تنسی خانواده Reunites با سگ مورد علاقه 54 روز پس از گردباد پهن خانه خود

(کوکویل, Tenn.) — یک تنسی خانواده پیوست شد با سگ خود را نزدیک به دو ماه پس از او رفت از دست رفته زمانی که گردباد پاره پاره از طریق خانه خود را در اوایل ماه مارس.

بلا استرالیا چوپان که از دست رفته بود برای 54 سال پیدا شد در روز یکشنبه WTVF-تلویزیون گزارش شده است. او هشدار داده اریک و ایمان جانسون به یک گردباد که زده Putnam County لحظات قبل از آن پهن جانسون ،

“این شگفت انگیز است چرا که او با ما آن را کامل خانواده ما در حال حاضر قرار می دهد و یک قطعه گم شده پشت” اریک جانسون گفت.

ایمان جانسون گفت: خروجی ماه گذشته او دوره نقاهت بعد از دو دنده شکسته که منجر به از برگزاری به دو فرزند او بیش از حد محکم در طول طوفان. گردباد نیز مجروح شوهرش بود که منفجر کردن خانواده اش در حالی که او را بیش از آنها را در داخل وان حمام.

در حالی که آنها خود را از دست داد, صفحه اصلی, خانواده جان سالم به در گردباد که به کشته شدن 18 نفر در Putnam county و 24 نفر در دولت است. از آن زمان به بعد آنها بوده است و در شکار برای حیوان خانگی مورد علاقه خود.

بلا دیده می شد در اطراف محله با چند تن از شاهدان و جانسون که مستقر در یک هتل را بازدید خود از محله به ترک قطعه از لباس به طوری که او را به یاد داشته باشید بوی.

او کشف شد یک بار دیگر این جمعه و سارا Romeyn یک دوست از Jonhsons که آهنگ گم شده حیوانات پس از طوفان دریافت تماس در مورد او. Romeyn راه اندازی دوربین در یک حصار بین دو ساختمان و قادر به ضبط بلا پس از استرالیا چوپان بیرون آمد و به خوردن مواد غذایی Romeyn از برای او قرار داده.

اریک جانسون کمک بلا تصرف در روز یکشنبه پس از گرفتن یک تماس از Romeyn. او پس از آن گرفته شده به یک حیوان خانگی نظافت فروشگاه برای دریافت مراقبت.

خانواده گفت WTVF-تلویزیون در اوایل این ماه که آنها برنامه ریزی برای بازسازی خانه های خود را در همان محل گردباد آن را پاره پاره ماه گذشته. “ما در حال رفتن به اجازه دهید ترس اجرا ما را از ما اموال و خانه ما” ایمان جانسون گفت.

تماس با ما در edi[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>