از آنجا که بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان برگزاری یمن — سایت یکی از بدترین بحران انسانی برانگیخته شده توسط یک جنگ داخلی — بازدید شده توسط بسیاری به عنوان یک آسیب پذیر به خصوص ملت است. سازمان بهداشت جهانی کمک های بین المللی با کارگران و فعالان محلی و نمایندگان مجلس گفته اند که این ویروس در واقع گرفته شده نگه دارید و بدتر در کشور اما درست آن تلفات شده است سرکوب توسط شورشیان حوثی, آسوشیتد پرس گزارش.

شورشیان که کنترل پایتخت یمن و از یمن شمالی منطقه هستند بنا به گزارش رفتن به طول های بزرگ برای نگه داشتن coronavirus اطلاعات تحت کاری ادامه داده اند. تعداد رسمی coronavirus موارد در مناطق تحت حوثی کنترل است فقط چهار اما این که این گزارش معتقد است شده اند وجود دارد هزاران نفر از موارد و صدها مورد مرگ و میر و محلی اتحادیه های کارگری نگه داشتن مرگ خود برگه باید گفت: 46 پزشکی, کارکنان, 28 قضات و 13 وکلا درگذشت بیش از یک دوره سه هفته ای بین اواسط ماه مه و اوایل ماه ژوئن AP گزارش. یک سخنگوی حوثی حتی به نظر می رسد به اعتراف واقعی اعداد بالاتر حاکی از این است که داده ها نیست نشان داد به دلیل “چنین تبلیغات سنگین و وحشتناک تلفات در افراد سلامت روانی.”

اما شورشیان گزارش به سادگی نمی امتناع از انتشار شماره. در حداقل یک بیمارستان آنها گزارش منصوب امنیتی ناظر برای کنترل جریان اطلاعات و امنیت پرسنل جستجو بازدید کنندگان برای گوشی های. همچنین وجود داشته است موارد اتهام سرکوب در رسانه های اجتماعی و تلاش برای گسترش تدفین در سراسر یمن را گورستان برای منحرف کردن توجه.

که متوقف نشده ساکنان از تدفین مخفیانه فیلمبرداری, اما و فیلم بنا به گزارش تبدیل شدن به یک مثال از براندازی که به یمنی دقیق ترین حس COVID-19 را تحت تاثیر قرار, در منطقه شمال. در ادامه مطلب آسوشیتد پرس. تیم O’donnell

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im