فرماندار تگزاس تحت فشار قرار دادند که برای بازگشایی سریع backtracks به عنوان COVID-19 مورد افزایش می یابد

آخرین:Coronavirus بحران عمیقتر در آریزونا در روز پنج شنبه و فرماندار تگزاس شروع به رد گم کردن پس از ساخت یکی ا

توسط PATRIS-FUN در 6 تیر 1399

آخرین:

Coronavirus بحران عمیقتر در آریزونا در روز پنج شنبه و فرماندار تگزاس شروع به رد گم کردن پس از ساخت یکی از تهاجمی ترین هل در کشور برای بازگشایی, به عنوان روزانه تعداد موارد تایید شده در سراسر ایالات متحده بسته در اوج رسید و در طول روز تاریک از اواخر ماه آوریل است.

در حالی که تا حد زیادی گسترش آزمایش احتمالا حساب برای برخی از افزایش کارشناسان می گویند اقدامات دیگر نشان می دهد این ویروس در حال ساخت باز گشت. روزانه مرگ و بستری شدن در بیمارستان و درصد آزمون هستند که آینده را مثبت نیز در حال افزایش است, بیش از چند هفته گذشته در بخش هایی از کشور که عمدتا در جنوب و غرب است.

در آریزونا 23 درصد از تست های انجام شده بیش از هفت روز گذشته مثبت بوده است تقریبا سه برابر میانگین ملی و یک رکورد 415 بيمار در هواکش. می سی سی پی را دیدم آن روزانه تعداد موارد جدید رسیدن به اوج جدید دو بار در این هفته است.

"این یک شوخی نیست. واقعا چیزهای بد می رویم به اتفاق می افتد" می سی سی پی افسر بهداشت دکتر توماس دابز گفت.

بهداشت و درمان-مراقبت کارگر اداره COVID-19 آزمون در تمپا, فلوریدا,., در روز پنج شنبه. (Octavio جونز/گتی ایماژ)

کالیفرنیا ، گرگ ابوت تگزاس که دولت در میان اولین برای بازگشایی قرار دادن هر بیشتر لغو محدودیت در نگهداری و reimposed ممنوعیت اعمال جراحی الکتیو در برخی از مکان ها برای حفظ فضای بیمارستان پس از تعداد بیماران ایالت بیش از دو برابر در دو هفته. نوادا فرماندار دستور داد که با پوشیدن ماسک صورت در لاس وگاس قمار گنجانده شده است.

"آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم به عنوان یک دولت است که رفتن به عقب و تعطیل کردن کسب و کار" ابوت گفت.

ایالات متحده ثبت شده 34,500 COVID-19 موارد شنبه, کمی, کمتر از روز قبل اما هنوز هم در نزدیکی بالا از 36,400 رسیده در آوریل 24, با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. روزانه به طور متوسط با صعود بیش از 50 درصد بیش از دو هفته گذشته با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل.

آیا افزایش موارد ترجمه را به یک اندازه وخیم افزایش مرگ و میر در سراسر ایالات متحده به طور کلی بستگی دارد تعدادی از عوامل از کارشناسان گفت: از همه مهمتر این که آیا مقامات دولتی تصمیم گیری درست. مرگ و میر در هر روز در ایالات متحده تعداد حدود 600 پس از رسیدن به اوج در حدود 2200 در اواسط ماه آوریل است.

سلامت کارگران انجام COVID-19 تست در لس آنجلس در روز پنج شنبه. (اشلی Landis/آسوشیتد پرس)

"ممکن است اگر ما بازی کارت های ما به شدت و بسیاری از اشتباهات را به عقب بر گردیم به آن سطح است. اما اگر ما هستند هوشمند وجود دارد هیچ دلیلی برای رسیدن به 2200 تن در روز," دکتر گفت: Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی بهداشت موسسه.

اما او هشدار داد: "ما باید به طور مداوم دست کم گرفت این ویروس است."

در چند هفته گذشته این کشور روزانه مرگ و میر در واقع به طور قابل توجهی کاهش یافته است و حتی به عنوان موارد صعود پدیده ای که ممکن است منعکس کننده ظهور درمان های بهتر تلاش ها برای جلوگیری از عفونت در خانه های پرستاری و افزایش بسیاری از موارد در میان افراد میانسال که بیشتر از بزرگان خود را برای زنده ماندن تقلا با COVID-19.

یک COVID-19 سفر مشورتی است که دیده می شود در شهر نیویورک فرودگاه لاگاردیا در روز پنج شنبه. (کتی Willens/آسوشیتد پرس)

"این است که هنوز هم جدی گفت:" دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اما "ما در یک وضعیت های مختلف امروز از ما در ماه مارس یا آوریل است."

چند متحده, مجموعه تک-بعد پرونده این هفته از جمله آریزونا کالیفرنیا می سی سی پی, نوادا و تگزاس و اوکلاهما.

Misssissippi دابز را مقصر شکست به پوشیدن ماسک و رعایت سایر فیزیکی-فاصله شیوه و گفت: بسیاری از موارد درگیر افراد جوان گسترش این ویروس به بستگان.

یک خریدار می پوشد یک محافظ ماسک صورت در هوستون در روز پنج شنبه. (David J. فیلیپ/آسوشیتد پرس)

"من می ترسم آن را به نوعی از فاجعه برای مردم به توجه" او گفت:. "ما در حال دادن دور آن سخت مبارزه دستاوردهای برای چیزهای احمقانه."

ایالات متحده تا حد زیادی ramped تا تست در چند ماه گذشته است و در حال حاضر احتمالا پیدا کردن بسیاری از کمتر-موارد جدی است که رفته اند غیر قابل تشخیص پیش از آن در شیوع زمانی که در دسترس بودن تست محدود بود و مریض تر مردم اغلب اولویت داده می شود.

اما دیگر وجود دارد بیشتر روشن علائم هشدار دهنده از جمله افزایش تعداد مرگ و میر در هر روز در کشورهایی مانند آریزونا و Alabama. برخی از ایالت ها از جمله شمالی و کارولینای جنوبی نیز شکست بستری سوابق.

سازمان دیده بان | صف های طولانی در COVID-19 تست سایت ها در ایالات متحده:

ترافیک دیده می شود در یک وقفه به عنوان رانندگان صبر کنید در درایو از طریق COVID-19 تست سایت در آمریکا 1:11

تعداد تایید عفونت در هر صورت ضعیف است اندازه گیری از شیوع بیماری است. CDC مقامات با تکیه بر آزمایش خون تخمین زده شنبه که 20 میلیون آمریکایی آلوده شده اند coronavirus پس از آن وارد در ایالات متحده آمریکا است که حدود 6 درصد از جمعیت و حدود 10 برابر 2.3 میلیون موارد تایید شده.

مقامات به مدت طولانی شناخته شده است که در بسیاری از موارد از دست رفته شده است به دلیل تست شکاف و عدم وجود علائم در برخی از افراد آلوده.

ویروس متهم شده است برای بیش از 122,000 آمریکا مرگ و میر — جهان کمترین تلفات.


آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا

همانطور که از 6 p. m. و در روز پنج شنبه وجود دارد 102,602 تایید و presumptive coronavirus موارد در کانادا با 65,424 از کسانی که ذکر شده در توسط استان ها و مناطق به عنوان بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس دادههای استانی منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,550.


آنچه اتفاق می افتد با بقیه جهان

در سراسر جهان بیش از 9.4 میلیون نفر تایید شده اند آلوده و نزدیک به یک و نیم میلیون نفر فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دفعات مشاهده شده است. کارشناسان می گویند درست است عفونت اعداد بسیار بالاتر در بخشی به دلیل محدود تست.

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus انتظار می رود تعداد جهانی موارد به آمار 10 میلیون نفر و مرگ و میر از این بیماری برای رسیدن به 500,000 هفته آینده.

صحبت پنج شنبه در یک کنفرانس ویدئویی با پارلمان اروپا و اعضای Ghebreyesus گفت که اگر چه بحران بهبود یافته در سراسر اروپا "در سطح جهان آن را هنوز هم بدتر است."

