سوریه حملات هوایی کشتن ده ها تن از نیروهای ترکیه در ادلب — به روز رسانی زنده

ترکیه نیروهای انتقام در برابر سوریه اهداف مارک اصلی تشدید وحشیانه جنگ است. دنبال DW برای آخرین به روز رسانی به عنوان طرف درگیر در مبارزه برای مهار خرید اینترنتی از ایران توهین آمیز است.

  • سوریه و انجام حملات هوایی در ترکیه, پایگاه در دژ شورشی از ادلب به گفته مقامات ترکیه.
  • 29 سرباز کشته شدند و دهها زخمی در رژیم توهین آمیز فرماندار مرز استان ختای گفت.
  • ناتو را محکوم کرد حمله به توصیف آن به عنوان “بی رویه.”
  • نیروهای ترکیه راه اندازی یک عملیات برضد رژیم سوریه را در استان ادلب با توجه به دفتر رئیس جمهور اردوغان.

ادامه مطلب: ادلب — سوریه منطقه رها شده توسط جهان

همه به روز رسانی در زمان هماهنگ جهانی (UTC/GMT)

00:35 وزارت امور خارجه ایالات متحده اعلام کرد که زنگ در افزایش تحولات در یمن است.

00:15 مرگ و میر از این حملات هوایی ادامه به افزایش است. “پس از حمله هوایی, 29 سربازان ما شهید شدند” با توجه به Rahmi Dogan, فرماندار مرز ترکیه استان ختای.

00:08 جزئیات تماس تلفنی میان ترکیه و ناتو در آمده اند و دبیر ینس استولتنبرگ را محکوم کرد, سوریه و روسیه به رهبری توهین آمیز است.

او گفت: تماس تلفنی بین ناتو و وزیر امور خارجه ترکیه Mevlut Cavusoglu: “آقای استولتنبرگ را محکوم کرد بی رویه ادامه حملات هوایی توسط رژیم سوریه و خود را حامی روسیه در استان ادلب و نام آنها را به توقف حملات خود را به احترام قانون بین المللی و سازمان ملل متحد در تلاش برای یک راه حل مسالمت آمیز.”

“او خواست همه احزاب به deescalate این وضعیت خطرناک و جلوگیری از بدتر شدن وحشتناک انسانی وضعیت در منطقه است.”

00:04 ترکیه به دنبال ناتو پشتیبانی به گفته سخنگوی دولت عمر چلیک.

23:53 بخوانید درباره چگونه یک فاجعه انسانی در حال وقوع است در ادلب و چرا Frankfurter Allgemeine Zeitung‘s راینر هرمان معتقد است جهان به دنبال راه های دیگر.

23:43 برخی از جزئیات در حال ظهور از امنیت رئیس جمهور رجب طیب اردوغان در پی این حمله ، در این جلسه به این نتیجه رسیدند که “رژیم اسد مسئول کشتار صدها هزار نفر از مردم سوریه. ما از جامعه بین المللی به ویژه احزاب به آستانه فرایند به انجام مسئولیت های خود برای توقف این رژیم را جنایت علیه بشریت” Fahrettin Altun ترکیه رئیس جمهور مدیر ارتباطات در بیانیه ای گفت.

23:38 روز پنجشنبه وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas به شدت انتقاد روسیه و دولت سوریه را بی رویه حملات بر غیرنظامیان در یمن است. Maas گفت: “کسانی که مسئول باید پاسخگو باشند.”

23:23 فرماندار Rahmi Dogan ترکیه استان ختای که مرزهای ادلب نیز نشان داد که 36 سربازان زخمی شدند در این حمله ،

23:18 بیش از دو سال گذشته هزاران نفر از hard-خط شورشیان منتقل شده اند از battlefronts در دیگر نقاط سوریه در ادلب به عنوان بخشی از دولت حمایت آتش بس می پردازد. کسانی که نقل و انتقال باید در نتیجه ساخته شده ادلب نهایی سنگر و استحکامات از مخالفت با بشار اسد به عنوان به خوبی به عنوان یک چشمه از گروه های افراطی.

ترکیه — که مخالف رژیم سوریه — حاضر به ترک 12 مشاهده پاسگاه در ادلب گفت: آنها به رسمیت شناخته شده توسط یک توافق با مسکو است. اما رژیم سوریه انداز این پایگاه با خصومت و در دسامبر احاطه شده یکی از آنها را در یک حرکت است که نزدیک به باز کردن یک جبهه جدید در جنگ است.

23:11 وزیر امور خارجه ترکیه Mevult Cavusoglu در مورد وضعیت با ناتو ینس استولتنبرگ با توجه به دولتی خبرگزاری “آناتولی” به نقل از منابع دولت.

به عنوان یک عضو ناتو ترکیه حق دارد به استناد ماده 5 — جمعی دفاع تبصره — در صورتی می آید مورد حمله قرار گرفت. با این حال مشخص نیست که آیا می تواند در این زمینه. تنها زمانی این مقاله باعث شده بود در پی 9/11 حملات در خاک آمریکا. آن را به طور موثر راه را برای جنگ در افغانستان است.

جزئیات تماس تلفنی مشخص نیست که آیا Cavusoglu و Stoltenberg مورد بحث که گزینه.

22:45 “همه شناخته شده است” دولت سوریه اهداف زیر آتش هوایی ترکیه و زمین واحدهای پشتیبانی ترکیه مدیر ارتباطات Fahrettin Altun است گفت: با توجه به دولتی “آناتولی”. ترکیه تصمیم گرفته است به “در نوع پاسخ” به حملات هوایی توسط دولت سوریه Altun اضافه شده است.

22:00 به عنوان یک نتیجه از حملات هوایی رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان به نام اضطراری امنیت امروز در آنکارا, پخش NTV گزارش شده است.

21:30 شکل و نه در حال حاضر افزایش یافته و به 22, Hatay فرماندار Rahmi Dogan تایید کرده است. “چه شرم باید بگویم که مرگ و میر افزایش یافته است به 22” فرماندار منطقه مرزی گفت.

21:00 حداقل نه سرباز ترک کشته شده اند در ادلب یک فرماندار یک استان هم مرز با سوریه گفته است. Hatay فرماندار Rahmi Dogan گفت: آنها کشته شدند پس از حملات هوایی انجام شده توسط دولت سوریه است.

 A convoy of Turkish Armed Forces' including commandos and howitzers arrive in Hatay province of Turkey to being deployed to to observation points in Syria's Idlib

ترکیه قول داد یک نظامی پاسخ برای حمله علیه نیروهای ارتش در ادلب

jsi/ls (Reuters, AP, AFP, dpa)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>