رام گوگل تبلیغات تسلط

فوریه 15 سال 2020 باهوش ترین بینش و تجزیه و تحلیل از تمام دیدگاه های گرد از سراسر وب: تلاش برای ماندن جلوتر

توسط PATRIS-FUN در 27 بهمن 1398

باهوش ترین بینش و تجزیه و تحلیل از تمام دیدگاه های گرد از سراسر وب:

تلاش برای ماندن جلوتر از "رشد نظارتی بررسی" گوگل به دنبال تعطیل بخشی از آن تبلیغات, کسب و کار گفت: Keach Hagey و غارت Copeland در وال استریت ژورنال. ضد تراست مقامات تشدید تحقیقات خود را از این شرکت و در هفته گذشته در ملاقات با دولت به طور کلی وکیل که نیز بررسی گوگل به هماهنگی های فدرال و ایالتی پروب. آنها متمرکز شده است به طور فزاینده در آگهی ابزار است که "استفاده می شود به خرید و فروش تبلیغات در سایت سراسر وب" نه فقط در خود گوگل سایت. که کسب و کار "ساخته شده بود تا حد زیادی در این شرکت در سال 2008 کسب آگهی شرکت فن آوری DoubleClick." بیش از 90 درصد از ناشران بزرگ با استفاده از DoubleClick ابزار در حال حاضر شناخته شده به عنوان Google Ad Manager برای ترویج و فروش فضای تبلیغاتی در وب سایت خود را. چرا ؟ این تنها راه برای به دست آوردن دسترسی کامل به بزرگترین بازار آگهی گوگل AdX که در آن تبلیغ وارد مناقصه برای رسیدن به هدف کاربران است. می دهد که گوگل از تسلط بر "پیشرو خرید و فروش ابزار و بزرگترین بازار که در آن آگهی آنلاین معاملات اتفاق می افتد."

گوگل فقط باید فروش این آگهی ابزار قبل از فدرال شکستن آن گفت: Alex Webb در بلومبرگ. حستبلیغ گوگل شبکه تولید و فروش $21.5 میلیارد دلار در سال گذشته حدود 13 درصد از مجموع درآمد. ریسندگی کردن کسب و کار خواهد بود "قابل امتیازی" اما این امر حفاظت جستجو تبلیغات که باعث می شود تا تقریبا سه چهارم از درآمد گوگل. تبلیغات حستبلیغ در حال حاضر رسیده نقطه اشباع و "ارزش تبلیغات گچ کاری در هر گوشه و مخفیگاه از اینترنت به نظر می رسد مجموعه به کاهش است." این همه برای تلفن های موبایل مانند یک ایده خوب است گفت: تام Foremski در ZDNetبه جز یک چیز: آگهی مدیر فناوری "توسط هسته به گوگل چگونه پول می سازد و آن را نمی divest که کسب و کار است." بله, آن را می توانید کمپرسی حستبلیغ شبکه که "متشکل از وب سایت هایی که امضا کرده اند برای نشان دادن تبلیغات گوگل دریافت و پرداخت هر کلیک و یا برداشت." اما هیچ راه گوگل به شما اجازه رفتن از DoubleClick را به تکنولوژی تبدیل شده است که کلید چگونه گوگل به فروش می رساند تبلیغات در سراسر تلفن های رومیزی و ماشین آلات و حتی تلویزیون های هوشمند.

گوگل را انتخاب و شروع به نگاه مانند یک سنگ و یک محل سخت گفت: Gerrit د Vynck و علامت برگن در بلومبرگ. ضد تراست تنظیم کننده ناراضی هستند که گوگل کنترل همه چیز را از چه خریداران پیشنهاد برای تبلیغات به چه فروشندگان و نمایش آنها را بر روی سایت های خود را. اما طرفداران حفظ حریم خصوصی عصبانی هستند در مورد بیش از حد بسیاری از شرکت های ردیابی خود را مرور. برای برآوردن یک گروه از منتقدان گوگل محدودیت تبلیغ دسترسی به داده ها. پس از آن دیگر منتقدان استدلال می کنند که فقط یک "پوشش" به "زور تبلیغ به بازی با قوانین آن است." جای تعجب نیست که مدیران گوگل شکایت دارند که آنها "گیر کرده در یک سر در گم اگر شما سر در گم اگر شما نمی' وضعیت است." در واقع گفت: Elaine مور در بار مالیهمه به نظر می رسد عصبانی در گوگل. اما "تاثیر تحقیقات نامشخص است" از آنجا که تا کنون وجود دارد دو گروه که به نظر می رسد جونگ: سهامداران و — مهم ترین — مصرف کنندگان است.

این مقاله برای اولین بار منتشر شده در آخرین شماره این هفته مجله. اگر شما می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر شبیه به آن را امتحان کنید مجله برای یک ماه در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب