بشار اسد نیروهای متهم به استفاده از سلاح های شیمیایی

یک تیم ویژه از محققان جهانی دیده بان گفت: دولت دمشق نیروهای هوایی مستقر سلاح های شیمیایی در غرب سوریه از جمله

توسط PATRIS-FUN در 21 فروردین 1399

یک تیم ویژه از محققان جهانی دیده بان گفت: دولت دمشق نیروهای هوایی مستقر سلاح های شیمیایی در غرب سوریه از جمله در یک بیمارستان است. روسیه-حمایت رژیم را رد می کند.

رئیس جمهور بشار اسد را نظامی رژیم احتمال استفاده از سلاح شیمیایی در یک حمله غیر قانونی در سوریه لاهه مستقر در سازمان برای پیشگیری از سلاح های شیمیایی (OPCW) برگزار می شود.

وجود دارد "دلایل منطقی" به این باور است که 50 تیپ از 22 درجه تقسیم نیروی هوایی سوریه پرواز روسی Sukhoi Su-22 نظامی جنگنده و هلیکوپتر کاهش یافته است M4000 هوایی بمب های حاوی گاز اعصاب سارین در یک شهر و همچنین یک سیلندر حاوی سمی کلر در یک بیمارستان محققان از یک واحد ویژه از OPCW گفت: در یک گزارش.

ادامه مطلب: سوریه شورش زندان برجسته نیروهای کرد' مبارزه با رزمندگان

حملات شیمیایی انجام شده از Sharat و حما airbases صورت گرفته پس از آن تحت کنترل شورشیان حماة شهر Ltamenah در غرب سوریه در مارس 24, 25 و 30 در سال 2017, این گزارش گفت:.

"حملات چنین ماهیت استراتژیک را تنها گرفته شده و بر اساس دستور از مقامات بالاتر از جمهوری عربی سوریه فرماندهی نظامی" بررسی هماهنگ کننده سانتیاگو
Onate-لبرد گفت.

بر اساس این گزارش حدود 100 نفر از مردم تحت تاثیر این حملات است.

دمشق اتهامات را رد میکند

این OPCW راه اندازی ویژه تحقیقاتی و شناسایی تیم (IIT) در سال 2018 به پیگیری کردن عاملان حملات غیر قانونی. تا به حال OPCW کرده و مجاز به شناسایی که آیا حملات شیمیایی رخ داده است اما نه که مرتکب آنها.

سازمان های حقوق بشر را متهم اسد رژیم از کشتار تعداد زیادی از مردم در چندین سلاح شیمیایی در سوریه است.

ادامه مطلب: زنده ماندن جنگ در سوریه: Waad al-Kateab را برای Sama'

با وجود سوریه و روسیه مخالفت اکثریت OPCW عضو پشتیبانی سلاح های شیمیایی بررسی تیم بود که به سوریه ارسال.

از دولت دمشق حمایت روسیه همواره اتهامات را رد کرد.

بمبی است که یک مرجع قضایی و در نتیجه این خواهد بود تا به OPCW اعضای سازمان ملل متحد و جامعه بین المللی به "هر اقدام دیگری آنها تشخیص مناسب و لازم باشد" OPCW رئیس فرناندو آریاس گفت.

سوریه در سازمان ملل متحد در نیویورک و مسکو وزارت امور خارجه روسیه بلافاصله پاسخ به درخواست برای نظرات رویترز گزارش داد.

mvb/rc (dpa رویترز)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب