تگزاس اعدام ماند برای 60 روز بیش از شیوع کروناویروس نگرانی

یک اجرای قبلا برنامه ریزی شده برای این هفته در تگزاس بوده است در آنجا ماند برای 60 روز توسط دولت در دادگاه تجدید نظر به عنوان یک نتیجه از coronavirus بهداشت بحران است.

جان هومل, 44 قرار بود اعدام روز چهارشنبه برای سال 2009 سه گانه قتل همسر باردار خود را 5 ساله مادر و پدر در قانون. هامل محکوم شد در سال 2011. خود را وکیل مایکل مهندس درخواست اضطراری مکمل قبلا-در زمینه حرکت به ماندن اجرای روز جمعه در نور از شیوع کروناویروس با این استدلال که افراد درگیر در اجرای روش می تواند در معرض خطر.

از بعد از ظهر سه شنبه تگزاس 67 تایید موارد coronavirus و یک فرد فوت شده, با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

وجود دارد معمولا چند افراد حاضر در یک اعدام — از جمله اصلاح افسران پزشکان و وکلای کشیش, مذهبی نماینده (در صورت درخواست توسط اهل بیت) و اعضای خانواده از هر دو قربانی(ع) و اهل بیت. هر چند روشن نیست که می شده اند در حال حاضر برای هومل را برنامه ریزی اعدام مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواسته است که گروه های بیش از 10 نفر جمع شده.

“جمع آوری تمام این افراد در یک محل ارائه یک خطر قابل توجهی از انتقال COVID-19/Coronavirus اگر کسی آلوده است” مهندس استدلال در دادخواست خود را.

مهندس اضافه شده است که فرماندار تگزاس گرگ ابوت امضای یک اعلامیه فاجعه در وزارت امور خارجه در مارس 13 نهفته است دولت از هومل را اعدام است. “COVID-19/Coronavirus مؤثر است هر جنبه ای از عملکرد روزانه—از جمله در سیستم عدالت کیفری. هر روز تعداد زیادی از مردم و سیستم های آسیب دیده را افزایش می دهد” مهندس گفت: در این طومار. (به طور خاص او اشاره کرد که اجتماعی فاصله و خود انزوا دستورالعمل به معنای هومل خواهد به طور بالقوه از دست ملاقات است.)

در پاسخ به اورژانس مکمل Tarrant County District Attorney Sharen ویلسون در روز دوشنبه ثبت اسناد با این استدلال که هومل را اعدام نمی شد که تحت تاثیر شیوع و مهندس استدلال در غیر این صورت تشکیل “حدس و گمان” تنها.

او نوشت که هیچ شواهد نشان می دهد که کسانی که درگیر در حمل هومل را اعدام نمی خواهد آماده مسئولیت رسیدگی به آن را با خیال راحت.

“این دادگاه باید رد هومل را در زمان درخواست برای اقامت بر اساس حدس و گمان با توجه به این که در این زمان COVID-19 مطرح شده است و بدون موانع قانونی خود را اعدام” ویلسون گفت: در این سند است. “علاوه بر این هومل استدلال در اورژانس مکمل تاثیر نمی گذارد اعتبار خود را سرمایه-محکومیت قتل یا اعدام وحشیانه قتل از پیش برنامه ریزی از اعضای خانواده خود را.”

مهندس کاهش یافته است به اظهار نظر در این مورد; Wilson بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر ،

در حالی که انکار تجدید نظر مهندس قبلا ثبت شده برای هومل تگزاس دادگاه تجدید نظر تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن اجرای حکم اعدام در یک بعد از ظهر دوشنبه تصمیم “در زمان بحران بهداشتی عظیم و منابع مورد نیاز به آدرس اعدام است.”

معلوم نیست چگونه از گسترش این ویروس را تحت تاثیر دیگر آینده اعدام هر چند توماس اسکات اسمیت, وکیل برای تریسی بیتی که قرار است اعدام شود در هفته آینده در تگزاس گفت که او قصد دارد به پرونده یک حرکت برای درخواست بیتی اعدام به آنجا ماند و در زمینه های مشابه با توجه به تگزاس تریبون. اسمیت بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر ،

دو اعدام در حال حاضر برنامه ریزی شده در ماه آوریل در تگزاس و بیشتر از دو برنامه ریزی شده است. تنسی است اعدام برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 9th. اوهایو نیز دارای دو اعدام های برنامه ریزی شده در مارس و دیگری دو برنامه ریزی شده است. میسوری نیز یکی اعدام برنامه ریزی شده است.

جرمی Desel, یک سخنگوی Texas Department of عدالت کیفری گفت: آسوشیتد پرس که آنها آماده هستند برای انجام آینده اعدام خواهد شد و با استفاده از همان فرآیند غربالگری برای اجرای شاهدان که کارکنان این اداره مجبور به استفاده از زمانی که ورود به سیستم زندان.

تگزاس بخش عدالت کیفری نیست پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در دادگاه تجدید نظر’ حاکم است.

فرآیند غربالگری شامل سوالات بر اساس پتانسیل قرار گرفتن در معرض coronavirus با توجه به AP. Desel افزود که مرگ مجلسی در زندان دولت است که جدا از بقیه ، “آن را کاملا تمیز به طور مداوم و به طور مداوم. ما با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در سراسر زندان سیستم” Desel گفت.

نوشتن به Josiah بیتس در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>