سازمان دیده بان | COVID-19 همه گیر بدتر شدن در سطح جهانی است که می گوید:

که مدیر کل می گوید با وجود پیشرفت در اروپا COVID-19 وضعیت بدتر در سراسر جهان و او دوباره دفاع چین اقدامات در اوایل روز از وقوع. 1:30

اروپایی سازمان ملل به نظر می رسد در مسیر بازگشایی مرزهای مشترک خود را در ماه جولای 1 و اتحادیه اروپا است و با توجه به محرومیت آمریکایی بازدید کنندگان با توجه به عود در ایالات متحده و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت اروپایی ها از ورود به ایالات متحده است.

در پاریس, در ضمن برج ایفل بازگشایی به بازدید کننده برای اولین بار روز شنبه پس از آن که طولانی ترین-همیشه در زمان صلح بسته: 104 روز است.

"این بسیار خاص و بسیار ویژه" به دلیل فقدان نسبی گردشگران گفت: Annelies Bouwhuis یک مرد 43 ساله بازدید کننده از هلند.

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت صعود از پله ها به عنوان آنها بازدید از برج ایفل در پاریس در روز پنج شنبه. (Thibault کامو/آسوشیتد پرس)

در آسیا و اقیانوس آرام, آسمان خراش نکردم دبی در امارات متحده عربی به پایان رسید یک ماه طولانی مقررات منع رفت و آمد شبانه.

با بيمارستان غرق در دهلی نو هند سربازان ارائه مراقبت در حوزه پزشکی و بخش های از مد افتاده از راه آهن. و درب-به-درب تست شروع در ملبورن به کنترل یک نقطه داغ وجود دارد.

در چین که در آن ویروس به نظر می رسد برای اولین بار در اواخر سال گذشته شیوع در پکن به نظر می رسد شده اند تحت کنترل در آورد. چین گزارش 19 موارد جدید در سراسر کشور در میان توده تست در پایتخت.

یک کارگر fumigates یک منطقه مسکونی در Siliguri هند در روز پنج شنبه. (Diptendu Dutta/خبرگزاری گتی ایماژ)

در آفریقاتست در این قاره است که انتظار می رود به طور قابل توجهی افزایش دهد در هفته های آینده سر از آفریقا مراکز کنترل بیماری ها گفت: پنج شنبه.

جان Nkengasong با اشاره به قاره پلت فرم است که کشورهای آفریقایی راه اندازی به مذاکره قیمت های ارزان تر برای به فوریت مورد نیاز تجهیزات پزشکی در میان شدید رقابت های جهانی است.

رهبران آفریقایی باید گفت که چین می خواهد اطمینان از تامین 30 میلیون تست کیت و 10000 فن های هر ماه برای خرید بر روی پلت فرم آفریقا 54 سازمان ملل. هر کشور دارای یک سهمیه بر اساس آن جمعیت و تعداد ویروس موارد و یک خط اعتباری در دسترس است.

حدود 4.3 میلیون آزمایشات انجام شده در آفریقا و یا حدود 3200 آزمون در هر میلیون نفر به مراتب کمتر از ایده آل در یک قاره از 1.3 میلیارد نفر است.

یک کارگر اندازه گیری درجه حرارت بدن از مردم در یک ایست بازرسی در Bouaké, ساحل عاج, در روز پنج شنبه. (Issouf Sanogo/خبرگزاری گتی ایماژ)

در آمریکاو پرو گفت: آن را به حال زده به توافق با این کشور درمانگاه خصوصی در هزینه COVID-19 مراقبت بعد از رئیس جمهور مارتین Vizcarra هشدار داد آنها خواهد بود مصادره شده ظرف 48 ساعت اگر مذاکرات پیشرفت نیست.

درمانگاه تا به حال برای سه هفته wrangled با Vizcarra دولت بیش از نرخ عادلانه برای مراقبت از. Haggling آغاز شد در میان گزارش از overcharging برای sickest بیماران که نیاز به دستگاه تهويه مکانيکی و مراقبت های ویژه.

پرو شیوع کروناویروس است دوم تنها به برزیل در آمریکای لاتین با 264,689 مورد تأیید و 8,586 مرگ و میر. همه گیر شده و باعث یک بحران عمیق اقتصادی در آند کشور آورده و آن نظام سلامت را به آستانه سقوط.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب