تیلور سویفت پدر امن پس از مبارزه با سارق در فلوریدا پنت هاوس

(ST. پترزبورگ, Fla.) — Taylor Swift پدر به تازگی جنگیدند یک سارق که شکست خود را به 4 میلیون دلار فلوریدا پنت هاوس یک روزنامه گزارش شده است.

تمپا بی تایمز گفت که اسکات سویفت بازگشت به خانه اش در Vinoy محل برج های در سن پترزبورگ در Jan. 17 فقط لحظات پس از 30 سال ترنس هوور استفاده اضطراری فرار پله صعود 13 طبقه به آن را وارد کنید.

مردان جنگیدند قبل از هوور فرار, مقاله, گزارش, با استناد به پرونده های پلیس. هوور دارای طولانی بازداشت رکورد که شامل خشونت خانگی توسط اختناق و تشدید و باتری و دزدی و تشدید حمله با سلاح مرگبار و آدم ربایی و حبس نادرست کاغذ گفت.

سریع برداشت هوور از یک عکس ترکیب و پلیس می گویند هوور آنها را به نام, به گزارش درگیری. هوور می تواند یافت نمی شود اما تا هفته گذشته زمانی که او دستگیر شد سرقت اتهامات عنوان شده علیه. او برگزار شد دوشنبه در $50,000 اوراق قرضه.

تیلور سویفت نمی شد با پدر و معلوم نیست که آیا مزاحم هدفمند ، 30-سال-هنرمند زندگی در جاهای دیگر.

هوور را به این روزنامه گفت که پسرش رو از دست داده در حالی که جستجو برای همسر خود جدا و تنها باید به اتهام تجاوز به حریم دیگران.

پنت هاوس شامل کل طبقه بالا از یک Vinoy برج و شامل 5,359 متر مربع با سه اتاق خواب و سه حمام کامل.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>