سوریه: حملات هوایی کشتن چند سرباز ترک در عمده تنش در ادلب

ترکیه رئیس جمهور نامیده می شود اضطراری امنیت جلسه به بحث در مورد پاسخ به این حمله ، ترکیه در مورد وضعیت با رئیس ناتو تعهد عمده اقدامات تلافی جویانه علیه رژیم سوریه.

ترکیه گفت: اوایل جمعه 22 از این سربازان کشته شدند در یک حمله هوایی در شمال غربی سوریه در استان ادلب.

در ابتدا پس از گفتن آن بود و نه این رقم در حال حاضر افزایش یافته است. Rahmi Dogan استاندار ختای که نشسته در مرز ترکیه با سوریه گفت: “چه شرم باید بگویم که مرگ و میر است به 22 افزایش یافته است.”

در پی حملات هوایی امور خارجه ترکیه سخنان چاووش اوغلو صحبت تلفنی با دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ با توجه به دولتی ترکیه, اجرای آژانس خبری آنادولو.

ادامه مطلب: نظر: اعلام ورشکستگی اخلاقی در ادلب

ترکیه ارسال کرده است هزاران نفر از سربازان به شمال غربی استان برای حمایت از شورشیان به دنبال عقب نگه داشتن یک مشترک سوریه و روسیه تهاجمی با هدف در نظر گرفتن بازگشت دژ شورشی.

به عنوان یک نتیجه از حملات هوایی رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان به نام اضطراری امنیت امروز در آنکارا, پخش NTV گزارش شده است.

سر چشمه از افراط گرایان

بیش از دو سال گذشته هزاران نفر از hard-خط شورشیان منتقل شده اند از battlefronts در دیگر نقاط سوریه در ادلب به عنوان بخشی از دولت حمایت آتش بس می پردازد. کسانی که نقل و انتقال باید در نتیجه ساخته شده ادلب نهایی سنگر و استحکامات از مخالفت با بشار اسد به عنوان به خوبی به عنوان یک چشمه از گروه های افراطی.

ترکیه — که مخالف رژیم سوریه — حاضر به ترک 12 مشاهده پاسگاه در ادلب گفت: آنها به رسمیت شناخته شده توسط یک توافق با مسکو است.

اما رژیم سوریه انداز این پایگاه با خصومت و در دسامبر احاطه شده یکی از آنها را در یک حرکت است که نزدیک به باز کردن یک جبهه جدید در جنگ است.

پس از جنگ اول فوران در سوریه در سال 2011 بیش از 300 ، 000 نفر کشته شده اند و میلیون ها نفر دیگر آواره.

jsi/ls (ایسنا AFP dpa AP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>