تگزاس نوار صاحبان اشاره به موفقیت scofflaw آرایشگران در نظر بگیرید باز به طور غیر قانونی

یک سالن مو مالک در دالاس شلی لوتر دستگیر شد هفته گذشته پس از rebuffing هشدارهای متعدد را مطابق با رژیم صهیونیس

توسط PATRIS-FUN در 28 اردیبهشت 1399

یک سالن مو مالک در دالاس شلی لوتر دستگیر شد هفته گذشته پس از rebuffing هشدارهای متعدد را مطابق با رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت (R) coronavirus کاهش سفارشات. این را به دست آورده وضعیت قهرمان در میان برخی از محافظه کاران ظاهر در فاکس نیوز و در مورد چهره از ابوت که اجازه سالن زیبایی برای باز کردن بیش از یک هفته جلوتر از برنامه. سناتور. تد کروز (R-تگزاس) پرواز از هیوستون به صورت یک برش در روز افتتاحیه.

نوار صاحبان هنوز تعطیل و از دست دادن پول خود را متوجه موفقیت و آنها "به طور جدی به فکر باز کردن به طور غیر قانونی به فرمانداری توجه" تگزاس تریبیون گزارش.

"این یک بانو آن را انجام داد و او مقدار زیادی از توجه و اکنون همه سالن های باز هستند" امیل Bragdon که صاحب چندین میله گفت: تریبون. "این چیزی است که ما باید انجام دهید ؟ چرا که اگر ما باید انجام دهیم که این کار را خواهیم کرد." برخی تلاش کرده اند.

فیلیپ آرچیبالد 29 ساله آنلاین مربی تناسب اندام از منطقه دالاس که در حال حاضر داوطلبان و نظامی به سبک آرسنال به صورت غیرقانونی reopenings از میله تو سرو و کسب و کارهای دیگر — از جمله لوتر سالن — اخیرا "به سازماندهی یک اعتراض به یک به طور غیر قانونی بازگشایی نوار در غرب تگزاس شهر اودسا" نیویورک تایمز گزارش. "که یک به پایان رسید با مقامات نورد در یک وسیله نقلیه زرهی و دستگیری چند تن از آقای آرچیبالد مسلح همراه با نوار صاحب."

ابوت با اشاره مارس 5 است که توسط آن "ماهیت" یک بار "به ارمغان می آورد مردم نزدیک به هم" در "نوع تنظیم که باعث انتقال بیماری های عفونی است." روز سه شنبه او پیشنهاد او ممکن است اجازه می دهد آنها را برای بازگشایی اگر آنها می تواند به کاهش ظرفیت و مطمئن شوید که کاربران اجتماعی فاصله. در کره جنوبی یک یا دو بار کاربران آلوده حداقل 102 مردم در شب مه 1 جرقه یک خوشه از COVID-19 موارد سئول هنوز هم دست و پنجه نرم شامل.

جنیفر Bonilla یک متصدی بار در ریچاردسون تگزاس گفت: تریبون ابوت ناعادلانه بودن. "شما قطعا نشسته و نزدیک به یک سبک در یک سالن از شما با افراد دیگر در نوار." اضافه شده Bragdon: "او اجازه رستوران باز راه پیش. و آن را نه تنها عادلانه است." پیتر وبرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب