سوریه موجب ویرانی سال از جنگ در مورد به ضربه تنبیهی تحریم های ایالات متحده

در صحنه نه شاهد برای سال در دولت تحت کنترل بخش هایی از سوریه ده ها تن از مردان و زنان با راهپیمایی در خیابان های این هفته در اعتراض به افزایش شدید قیمت ها و سقوط ارز و برخی حتی خواستار سقوط بشار اسد و حزب بعث ،

“او که گرسنگی مردم خود را یک خائن” برخی از معترضان شعار می دادند در اعتراض جنوب شهر تجاوزکارانه رژیم سعودی.

تظاهرات مسالمت آمیز در سال 2011 با یک دولت سرکوب و تبدیل به یک جنگ داخلی است که ویران شده است این کشور با بیش از 400 ، 000 نفر کشته شدند.

در سوریه وجود دارد قریب الوقوع ترس است که تمام درها در حال بسته شدن هستند. پس از نزدیک به یک دهه جنگ در این کشور در حال فرو ریختن تحت وزن از سال تحریم های غربی علیه دولت, فساد و اختلافات یک بیماری همه گیر و اقتصادی downslide ساخته شده بدتر از بحران مالی در لبنان و سوریه را اصلی پیوند با جهان خارج است.

سوریه, چهره های نزدیک به انزوای کامل به عنوان سخت ترین تحریم های ایالات متحده شناخته شده به عنوان ایالات متحده سزار سوریه غیر نظامی حفاظت از قانون هستند برای شروع ژوئن 17. در حالی که اسد ممکن است برنده جنگ نظامی در برابر مخالفان خود را با کمک از متحدان روسیه و ایران, او در حال حاضر چهره های حتی بزرگتر چالش حاکم در حالی که بیش از 80 درصد از مردم در فقر زندگی می کنند.

در دولت-برگزار مناطق قیمت تا چند بار در روز مجبور به بسیاری از مغازه ها به نزدیک قادر به نگه دارید تا با هرج و مرج است. این هفته سوریه ارز کاهش یافته و به یک رکورد 3,500 پوند به دلار در بازار سیاه — در مقایسه با 700 در آغاز سال است. برخی از کالاهای اساسی مانند شکر و برنج و دارو در حال تبدیل شدن سخت برای پیدا کردن.

“سوریه اقتصاد spiralled از کنترل خارج شده و این رژیم نمی تواند کنترل پوند سوریه دیگر گفت:” اسامه Kadi کانادا-سوریه مستقر مشاور اقتصادی.

درد این است که به احتمال زیاد به رشد تحت تحریم های جدید آمریکا که در واشنگتن می گوید هدف برای تنبیه اسد و خود را بالا lieutenants برای جنایات مرتکب شده در این کشور جنگ است.

تحریم های جدید نگاه کنید برای جلوگیری از قاچاق از همسایگان

به طور موثر تحریم جلوگیری از هر کسی در سراسر جهان را از انجام کسب و کار با مقامات سوریه و یا نهادهای دولتی و یا شرکت در جنگ زدگان کشور را بازسازی. آنها همچنین هدف هر کسی که درگیر در قاچاق به سوریه عمدتا از عراق و لبنان.

کارشناسان می گویند تحریم های جدید خواهد بود یک ضربه سنگین به یک کشور که در آن هشت نفر از 10 نفر کمتر از 100 دلار در ماه با توجه به سازمان ملل متحد. دولت سوریه به نام تحریم اقتصادی “تروریسم است.”

یک معترض با پوشیدن یک ماسک صورت افزایش مشت خود را در مقابل یک ساختمان در حال سوختن در مقیاس بزرگ تظاهرات در بیروت. پوند لبنان دهکدهای از دست داد 70 درصد از ارزش خود را از ماه اکتبر زمانی که اعتراضات آغاز شد و این کشور را مشکلات قابل توجهی با داشتن یک اثر موج دار شدن در سوریه است. (دیگو Ibarra سانچز/گتی ایماژ)

برخی از پیامدهای شده است عمیق.

قیمت نان افزایش نزدیک به 60 درصد در تهران برگزار می شود شمال غربی استان ادلب حتی اگر خاک با جمعیت بیش از سه میلیون گنجانده شده است در تحریم های جدید. جمعیت آن بسیاری از آنها بیکار و آواره اردوگاه نیز ضربه توسط سقوط پوند از آن است که ارز اصلی مورد استفاده در ادلب.

