تارا Reade وکلا شامل یک مغلوب ساختن پیشی جستن اهدا کننده سابق Sputnik ویرایشگر

تارا Reade در حال حاضر متهم presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن از تجاوز جنسی بر روی دوربین پس از بایدن به صراحت رد اتهام در تلویزیون. و بعد از گفتن او با داشتن مشکل پیدا کردن وکیل Reade در حال حاضر حداقل دو وکلا آسوشیتد پرس گزارش.

اصلی او وکیل داگلاس Wigdor یک حامی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — او اهدا $55,000 به مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 کمپین — که همچنین به نمایندگی از زنان در موارد تجاوز جنسی در برابر Harvey Weinstein و رادیو فردا میزبان. Wigdor گفت: AP خود شرکت در حال حاضر نمایندگی Reade بدون اتهام و شرکت هرگونه انگیزه های سیاسی.

Reade دیگر جدید وکیل ویلیام مورن که “قبلا نوشته و ویرایش شده برای اسپوتنیکیک خبرگزاری تاسیس و حمایت دولت روسیه متعلق به شرکت رسانه ای Rossiya Segodnya,” AP گزارش. به عنوان Reade اشاره کرد در مصاحبه با Megyn Kelly, منتقدان از او به اتهام گاهی را تا اخیر او در حال حاضر حذف شده و نيمه وابسته به عشق شهوانی, نوشته ستایش ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به پیشنهاد او “یک عامل روسیه است.” مورن پیامک AP پنج شنبه به می گویند که او در بر داشت خود را تمرکز بر روی کار گذشته خود را “ننگین.” Wigdor گفت: Reade به او گفت که او متصل به موران از طریق کتی Halper این podcaster که برای اولین بار پخش Reade حمله به اتهام.

خبرنگاران که به بررسی Reade حساب قادر به پیدا کردن هر گونه اتهام تجاوز جنسی علیه بایدن و دستیاران سابق باراک اوباما رئیس جمهور گفت: آنها کشف چنین اتهامات زمانی که آنها به طور کامل تایید او برای معاون رئیس جمهور در سال 2008.

در این مرحله به نظر می رسد به احتمال زیاد Reade نمی قادر خواهد بود برای اثبات 27 ساله به اتهام و بایدن قادر نخواهد بود به آن را رد.

ما نمی دانیم Reade شده است در صحبت با خبرنگاران در اخبار مهم سازمان برای بیش از یک سال است که او به طور قابل ملاحظه ای تغییر داستان خود را در آن زمان به عنوان او همخوانی داشته است. این بدان معنا نیست که او نسخه جدید از وقایع نادرست است.

یک سال پیش Reade سازی خبرنگار لورا McGann به یک دوست که به توصیه خود را از طریق زمان در بایدن در سال 1992 و 1993 او می نویسد: در Vox. در آن زمان از دوستان گفت بایدن “هرگز سعی کنید به بوسه” Reade و “رفت و هرگز برای یکی از کسانی که لمس” اضافه کردن “چه بود وحشت زده بود که همیشه در مقابل مردم است.” در حال حاضر دوست می گوید McGann او نمی خواست به نقض Reade سطح راحتی از یک سال پیش. “همه از این برگ های من که در آن هیچ خبرنگار می خواهد: فرو رفته در دمه از عدم قطعیت” McGann می نویسد. پیتر وبر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>