این حرکت تلاشی دوباره آغاز شده توسط رئیس جمهور بشار اسد برای تصرف ادلب آخرین دژ شورشی. شهر Saraqeb نشسته بین دو جاده اصلی که اسد به دنبال کنترل.

سوریه نیروهای رژیم روز چهارشنبه وارد شهر استراتژیک Saraqeb در شمال غربی استان ادلب جنگ مانیتور گفت.

این حرکت تلاشی دوباره intitated توسط رئیس جمهور بشار اسد برای تصرف استان ادلب آخرین دژ شورشی.

“نیروهای رژیم وارد Saraqeb پس از صدها نفر از جهادگران و نیروهای متفقین عقب نشینی در شمال شهر” رامی Abdel رحمان رئیس ناظر حقوق بشر سوریه گفت: AFP news agency.

Saraqeb است که فقط در شرق شهر ادلب نشسته بین دو جاده اصلی که اسد است فشار را به طور کامل کنترل کنید. تلویزیون دولتی سوریه گفت که این جاده که در شلیک طیف وسیعی از نیروهای دولتی.

“نیروهای رژیم شروع به شانه مناطق Saraqeb و در نقطه کنترل تمام M5 جاده که در آن بخشیده اند و خارج به یک روستای کوچک در شمال” از شهر های مصر رحمان اضافه شده است.

تلویزیون دولتی گفت: “ارتش سوریه “را محاصره شهر… در سه طرف و چشم پوشی اتصال M4 با M5.” این M5 جاده متصل به شهر دمشق با حلب در شمال, در حالی که M4 متصل حلب با شهر ساحلی لاذقیه.

سازمان ملل متحد در جلسه شورای امنیت

شورای امنیت سازمان ملل متحد تنظیم شده است برای برگزاری نشست اضطراری در روز پنج شنبه در سوریه, دیپلمات گفت. آنها گفت: در این جلسه خواهد بود که به روی عموم باز شد درخواست شده توسط ایالات متحده آمریکا و فرانسه و بریتانیا.

این مذاکرات در میان افزایش تنش ها در ادلب زیر تجدید درگیری بین ترکیه و Syriangovernment نیروهای. درگیری را دیدم بیش از 20 نفر کشته در استان است که در حال حاضر بی ثبات و در مواجهه با یک بحران انسانی.

فرستاده سازمان ملل به سوریه, Geir Pedersen, قرار است گزارش در مورد وضعیت در ایران در این نشست است. آمریکا نیز ابراز نگرانی خود را بیش از وضعیت فعلی امور با جیمز جفری بالا ما فرستاده به سوریه گفتن به خبرنگاران گفت که روسیه به طور فزاینده نقض شرایط متقابل آنها د-تشدید توافق در شمال شرقی سوریه.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان روز چهارشنبه هشدار داد که اگر رژیم سوریه نیست جلو و عقب و ترکیه خواهد امور را به دست خود.

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ و در عین حال خواستار “توقف جنگ” بین ترکیه و سوریه در اخیر کنفرانس مطبوعاتی در مقر سازمان ملل در نیویورک در روز سه شنبه.

lc/rc (AFP “رویترز” dpa)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de