پوند سوریه — که در 47 دلار در شروع درگیری — برگزار شده بود ثابت در حدود 500 دلار از سال 2014 تا سال گذشته است.

آن آغاز شده و فاسد شده و از تعدادی از عوامل: coronavirus مستند, لبنان, بحران مالی, قوانین جدید نیاز به استفاده از پوند سوریه و دشمنی بین اسد و پسر عموی خود رامی Makhlouf یکی از سوریه ثروتمندترین مردان است.

دولت سوریه از دست داده است و عمده درآمد از منابع در مناطق خارج از کنترل خود از جمله در زمینه های نفت در شرق برگزار می شود توسط آمریکا و حمایت از مبارزان و اراضی کشاورزی است که در تولید بسیاری از این کشور گندم.

سازمان دیده بان | تمدید اضطراب برای پناهندگان:

Hamzeh Alnas و حسن Kontar توصیف چگونه آنها در حال خرید و فروش با از دست دادن شغل و عدم قطعیت است. Al-Kontar می گوید: احساسات خود را از اضطراب و فشارهای یادآوری او را از زندگی در سوریه در سال 2011 در طول جنگ داخلی. 1:39

مخرب ترین, شاید, شده است بحران مالی در لبنان است. بانک ها وجود دارد که در خدمت به عنوان دروازه ورود به جهان برای سوریه تجار و بازرگانان و مقامات و مردم به طور متوسط. در حال حاضر لبنان را در کنترل سرمایه دور قفل میلیاردها دلار در حساب های خود را.

“لبنان بود که نه تنها سوریه و اقتصادی get-out-of-زندان card, اما از آن است که قلب تپنده سوریه را در جامعه کسب و کار” دنی Makki یک بریتانیا مبتنی بر سوریه روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی نوشت: به تازگی برای خاورمیانه موسسه.

سرزنش اسد جنگ: سفارت آمریکا

لبنان نیز وحشت در مورد از دست دادن سوریه به ویژه برق آن هنوز اقدام به خرید از این کشور جنگ زده. در هفته های اخیر ارتش لبنان را آغاز کرده است بسته شدن برخی از مسیرهای قاچاق و از سوریه که در آن سوخت دیزل دارو و کالاهای دیگر جریان است.

سوریه و متحدان آن می گویند سزار عمل با هدف گرسنه مردم سوریه. سفارت ایالات متحده در سوریه — بسته پس از آغاز درگیری — توییتی گفت: “رژیم مخرب جنگ خرد اقتصاد سوریه نه آمریکا یا اتحادیه اروپا تحریم.”

سوریه بازرسی های خود را آسیب دیده و چهار گزارش زیر را بمباران توسط نیروهای دولتی در روستای Balyun در آخرین شورشی منطقه شمال غربی استان ادلب. (محمد رفاعی/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

در میان آشفتگی اسد اخراج نخست وزیر عماد Neo روز چهارشنبه در یک حرکت است که به نظر می رسد با هدف منحرف کردن خشم عمومی. المپیک مارسی گفت: مجلس این هفته که دولت بحث بود با متحدان راه هایی برای تقویت پوند ارزش. او گفت: دولت همچنین در نظر گرفتن مراحل را برای جلوگیری از هر گونه کمبود دارویی.

Samer Aftimos یک داروساز در دمشق گفت: کمبود در حال حاضر در حال وقوع در بخشی به دلیل از مردم احتکار دارو است. شرکت های دارویی را متوقف کرده اند تهیه برخی از داروهای, او گفت:.

سوریه قانونگذار Muhannad حاج علی است که تحت اروپایی و آمریکایی از تحریم برای سال گفت: سوریه جان سالم به در گذشته بحران اقتصادی و غلبه بر سزار عمل می کنند.

“آنچه تروریست ها و آمریکایی ها نمی تواند در میدان جنگ که در آن ما پرداخت می شود ما با خون و زخم آنها قادر نخواهد بود برای به دست آوردن سیاسی, مهم نیست که چقدر فشار آنها اعمال,” او گفت:.

با توجه به coronavirus واقعی تلفات شناخته شده نیست. تست وجود ندارد و مقامات گزارش کرده اند تنها 152 موارد و شش مرگ و میر در دولت تحت کنترل بخش هایی از کشور است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>