تسلا سهام در حال افزایش برای دومین روز متوالی پس از برق خودرو ساز فروش اتومبیل بیش از تحلیلگران فکر کردم این امر باعث شد سرمایه گذاران به ریختن پول به سهام در یک رکورد سرعت.

تسلا سهام بسته در $887 ما هر کدام در سه شنبه, سطح این بدان معناست که این شرکت با بیش از دو برابر در ارزش از شروع سال 2020 است.

سرمایه گذار شور و شوق بیش از شرکت چشم انداز هفته گذشته آغاز شد که در روز چهارشنبه این شرکت گفت: این انتظار به فروش 500,000 وسایل نقلیه در سال جاری افزایش حدود 50 درصد از سطح سال گذشته است.

شرکت بسته ژانویه با آن قیمت سهام در بیش از 650 دلار سهم. اما سرزندگی و لگد در این هفته به عنوان انبار از بین رفته تا 20 درصد در روز دوشنبه و یکی دیگر از 13 درصد در روز سه شنبه. خرید به نظر می رسد که باعث شده است در بخش اخبار در هفته گذشته گزارش درآمد که این شرکت در حال حاضر تبدیل به یک سود برای دو محله در یک ردیف.

سود دهی خوب است برای دیدن اما بری شوارتز رئیس سرمایه گذاری افسر در Baskin مدیریت ثروت در تورنتو می گوید هیچ چیز در تسلا زمینه ای از اعداد است که می تواند توجیه قیمت جاری بازار است.

“من آرزو می کنم ما متعلق به سهام اما ما نمی شرکت در manias,” او در مصاحبه ای گفت:. “مردم تنها به خرید این سهام به دلیل آن بالا رفتن قیمت — وجود دارد هیچ راهی برای توجیه ارزیابی.”

“این مرا به یاد دات کام بوم,” او گفت:.

تسلا سهام نمودار رفته سهموی در ماه های اخیر (اسکات نگارخانه/CBC)

در قیمت های فعلی تسلا است به ارزش حدود 150 میلیارد دلار. که بیش از ایالات متحده خودروسازان جنرال موتورز کرایسلر و فورد به ارزش ترکیب هر چند که این سه نفر به فروش می رساند به مراتب بیش از خودرو تسلا در هر سال می کند.

تسلا به خوبی ممکن است یک “بزرگ” و شرکت “شگفت انگیز” محصولات است که مردم می خواهید برای خرید, اما این بدان معنا نیست که این سهام نمی شدید بالاتر از حد ارزشگذاری قبل از زمان اجرا می شود و حتی بیشتر از آن در حال حاضر.

“اعتیاد به مواد مخدره و شتاب گرفته اند و” او گفت:. “شما آن را خرید و با چشمان خود را بسته و مغز خود را خاموش است.”

کوتاه فشار

سهام ممکن است در حال خوردن آهو توسط سرمایه گذاران که در حال مؤمنان بزرگ در شرکت چشم انداز. اما حداقل برخی از خریداران کسانی هستند که نه بیش از حد طولانی پیش معتقد بودند این شرکت عقب افتاده برای سقوط.

اصطلاح کوتاه فروشندگان سرمایه گذاران که پول شرط بندی در برابر شرکت های آنها فکر می کنم در حال آماده به پایین در ارزش و تقریبا 18 درصد از سهام تسلا در حال حاضر در دست فروشندگان کوتاه — بیش از هر شرکت در ایالات متحده با توجه به تحقیقات شرکت S3 همکاران.

تماشای این انیمیشن به صورت مختصر مبین چه کوتاه فروش است و چگونه آن را گاهی اوقات می تواند منجر به چنین فشار:

انیمیشن توضیح اینکه چگونه مردم پول از سهام از دست دادن ارزش 0:46

زمانی که شرط خود را به اشتباه و هدفمند شرکت افزایش در ارزش فروشندگان کوتاه باید به عجله برای پوشش دادن شرط خود را که می تواند باعث شود که سهام به سرعت در ارزش در یک فرایند شناخته شده به عنوان “کوتاه فشار.”

شورت به خرید میلیاردها دلار در سهام تسلا حداقل در بخشی به دلیل این که بهتر از انتظار طولانی و نیاز به خرید آنها را برای حتی بیشتر.

“تسلا کوتاه شد پایین $2.89 میلیارد دلار در … ضرر و زیان در سال 2019 و پایین $8.31 میلیارد دلار در … ضرر و زیان تا کنون در سال 2020 از جمله $2.47 میلیارد دلار در قیمت های امروز حرکت” S3 همکاران تحلیلگر Ihor Dusaniwsky گفت: در یک تحقیق داشته باشید.

کوتاه فروشندگان قرار داده اند تسلا و شرکت در بحث مدیر عامل شرکت ایلان بدون فن از آنها ، او گفت: در گذشته که فروش باید “غیر قانونی” و خواست سهام تنظیم کننده SEC برای سرکوب عمل.

روز دوشنبه با کوتاه فشار در حال حاضر در جریان است, او هنوز توییتی سه آتش emojis — یک محجبه مرجع خود را به سرور و نشاط در منتقدان سوخته شدن.

کوتاه فشار است که قطعا یک عامل در شرکت شهاب سنگی سفر این هفته اما اثر است که باید به طور موقت.

طولانی مدت حرکت بالاتر نیاز به بیش از فقط به طور موقت دلایل و آن را دشوار است برای پیدا کردن است که تحلیلگران معتقد هستند این شرکت افزایش است فقط شروع یک سفر طولانی بالاتر است.

هفته گذشته درآمد نشان می دهد این شرکت در حال حاضر ارسال شده سود برای دو محله در یک ردیف است که باعث برخی از سرمایه گذاران به فکر می کنم hyped-up شرکت در نهایت شروع به زندگی می کنند تا وعده خود را.

“سرمایه گذاران در حال حاضر شروع به این باور است که تسلا می تواند جرم-حجم وسایل نقلیه الکتریکی و خودروسازان باتری سازندگان و تامین کنندگان می توانید پول را از وسایل نقلیه الکتریکی” سامسونگ اوراق بهادار تحلیلگر چو Hyung-ryul گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان سه شنبه.

سرمایه گذار میلیاردر ران بارون که شرکت دارای نزدیک به 1 درصد سهام در تسلا می گوید: شرکت در راه خود را به $1 تریلیون دلار در فروش, در دهه آینده. خواهد بود که در حدود 50 برابر حدود 20 میلیارد دلار درآمد در آن زمان در سال گذشته یک رقم است که به نوبه خود تسلا به “یکی از بزرگترین شرکت ها در کل جهان گفت:” اخبار مالی کانال CNBC در روز سه شنبه.

اما Baskin را شوارتز است که هنوز هم متقاعد نشده. “شما نمی توانید آمد تا با یک ارزیابی در تسلا در حال حاضر است که باعث می شود هیچ حس,” او گفت:. “این قیمت گذاری در هر چیزی که ممکن است به خوبی در آینده بدون قیمت گذاری در چیزی است که می تواند به اشتباه است.”

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر