تنسی مجلس موکول مجمع عمومی بدون پرداختن به نژاد یا پلیس اصلاحات

NASHVILLE, Tenn. — تنسی سیاه قانونگذاران آمد به کنگره در اوایل این ماه با یک درخواست برای سفید همکاران: پیشبر

توسط PATRIS-FUN در 2 تیر 1399

NASHVILLE, Tenn. — تنسی سیاه قانونگذاران آمد به کنگره در اوایل این ماه با یک درخواست برای سفید همکاران: پیشبرد سیاست های عمومی برای ارسال متوسط سیگنال است که می گویند "بله, سیاه زندگی مهم."

"شما فقط نمی تواند مانند مردم سیاه و سفید" گفت: تشکر. هارولد عشق یک کشیش از نشویل صحبت محزون تن در مقابل خانه مجلسی در ژوئن 1. "شما باید به همچنین سیاست است که به آنها کمک می کند و نمی پایین ارزش خود را."

تقریبا سه هفته بعد از توافق غالب مجمع عمومی موکول کرده است و پس از تا حد زیادی نادیده گرفتن اقدامات طرفداران خواهد گفت حق برخی از اشتباهات از نژادی و بی عدالتی در تنسی است.

قانون با هدف بهبود مراقبت های بهداشتی برای برخی از زنان اقلیت متوقف شده است. نمایندگان مجلس تصمیم به حذف مجسمه نیم تنه از سابق مؤتلفه کلی از ساختمان کاپیتول حتی اگر شبیه بناهای تاریخی در بسیاری از کشورهای دیگر گرفته شده پایین – یا به زور توسط معترضان و یا از طریق دولت اقدام است. تلاش برای اصلاحات پلیس fizzled.

مجلس موکول جمعه – خروج سیاه قانونگذاران متقاعد شده است که همکاران خود را تا به حال موفق به افزایش به لحظه.

"کل جهان است صحبت کردن, اما, تنسی, قانونگذاران, گوش دادن پرسید:" Rep. آنتونیو پارکینسون یک دموکرات از ممفیس.

دموکراتیک حمایت پلیس اصلاحات پیشنهاد مسدود شده بود در کف خانه. یک درخواست بودجه برای گسترش پس از زايمان بیمه بهداشت و درمان برای کم درآمد و بیمه زنان — برای توقف "قابل پیشگیری" مرگ و میر مادران جدید که در طول تاریخ داشته اند مخربی بر زنان از رنگ به ضرب گلوله کشته شد.

به جای سفید و جمهوری خواهان در شارژ از هر دو مجلس نمایندگان و سنا به دنبال اصلاحات خود را. یک لایحه که افزایش مجازات علیه معترضان که نقض قوانین خاص به دست آورد حمایت بیشتر میان ایران و رهبری آن در نهایت رها شده در ساعت های آخر جلسه. این پیشنهاد را ساخته اند و آن را یک جنایت به اردوگاه و یا خرابگری اموال دولتی با نقاشی های دیواری — یک تخلف است که در حال حاضر یک تخطی از قانون است.

یک نقطه شکستن آمد اواخر روز سه شنبه زمانی که جمهوری خواه مجلس نمایندگان حاضر به پیشبرد قطعنامه تجلیل سیاه, گی نوجوان که شده بود به ضرب گلوله کشته و در اوایل سال جاری یک اندازه گیری با هیچ تاثیر عملی فراتر از یک بازی ساده نشان می دهد پشتیبانی می کند.

خشم درنگ به روز شنبه مجبور مجلس کامرون خادم به تماس با یک جلسه بین رهبران هر دو طرف به آدرس تنش نژادی. ناکامی بود و حتی منفجر شد و به طور معمول دنیوی بودجه بحث — با هر دو احزاب سیاسی معاملاتی ادعای نژاد پرستی.

"ما در حال فراگیر از همه در این دولت است و ما می خواهیم همه به نفع" گفت: خانه جمهوری پارلمانی رئیس جرمی کارولینای شمالی.

قانونگذاران مجلس باقی مانده اند کم حرف در مورد آنچه دقیقا مورد بحث بود بین سکستون ایران و رهبران دموکرات. اما پارکینسون بود قبل از اتاق بعد از آن شنبه و شرح داده شده در این جلسه به عنوان یک "گی راستگو گفتگو."

سنا تصویب این قطعنامه در هفته بعد. آن خودداری کرده است که بسیاری از مشخصات بالا درگیری دیده می شود در خانه — اما نه همه.

سناتور. برندا گیلمور یک دموکرات از نشویل اوایل این ماه اعلام کرد که او دیگر نمی تواند حمایت از قانون در لایحه ای که تا به حال در اصل به دنبال توقف رعایت در ایالت ناتان بدفورد فارست یک مؤتلفه کلی و اولیه Ku Klux Klan رهبر. در نادر حرکت او محروم نام او را به عنوان یک حامی پس از این لایحه بود ناگهان بهینه سازی به منظور جلب حمایت بیشتر از توافق قانونگذاران.

در زیر نسخه به قانون مصوب بدون گیلمور نام در آن فرماندار است و دیگر نیاز به ثبت نام سالانه اعلام اذعان فارست. اما در جولای 13 را حفظ رسمی تعیین به عنوان ناتان بدفورد فارست بعد. در ضمن یک لایحه برای حذف فارست را مجسمه نیم تنه از کنگره متوقف شده است.

مسابقه مسائل چیز جدیدی نیست داخل تنسی قوه مقننه. در سال گذشته قوه مقننه محروم قدرت از جامعه نظارت تخته تنها چند ماه پس از شهرستان رهبران دموکراتیک متمایل نشویل گذشت یک همه پرسی ایجاد چنین گروهی برای بررسی سوء رفتار پلیس ادعا می کند. در سال 2018 قانونگذاران punished, شهر ممفیس برای از بین بردن مؤتلفه آثار با در نظر گرفتن $250,000 دور از شهر است که استفاده شده است برای یک جشن دویست ساله جشن سال بعد.

در عین حال زمانی که قانونگذاران بازگشت به کنگره آمریکا در اوایل ماه ژوئن به آدرس کاهش بودجه های ناشی از این بیماری همه گیر, برخی فکر کرده اید که اگر این حرکت در سراسر کشور در اعتراض به مرگ جورج Floyd – که پس از یک مینیاپولیس پلیس ارائه دوخته او را با زانو به فلوید را گردن ممکن است در ترجمه به معنی تغییرات.

این اتفاق نمی افتد. در عین حال بسیاری از سیاه دموکرات ها قول داد به بازگشت در سال آینده برای مقابله با این کار ناتمام مانده.

"مبارک Juneteenth" گفت: Rep., لندن, Lamar, سیاه دموکرات از ممفیس گفت: در ساعت 3 صبح جمعه — با توجه به قوه مقننه بود و نتیجه گیری در این جشن که جشن رهایی از بردگی آمریکایی های آفریقایی تبار.

همکاران او به طور خلاصه متوقف شد و سپس مودبانه دست می زدند.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب