نوجوانی Infinite کاربران و طرفداران K-Pop ممکن است فریب مغلوب ساختن پیشی جستن به انتظار یک حضور بزرگ خود را به طور گسترده ای به کرات تولسا تجمع

Pساکن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین بشود برای یک جمعیت عظیم در Tulsa, Okla., تجمع در روز شنبه و چیزهایی که به نظر نمی رسد معلوم شد به عنوان برنامه ریزی شده. در حالی که بسیاری از عوامل از جمله اخیر سنبله در coronavirus موارد در داخل دولت ممکن است که در واقع منجر به این رویداد پراکنده مردم در انتخابات بسیاری از نشان می دهد که افراد جوان می تواند در پشت بیش از حد اعتیاد به مواد مخدره.

پس از این تجمع اعلام در ژوئن 10, مبارزات انتخاباتی وعده داده بود یک حضور بزرگ. مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale توییتی هفته گذشته که بیش از 1 میلیون نفر تا به حال درخواست بلیط برای این رویداد که در ابتدا برنامه ریزی شده است برای Juneteenth و دوباره پس از یک واکنش سریع.

پیش بینی سرشار جمعیت مبارزه کرده بود و حتی تهیه یک مرحله خارج Tulsa BOK مرکز که در آن رئیس جمهور می تواند آدرس هواداران است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود گفته بود پیش از آن در هفته است که او انتظار می رود “ضبط-تنظیم جمعیت” با وجود تهدید COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما تا به حال هرگز یک صندلی خالی و ما قطعا نمی خواهد در اوکلاهما گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما در نهایت مشارکت مردم نمی ایستادگی کردن به کمپین انتظارات. این وقایع در فضای باز محقق نشد احتمالا آن را به عنوان روشن شد که وجود ندارد و حتی به اندازه کافی هواداران برای پر کردن تمام صندلی های خالی در عرصه اجازه دهید به تنهایی قابل ملاحظه پر جمعیت. یک تولسا سخنگوی آتش نشانی گفت: فوربس که تنها 6,200 مردم با حضور در این تجمع — کمتر از نیمی از محل 19,200 گنجایش.

پس از این تجمع Parscale ادعا کرد که “رادیکال معترضان” مسدود شده بود تهمت هواداران از ورود به محل برگزاری. اما ماموران پلیس در محل گفت: LA بار که entryway شده بود مسدود شده و برای مدت طولانی است که هیچ کس تا به حال شده است مانع از ورود به این فضا است.

اگر چه شواهد روشن هنوز وجود ندارد به همین دلیل کمپین انتظارات نیست مربع با بدون زرق و برق حضور برخی از گزارش ها گفته است که وجود دارد ممکن است بعید است مقصر: اتحاد نوجوانان در Infinite و طرفداران موسیقی پاپ کره ای.

پس از Parscale در توییتر نوشت که معترضان تا به حال با دخالت این تجمع Rep. اسکندریه Ocasio-Cortez (D-NY) interjected است که تا به حال رهبری تلاش کنند.

“در واقع شما فقط مسئولیت در Infinite که آب گرفتگی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین w/ fake رزرو بلیط & فریب شما را به اعتقاد به یک میلیون نفر می خواست خود را سفید supremacist باز کردن میکروفن به اندازه کافی برای بسته عرصه در طول COVID فریاد به Zoomers. خانواده من خیلی افتخار می کنم,” Ocasio-کورتز نوشت:, و اضافه کرد که طرفداران K-pop کمک کرده.

Ocasio-کورتز نیست تنها کسی که معتقد است که اختلاف بین انتظارات و واقعیت این مراسم بود هماهنگ توسط افراد جوان است. گزارش در نیویورک تایمز و سی ان ان نشان می دهد که کاربران رسانه های اجتماعی marshaled یک کمپین برای رزرو هزار بلیط برای این تجمع و پس از آن نشان نمی دهد.

آن را فقط به گزارش های رسانه ها یا. بسیاری از والدین ادعا در توییتر است که فرزندان خود را نیز در این اقدام جمعی است.

“من 16 سال دختر و دوستان خود را در پارک سیتی یوتا صدها نفر از بلیط. شما شده اند نورد توسط امریکا” نوشته استیو اشمیت جانباز استراتژیست جمهوری خواه. “realDonaldTrump شما شده اند شکست خورده توسط تیم خود را. شما شده اند ترک وفادار خود را. هیچ کس را دوست دارد به ریشه برای این تیم از دست دادن.”

نیویورک تایمز روزنامه نگار C. J. Chivers گفت که دو نفر از نوجوانان گرفته شوخی به tweeting که “یکی از آنها نشسته است در شام در حال حاضر خنده و گفت: نوجوانان در سراسر ایالات متحده فریب خورده است.”

علاوه بر این حداقل چند پدر و مادر در سراسر جهان ادعا می کنند که آن را محدود به آمریکا

براد Parscale رد کرده است که یک سرکش کمپین رسانه های اجتماعی تاثیر در پاسخ دهید اعداد برای این تجمع در بیانیه ای به زمان.

“این ساختگی بلیط درخواست هرگز عامل به تفکر ما” Parscale گفت. “چه چیزی باعث این لنگ تلاش در نرم رویدادهای ما حتی احمقانه است این واقعیت است که هر تجمع پذیرش عمومی – ورودی اول آمده-بر اساس اولین خدمت کرده و قبل از ثبت نام مورد نیاز نمی باشد. واقعیت این است که ارزش یک هفته جعلی رسانه های خبری هشدار مردم به دور از این تجمع به دلیل COVID و معترضین همراه با آخرین تصاویر از شهرهای آمریکا در آتش تا به حال یک تاثیر واقعی بر مردم آوردن خود را به خانواده ها و کودکان به این تجمع است.”

این کمپین همچنین به نظر می رسد به تهدید به توقف و مدارک رسانه که گزارش حوادث است.

نوشتن به تارا قانون در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>