طالبان قطع آنچه در آن تماس بی ثمر مذاکرات با افغانستان بیش از زندانی ارز

طالبان روز سه شنبه از شکست مذاکرات با دولت افغانستان در یک زندانی, ارز یک گام اصلی در مذاکرات صلح که با میانجیگری ایالات متحده پس از آن توافق بر خروج نیروهای نظامی پیمان با داعش.

سهیل شاهین یک سخنگوی گروه جهادی را به دفتر سیاسی در قطر گفت: در توییتر یک تیم فنی نمی خواهد شرکت در “جلسات بی ثمر” و انتشار آنها زندانیان بود که “تاخیر در زیر یک بهانه و یا یکی دیگر.”

اعلام به نمایندگی از آخرین شکست برای ایالات متحده آمریکا را به رهبری تلاش ها برای پایان دادن به امریکا طولانی ترین جنگ و دهه درگیری در افغانستان نیز شده است مانع خشونت و رهبری دشمنی بین این کشور بالا گرفته است.

اواخر فوریه پیمان میان ایالات متحده و طالبان که تحت آن آمریکا به رهبری نیروهای بین المللی را برداشت و در فازهای در ازای طالبان تضمین های امنیتی است که بهترین فرصت و در عین حال از پایان 18 سال دخالت نظامی ایالات متحده در افغانستان است.

اما صلح لولا در مذاکرات بین ایالات متحده مورد حمایت دولت افغانستان و شبه نظامیان. یک زندانی ارز است که به منظور ایجاد اعتماد به نفس در هر دو طرف برای این گفتگو.

یک سخنگوی دولت افغانستان گفت: ادامه کار بر روی زندانی آزادی طرح است.

“ما از طالبان به خرابکاری در روند توسط بهانه در حال حاضر گفت:” جاوید فیصل سخنگوی شورای امنیت ملی در کابل ،

طالبان تعلیق مذاکرات می تواند منجر به تشدید خشونت که به نوبه خود می تواند تهدیدی برای برنامه ریزی برای خروج نیروهای ایالات متحده عمده هدف از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Pompeo خواستار دو طرف به آن را نگه دارید

سه عضو طالبان به تیم وارد کابل در ماه گذشته از قطر برای آغاز تبادل زندانیان روند. هفته گذشته مقامات افغان گفتند که انتشار 100 زندانیان طالبان که بیمار بودند و یا بیش از 50 سال سن.

در مقابل ولایت رود به 20 نفر از نیروهای امنیتی افغان. در نهایت هر دو طرف را هدف انتشار 6,000 زندانیان آنها در حال برگزاری است.

با وجود این شکست بیش از زندانی انتشار, وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo روز سه شنبه گفت: پیشرفت حاصل شده پس از استرداد او به کابل در تاریخ 23 مارس به مطبوعات رئیس جمهور اشرف غنی و رئیس اجرایی عبدالله عبدالله برای پایان دادن به دشمنی بیش از نتایج مورد مناقشه سپتامبر انتخابات.

“ما ساخته شده برخی از پیشرفت اما ما آنها را ذکراست در رسانه ها,” او گفت: وزارت امور خارجه در کنفرانس خبری.

در حالی که دشمنی پافشاری کرده است Pompeo بازدید و اعلام $1 میلیارد دلار کاهش در کمک های ایالات متحده به افغانستان به نظر میرسد که تاثیر با غنی در 26 مارس اعلام کرد هیئتی برای مذاکرات صلح با طالبان که برنده عبدالله را تایید.

Pompeo تصریح کرد یک تماس برای کسانی که مذاکرات را شروع.

“من مطمئن هستم در روزهای آینده ما باید چیزهایی که شبیه مراحل رو به عقب اما من همچنین امیدوار است که همه طرف صادقانه و مایل آنچه را خوب است برای مردم افغانستان” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>