تنسی گردباد کشتن حداقل 25 نفر در خواب خود را

گردباد پاره پاره در سراسر ایالت تنسی در اوایل روز شنبه, ریز بیش از 140 ساختمان و دفن افراد در شمع از قلوه سنگ و لاشه و زیرزمین است. حداقل 25 نفر کشته شدند, برخی از قبل از آنها حتی می تواند به خارج شدن از تخت خواب, مقامات گفت.

آژیر و تلفن همراه هشدار صدا اما مقدس که زده در ساعات پس از نیمه شب نقل مکان کرد به طوری سریع است که بسیاری از مردم در مسیر خود نمی تواند فرار به مناطق امن تر.

“این آمار خیلی سریع بسیاری از مردمی نیست که زمان را به پناهگاه” Putnam County شهردار سفت پورتر گفت. “بسیاری از این مردمی خواب بودند.”

یافته های اولیه توسط خدمات ملی آب و هوا بررسی تیم نشان داد که آسیب فقط در شرق نشویل بود تحمیل شده توسط یک گردباد از حداقل EF-3 شدت آژانس گفت.

یکی چرخان باعث آسیب شدید در سراسر 16 کیلومتر کشش از مرکز شهر نشویل مخرب کسب و کار و خانه و از بین بردن برج و شیشه از یک کلیسای تاریخی. یکی دیگر از خانه های پاک شده از پایه های خود را در طول سه کیلومتر مسیر در Putnam County است.

سه شنبه محلات آسیب دیده

Daybreak نشان داد یک چشم انداز آشغال با عیار پایین دیوار و سقف جامعی خطوط برق و شکسته درختان ترک خیابان های شهرستان در بن بست. مدارس و دادگاه های خطوط حمل و نقل فرودگاه و دولت و کنگره آمریکا بسته شد. بیش از یک دوجین از محلات آسیب دیده بودند وادار سه شنبه رای دهندگان به انتظار در صف های طولانی در سایت های جایگزین.

مرگ و میر شروع به پریدن کرد به 25 بعد از ظهر سه شنبه به عنوان اولین پاسخ کمرویی کشیده از هم جدا خرابه به امید پیدا کردن افراد زنده در زیر آوار خانه های خود. پوتنام کلانتر ادی Farris گفت: تنها 30 درصد از منطقه فاجعه بود “سخت بررسی” ظهر.

“بسیاری از این خانه به زیرزمین و ما امیدوار هنوز هم وجود دارد مردم در آن وجود دارد,” او گفت:.

نشویل ساکنان اطراف راه می رفت در ترس به عنوان خدمه اورژانس بسته کردن جاده ها است. سقف شده بود پاره کردن ساختمان های بزرگ درختان ریشه کن و باقی مانده آشغال بسیاری از پیاده رو. دیوار های پوست کنده و دور افشای اتاق نشیمن و آشپزخانه در خانه های آسیب دیده. لت و پار خطوط برق و شکسته درختان آمد به استراحت در ماشین و خیابان ها و شمع از قلوه سنگ.

“دلخراش است. ما تا به حال از دست دادن زندگی سراسر کشور” گفت: رژیم صهیونیستی است. بیل لی. فرماندار دستور داد تمام غیر ضروری کارکنان دولت به ماندن در خانه شنبه قبل از رفتن در یک هلیکوپتر به بررسی آسیب.

مردم منعکس شده در آینه هنوز ایستاده در یک ساختمان تخریب شده توسط طوفان روز سه شنبه در نشویل. (علامت هامفری/آسوشیتد پرس)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قصد دارد برای بازدید از منطقه فاجعه در روز جمعه. “ما ارسال عشق ما و دعاهای ما ملت به هر خانواده که تحت تاثیر” او گفت:. “ما وجود دارد و ما بهبود می یابند و ما بازسازی خواهد شد و ما به آنها کمک خواهد کرد.”

این گردباد باعث شد توسط یک خط از طوفان شدید کشیده است که از آلاباما به غرب پنسیلوانیا است.

در نشویل چرخان مسیر بود که عمدتا در شمال و شرق قلب مرکز شهر و مقدار کمی از بسیاری از بزرگترین گردشگری تساوی — the honky tonks از برادوی, Grand Ole Opry, طبقه Ryman سالن اجتماعات و مرکز کنوانسیون.

