تنسی دادستان کل در حال بررسی مردی که خریداری 17,700 بطری ضد عفونی کننده دست

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز رفت و پا به پا در سی ان ان بحث دموکراتیک در روز یکشنبه بیش از بایدن رکورد در امنیت اجتماعی است. بحث نخستین بار است که دو frontrunners به تنهایی بر روی صحنه با هم و اجازه آنها را به طور مستقیم حمله به هر یک از دیگر در back-to-back مبادلات. “برنی شما در حال اجرا تبلیغات گفت: من در برابر امنیت اجتماعی که Politifact می گوید یک تخت دروغ” بایدن آغاز شد.

“اوه, خوب, اجازه دهید من از شما یک سوال بپرسید جو” ساندرز اخراج بازگشت. “شما حق در اینجا با من است. آیا شما شده است در سنا — شما در سنا برای چند سال وقت و زمان دوباره صحبت کردن در مورد ضرورت و با غرور و افتخار در مورد برش تامین اجتماعی, برش, مدیکر, برش جانبازان برنامه ها؟”

“نه” بایدن پاسخ داده است.

“هرگز به شما گفته؟” ساندرز در ادامه به فشار بایدن اصرار او را به “فقط حقیقت را بگویید اینجا. همه ما اشتباه … من می خواهم شما را به فقط مستقیم با مردم آمریکا است. من میگم شما شده اند در سنا در وقت و زمان دوباره صحبت کردن در مورد نیاز به کاهش امنیت اجتماعی و مدیکر و مزایای جانبازان. این است که درست است یا نه درست است؟”

“نه این درست نیست” بایدن نگهداری می شود.

ساندرز به نظر می رسد اشاره خاص به سخنرانی بایدن داد و در سال 1995 هنگامی که او گفت: “زمانی که من استدلال اگر ما باید یخ فدرال هزینه های من به معنای امنیت اجتماعی و همچنین من به معنای مدیکر و مدیکید من به معنای مزایای جانبازان من به معنای هر واحد منفرد چیز است.” Politifact زم است که حمله و اشاره کرد که “در 1980s و 1990s [بایدن] پشتیبانی از یک سال توقف در منافع” و “در 2000s او مخالف سود کاهش protected و امنیت اجتماعی از خودکار کاهش بودجه و پشتیبانی یک تغییر را کاهش دهد که مزایای حدود 4.5 درصد بیش از 40 سال است.” سازمان دیده بان کل بورس زیر. Jeva Lange

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>