تارا Reade به ارائه پیام برای بایدن در دوربین مصاحبه با madadi

به چندین کشور اروپایی شروع به نوبه خود با توجه به آنچه می آید پس از coronavirus همه گیر شهرهای خود به دنبال ر

توسط PATRIS-FUN در 21 اردیبهشت 1399

به چندین کشور اروپایی شروع به نوبه خود با توجه به آنچه می آید پس از coronavirus همه گیر شهرهای خود به دنبال راه هایی برای دوباره تصور خود را. میلان طرح برای کاهش ترافیک, مثلا ممکن است الهام بخش برای برنامه ریزان شهری. یکی دیگر از جنبه های اروپایی شهرستان زندگی است که می تواند تغییر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر است که در اجاره تعطیلات بازار نگهبان گزارش.

شهرستانها عمده اروپا مسدود شده توسط گردشگران مانند بارسلونا پاریس و دوبلین شکایت کرده اند که کسب و کار مانند Airbnb رانده اند تا اجاره در شهر خود و کمک به کمبود مسکن. اما با گردشگری در کاهش شیب دار در حال حاضر مقامات معتقدند این احتمال وجود دارد کسانی که آپارتمان باد می تواند در دست مردم محلی است. "ما امیدواریم که برای دیدن یک سوم و یا حتی نیمی از این مجوز گردشگری آپارتمان تبدیل به عادی آپارتمان برای اجاره بیش از سه سال آینده" گفت: جانت Sanz معاون شهردار بارسلونا است که به 9,600 مجوز آپارتمان تعطیلات به علاوه هزاران نفر از آنهایی که بدون مجوز.

سانز اذعان صاحبان پول کمتر با معمولی اجازه اما او امیدوار است که آنها به شما انتخاب کردن برای ثبات برای هم بودن.

تالار شهر پاریس برآورد پایتخت فرانسه ساکنان در ضمن از دست داده اند در 30,000 خانه ها استفاده می شود که به طور انحصاری برای کوتاه مدت اجازه می دهد تا. پاریس معاون شهردار ایان Broussat فکر می کند در حال حاضر وجود دارد یک فرصت برای "کنترل" با شهرستان خرید برخی از آپارتمان ها و بازگشت آنها را به "سنتی بازار اجاره." در ادامه مطلب نگهبان. تیم O'donnelltinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب