انگلیسی ها ایستاده بود و در سکوت و ملکه الیزابت بود به آدرس ملت در روز جمعه 75 سالگرد روز پیروزی در اروپا هر چند coronavirus مرطوب برای بزرگداشت پایان جنگ جهانی دوم در این قاره.

همراه با میلیون ها نفر در سراسر کشور پرنس چارلز برگزار شد دو دقیقه سکوت خود را در خارج از خانواده Balmoral و مستغلات در حالی که پرواز جت های نظامی در سراسر بریتانیا چهار پایتخت و 1940s به سبک احزاب چای علاوه singalongs برنامه ریزی شده بود در خانه.

برنامه های اصلی به صورت گسترده حوادث به هرالد VE-زمانی که نیروهای متفقین پذیرش بی قید و شرط تسلیم آلمان نازی شد مدرج پس از دولت ممنوع گردهمایی های اجتماعی از ماه مارس برای مقابله با کروناویروس.

یک جانبازان صفوف و دیگر رویدادهای مربوط به جمعیت scrapped اما پرچم و بنرهای تبلیغاتی هنوز هم fluttered و مردم در خانه گیر کرده با توجه به این مستند لذت می برد یک روز از ویژه برنامه های تلویزیونی و رادیویی. در صخره های سفید دوور تنها پیپر بازی bagpipes به عنوان زمان جنگ های Spitfire هواپیما پرواز کرد.

سازمان دیده بان | مراسم به مناسبت سالگرد روز پیروزی در اروپا:

VE-جشن روز شد مدرج در اروپا و آمریکای شمالی به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. 2:15

نخست وزیر بوریس جانسون استناد “قهرمانی های بی شماری از مردم عادی” در ادای احترام به میلیون ها نفر از انگلیسی ها که در مبارزه و زندگی می کردند از طریق جنگ.

“امروز ما باید خود را جشن دستاورد و ما به یاد داشته باشید خود را قربانی” جانسون گفت: در یک آدرس منتشر شده در توییتر. “ما یک رایگان مردم به خاطر همه چیز جانبازان ما را — ما را به قدردانی ما تشکر صمیمانه و جدی ما تعهد: شما همیشه یاد می شود.”

‘ما دوباره ملاقات’

وجود بزرگداشت بیش از حد در سراسر آب در فرانسه که در آن رئیس جمهور امانوئل پاکسازی برگزار سنتی تاج گل-تخمگذار مراسم در آرامگاه سرباز گمنام.

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین استناد زمان جنگ متحدان همکاری در تلگراف به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بریتانیا جانسون و دیگران نشان می دهد که آنها باید برگرداند چنین هم برای مشکلات امروز.

لوله عمده اندی رید از اسکاتلندی نگهبانان پخش لوله های خود را بر روی صخره of Dover, Kent, به عنوان دو Spitfires از نبرد بریتانیا یادبود پرواز پرواز سربار پیش از مراسم بزرگداشت به مناسبت سالگرد 75 از ام روز…. (ریچارد Pohle/بار/آسوشیتد پرس)

در آلمان که در آن نازیسم هولوکاست و ویرانی جنگ هنوز شکل هویت و سیاست های آنگلا مرکل و رئیس جمهور فرانک والتر اشتاین مایر با اهدای تاج گل در برلین یادبود برای قربانیان جنگ و دیکتاتوری.

که جایگزین قبلا برنامه ریزی مراسم با دیپلمات های خارجی و افراد جوان به علاوه طیف وسیعی از رویدادها از جمله نصب و راه اندازی هنر مستند آخرین روز جنگ و ردیابی مسیر دموکراسی که در حال حاضر آنلاین.

سازمان دیده بان | روحیه WW II دامپزشک بازگو پایان جنگ:

تامی پارکینسون 97 ساله ارتش بریتانیا veteran, مذاکرات در مورد خود را در زمان جنگ تجربه از جمله پایان جنگ جهانی دوم است. 3:59

آدرس از 94 سال سن ملکه الیزابت آمده بود دقیقا 75 سال پس از پدرش جورج ششم به یک پیروزی گفتار بیش از رادیو به ملت.

الیزابت یک نوجوان هنگامی که جنگ آغاز شد آموخته به درایو کامیون نظامی و یک مکانیک در حالی که خدمت در زنان کمکی ارضی خدمات. او در کاخ باکینگهام که آن بمباران شد در سپتامبر سال 1940.

پس از تبدیل شدن به ملکه 68 سال پیش الیزابت به ندرت ساخته شده پخش به ملت جز او سالانه روز کریسمس, پیام, اما او VE-بعد بیان خواهد شد ثالث نشانی از شیوع کروناویروس.

ماه گذشته او استناد روح از جنگ جهانی دوم فراخوان عمومی برای نشان دادن همان حل و فصل و با تکرار کلمات از این آهنگ ما دوباره ملاقات توسط ورا لین که نمادی از امید برای انگلیسی ها در طول جنگ است.

به عنوان بخشی از روز جمعه جشن پس از ملکه آدرس انگلیسی ها بودند که تشویق به باز کردن درهای خود را و پیوستن به در در سراسر کشور singalong از لین آهنگ.

ویلز خواننده اپرا Katherine Jenkins شد به یک عملکرد انفرادی در لندن لندن-رویال آلبرت هال در اولین کنسرت خود در پشت درهای بسته در آن 150 سال سابقه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de