به جای طوفان پاره از طریق مناطق تبدیل اخیر رونق ساخت و ساز. Germantown و شرق نشویل دو شهر trendiest محلات با رستوران ها و سالن های موسیقی پایان مجتمع های آپارتمانی و افزایش قیمت خانه را تهدید به بیرون راندن دیرین ساکنان.

“سگ شروع به پارس قبل از صدای رفت و آنها می دانستند چه بود” گفت: پائولا در اب راه رفتن را از شرق نشویل. “سپس ما شنیده سر و صدا … چیزی به من فقط راست نشستن در رختخواب و چیزی در آمد از طریق پنجره درست بالای سر من. اگر من تا به حال نقل مکان کرد, من و بعد فورا رفت واز یک چهره پر از شیشه است.”

کامیون آسیب دیده در طوفان نشسته در پیاده رو و خیابان. (علامت هامفری/آسوشیتد پرس)

مترو نشویل پلیس گفت: خدمه بودند در پاسخ به حدود 40 ریزش ساختمان در منطقه خود است. پوتنام مقامات گفتند هوایی تور نشان داد بیش از 100 ساختارهای تخریب شده و یا آسیب دیده است.

با بیش از یک دوجین سه شنبه مکان در نشویل را Davidson County آسیب دیده رای دهندگان فرستاده شد و به نقاط دیگر برخی از آنها با صف های طولانی. تنسی وزیر امور خارجه با تاخیر باز سنجی در منطقه فاجعه برای یک ساعت اما گفت که آنها را نزدیک به عنوان برنامه ریزی شده سه شنبه شب.

“هر کسی که می خواهد به رای ما می خواهیم برای ایجاد یک فرصت برای شما” Davidson County انتخابات مدیر unboard گفت. چون نظرسنجی کارگران خواهد بود مرور از طریق یک آسیب دیده شهرستان به ارائه نتایج سه شنبه شب گفت: tallying ممکن است طولانی تر از پیش بینی.

گزارش نشت گاز مجبور یک تخلیه IMT ساختمان در جرمنتاون جامعه با توجه به WSMV-TV. عکس نشان داد ده ها تن از مردم در خیابان حمل وسایل خود را طولانی نیست پس از گردباد منتقل شده از طریق شهرستان است.

صلیب سرخ آمریکا از ایالت تنسی گفت: در آن حساب توییتر که یک پناهگاه شده بود باز برای ساکنان آواره در مرکز شهر نشویل بازار کشاورزان شمال state capitol.

قطع برق نیز افزایش یافته به ساختمان کاپیتول وادار به لغو قانونی جلسات.

مترو, Nashville, مدارس دولتی گفت: مدارس خواهد بود بسته سهشنبه به دلیل گردباد آسیب. Wilson County, فقط شرق مترو Nashville, نزدیک به مدارس برای بقیه روز.

طوفان سیستم چپ فقط پراکنده باران و در پی آن آن را به عنوان نقل مکان کرد به سمت شرق با یک خط از طوفان کشش از نزدیک Montgomery, Ala., به غرب پنسیلوانیا است. قوی سلول ها قادر به ایجاد آسیب های خال خال شد در مرکزی آلاباما شرق تنسی و غربی کارولینای شمالی.

در روستایی Bibb County غربی Birmingham, Ala., هفت نظرسنجی کارگران آماده شد برای باز کردن درب به سوپر شنبه رای دهندگان در Lawley ارشد فعالیت مرکز زمانی که تلفن همراه هشدار شروع به رفتن با یک گردباد هشدار در مورد 6:45 a. m. ET گفت: داوطلب گوئن تامپسون.

طوفان زدم برق تامپسون گفت: اما حوزه دو دستگاه رای گیری الکترونیکی به حال باتری پشتیبان گیری و چند نفر تا به حال بازیگران آراء کمتر از یک ساعت بعد.

“ما شده است رای گیری توسط چراغ قوه” تامپسون گفت.

ساکن می سازد راه خود را در امتداد یک خیابان در میان شاخههای درختان و سنگین باقی مانده در روز سه شنبه. (برت کارلسن/گتی ایماژ)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>