نوار نشان مانت ورنون نیویورک افسران پلیس گفته ساخته شواهد نادرست دستگیری

افسران پلیس در مانت ورنون نیویورک به اتهام شرکت در یک راش از سوء مخفیانه ضبط شده تلفنی نوار به دست آمده توسط

توسط PATRIS-FUN در 15 خرداد 1399

افسران پلیس در مانت ورنون نیویورک به اتهام شرکت در یک راش از سوء مخفیانه ضبط شده تلفنی نوار به دست آمده توسط Gothamist/WNYC نشان می دهد.

در یکی از ضبط مخفیانه مکالمات تلفنی یک مانت ورنون افسر پلیس جان کمپو متهم همکار Camilo Antonini از فریم غیر نظامیان بی گناه در حالی که ظاهرا به درمان ترجیحی به مورد علاقه شهرستان فروشندگان مواد مخدر. کمپو همچنین ادعا افسران کشت مواد مخدر به طور غیر قانونی وارد خانه های ساخته جستجوی حکم در برخی موارد. او گفت که او به ارمغان آورد و نگرانی به دو کمیسیون که با اشاره او را به FBI اما کمپو در نهایت تصمیم به همکاری از آنجا که او نمی خواست به پوشیدن یک سیم یا یک دروغ سنجی آزمون.

یک افسر دیگر که مخفیانه ثبت اوین لی وجود دارد گفت: یک حادثه که در آن او و همکاران او بودند در گشت زمانی که آنها با نزدیک شدن به یک مرد جوان که در زمان خاموش در حال اجرا است. ماموران به دنبال او و هنگامی که لی به آنها ماموران کرده بود به شدت مورد ضرب و شتم مرد. هنگامی که آنها او را به زندان ماموران گفته مبدع یک داستان است که آنها می خواهم او را دیده شرکت در معامله مواد مخدر به طوری که آن را به نظر نمی آید مانند خشونت. دادستان کاهش یافته است مورد برابر مرد روز بعد.

تلفن conservations ثبت شد توسط Marushea Bovell 12-سال کهنه از اداره پلیس شهر فقط در شمال برانکس. Bovell گزارش کرده است اتهام فساد به بالاتر یو پی اس از جمله به شهرستان Westchester منطقه وکیل آنتونی Scarpino اما "هیچ چیز اتفاق افتاده است" بنابراین او تصمیم گرفت "تنها گزینه باقی مانده این است که اجازه دهید مردم می دانند." در ادامه مطلب Gothamist. تیم O'donnelltinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن