روزنامه لوموند. مقامات بهداشت ارسال خواهد شد کوپن است که مردم می توانند ارز خود را برای یک آزمون.

بازدید کنندگان با پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت راه رفتن تا پله ها به آنها بازدید از برج ایفل در طی آن بخشی از بازگشایی در روز پنج شنبه در پاریس. (توماس سامسون/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

“هدف این است که برای شناسایی هر گونه خواب خوشه. که به می گویند نامرئی غلظت بدون علامت مردم” Veran به نقل شد.

وزیر گفت: فرانسه نیز پشتیبانی خود را برای احتمال موج دوم از عفونت reconstituting آن سهام از داروها و ساخت برنامه ای قادر به درمان 30000 نفر در بخش مراقبت های ویژه در صورت لزوم.

سلامت وزیران فرانسه و آلمان می گویند کشورهای خود هستند “کاملا تراز وسط قرار دارد” در حمایت از سازمان بهداشت جهانی هم از نظر مالی و سیاسی است.

آلمان وزیر بهداشت ینس Spahn می گوید این کشور همچنان “بحرانی دوست” از سازمان بهداشت جهانی و اهدای بیش از €500 میلیون (تقریبا $765 میلیون Cdn) به آژانس سازمان ملل متحد برای برنامه های مختلف. کسانی که شامل پاسخ به کروناویروس همه گیر اگر چه برخی از این وجوه در حال حاضر قبلا اعلام شده.

Spahn گفت: “این می آید با روشن انتظار است که چالش های باقی مانده به اندازه کافی خطاب و اصلاحات مورد نیاز در حال تحت فشار قرار دادند به جلو است.”

سازمان دیده بان | به عنوان جهان مبارزات از طریق COVID-19 همه گیر وجود دارد هنوز هم برخی از داستانهای اخبار خوب به گزارش. در اینجا مختصر خلاصه:

با بسیاری از جهان در حال مبارزه از طریق COVID-19 همه گیر وجود دارد هنوز هم برخی از داستانهای اخبار خوب به گزارش. در اینجا مختصر و خلاصه. 2:39

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>