(واشنگتن) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه برداشت Rep. جان Ratcliffe دوباره به ملت هوش رسمی تنها چند ماه پس از به طور ناگهانی پایان زودتر تلاش برای نصب او در پست میان دو حزبی انتقاد که جمهوری خواه تگزاس بود بی حد و حصر برای این کار است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم بدان معنی است که یک بار دیگر ایران با رهبری سنا را به تصمیم می گیرید که آیا برای قرار دادن سه دوره نماینده مجلس مسئول نظارت بر 17 ایالات متحده جاسوسی آژانس است که تهمت بارها تمسخر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا به نام Ratcliffe سال گذشته در ماه اوت انصراف خود را به نام مجلس سنا به طور رسمی او را در نظر گرفته. رئیس جمهور متمایل به سوالات در مورد Ratcliffe مدارک و آمریکا نگرانی هایی است که او تجربه کمی در زمینه هوش.

بیشتر بخوانید: بالا سناتور جمهوریخواه هشدار داد کاخ سفید در مورد تهمت انتخاب برای اطلاعات ملی مدیر

از آن پس Ratcliffe دید افزایش یافته است به عنوان یک مدافع سرسخت از مغلوب ساختن پیشی جستن در خانه استیضاح در برابر او. “جان برجسته است مرد از استعداد بزرگ!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اعلام انتخاب خود را در یک صدای جیر جیر.

اگر تایید توسط سنا Ratcliffe را جایگزین ریچارد Grenell یک مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار که در حال حاضر در خدمت به عنوان سرپرست و مدیر اطلاعات ملی در حالی که عنوان خود را به عنوان سفیر ایالات متحده در آلمان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب درو سویفت, انتقاد از رهبر اقلیت سنا چاک شومر. “جایگزینی یکی به شدت حزبی عمل با دیگر هیچ کاری نمی کند برای حفظ امنیت کشور” شومر در بیانیه ای گفت. “در زمانی که روس ها در حال دخالت در انتخابات ما, ما نیاز به یک رهبر حزبی در راس جامعه اطلاعاتی که می بیند جهان عینی و صحبت می کند حقیقت به قدرت است.”

دفتر مدیر اطلاعات ملی بوده و در تحولات پس از دن کت که تا به حال مملو رابطه با مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه ژوئیه اعلام کرد 2019 که او پله پایین. سو گوردون اصلی معاون مدیر اطلاعات ملی زیر کت سمت چپ او. دموکرات ها را متهم به تهمت از هل دادن دو ارشد اختصاص داده شده اطلاعات حرفه ای.

پس از خروج Ratcliffe نام مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه اوت به نام جوزف مگوایر مدیر مرکز ملی مبارزه با تروریسم به عنوان سرپرست و مدیر اطلاعات ملی. اما در اوایل این ماه ناروا منتقل مگوایر گذشته — قبل از تصدی خود به عنوان سرپرست تعیین شد به پایان می رسد در مارس 11 — و نام Grenell به عنوان سرپرست.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم را در Grenell آمد در میان جنجال بیش از یک طبقه بندی جلسه توجیهی در تامین امنیت انتخابات است که مقامات اطلاعاتی به اعضای خانه کمیته اطلاعات.

که پانل ریاست Rep. Adam Schiff, D-کالیفرنیا که چراغ خانه استیضاح پرس و جو در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. وجود دارد متناقض حساب در مورد آنچه که آمریکا مقامات امنیتی گفته اعضای کمیته در طول درهای بسته جلسه در مورد دخالت روسیه در این سال انتخابات ریاست جمهوری است.

مردم آشنا با کنگره جلسه گفت: انتخابات مقامات امنیتی نشان داد که کرملین به دنبال برای کمک به تهمت پیروزی در انتخابات مجدد به عنوان آن را در سال 2016. اما یک مقام ارشد با دفتر مدیر اطلاعات ملی گفت: قانونگذاران گفت نمی شد که روسیه به طور فعال کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برای افزایش شانس خود را از یک دوم. مقامات صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد اطلاعات حساس است.

وقتی پرسیده شد که اگر مگوایر بود نقل مکان کرد به عنوان بخشی از تلاش برای پاکسازی مقامات دولت دیده می شود به عنوان بی وفا به مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور گفت: تنها که مگوایر زمان تصدی به عنوان سرپرست بود ، او به نام مگوایر “عالی پسر” و گفت: او را انتخاب Grenell به جای او به عنوان سرپرست تا زمانی که او می تواند اعلام یک نامزد جدید برای این کار است.

Grenell گفت: او را نگه دارید از این پست فقط برای چند ماه تا تهمت نامزد جایگزینی برای مگوایر. اگر Ratcliffe است و نه تایید شده توسط سنا ممکن است که Grenell می تواند خدمت در این پست و در حالی که برای.

Ratcliffe که نشسته در خانه هوش و قوه قضائیه و کميتههای اخلاق است و شدید مدافع جمهور. او یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح تیم مشاوره و قاطعانه سوال شاهدان در خانه استیضاح جلسات.

او همچنین با زور و اجبار سوال خاص سابق مشاور رابرت مولر زمانی که او قبل از شهادت کمیته قضایی مجلس در مورد تحقیقات خود را به دخالت در انتخابات 2016.

پس از دموکراتیک کنترل مجلس رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن Ratcliffe گفت: “این باریکترین, سریع ترین و ضعیف ترین استیضاح در کشور ما تا کنون دیده می شود. … هنگامی که رای دهندگان به پای صندوقهای رای نوامبر آینده من امیدوارم که آنها را نگه دارید دموکرات مسئول هدر رفتن ساعت های بی شماری و مالیات دهندگان دلار در این ننگین استیضاح جعل است که طراحی شده برای کنترل نتیجه 2020 انتخابات است.”

قبل از انتخاب شدن به کنگره در سال 2014 Ratcliffe شد شهردار بهداشت تگزاس و وکیل ایالات متحده در منطقه شرق تگزاس. Ratcliffe است از دو مدرسه معلمان و جوانترین فرزند از شش فرزند. او با حضور در دانشگاه نوتردام به دست آورده و مدرک حقوق از دانشگاه متدیست جنوبی. او و همسرش میشل دو دختر دارم.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de