روسیه و رژیم بمباران منجر به کشته شدن 14 نفر از جمله کودکان در استان ادلب. مقامات آلمانی به نام برای توهین آمیز به پایان گفت: وضعیت انسانی “است که در حال حاضر فاجعه بار است.”

حداقل 14 غیرنظامی کشته شده اند و در سوریه و حملات هوایی هدف قرار دادن شمال غربی استان ادلب با توجه به بر اساس UK-ناظر حقوق بشر سوریه.

هشت نفر کشته شدند در شهر Sarmin — هفت که از همان خانواده است. پدر تماشا به عنوان دو تن از فرزندان او بودند کشیده و از قلوه سنگ.

“من می خواستم به خانواده من امروز صبح اما همسرم به من گفت که برای رفتن به محل کار,” او گفت: خبرگزاری فرانسه روز یکشنبه. “بنابراین من ارسال آنها را به یک راننده با اتومبیل برای حمل و نقل همه چیز است.” اما مدت کوتاهی پس از یک رژیم هواپیما آمار خانه با بمب های بشکه ای حمله کند.

“این یک فاجعه وحشتناک” او گفت:.

بیشتر بخوانید: داعش در سوریه و ادلب قرار می دهد فشار بر اتحادیه اروپا و ترکیه پناهنده معامله

Rescue workers attempt to pull bodies from rubble

نجات کارگران تلاش برای نجات بازماندگان به دنبال یکشنبه حمله

ادلب حمله

روسیه-حمایت رژیم توهین آمیز با هدف تصرف یکی از آخرین سنگر مقاومت در دمشق به کشته شدن صدها غیرنظامی و آواره بیش از 388,000 مردم در ادلب.

بیش از دو سال گذشته هزاران نفر از hard-خط شورشیان منتقل شده اند از battlefronts در دیگر نقاط سوریه در ادلب به عنوان بخشی از دولت حمایت آتش بس می پردازد. کسانی که نقل و انتقال باید در نتیجه ساخته شده ادلب نهایی سنگر و استحکامات از مخالفت با بشار اسد به عنوان به خوبی به عنوان یک چشمه از گروه های افراطی.

مقامات آلمانی به نام روسیه و سوریه برای پایان دادن به حمله با وزیر خارجه Heiko Maas گفت: “وضعیت انسانی در یمن در حال حاضر فاجعه بار و بدتر با توجه به این مبارزه است.”

ادامه مطلب: شهروندان سوری فرار ادلب در پی روسیه-پشتیبانی حملات

ترکی مانور

در اوایل روز شنبه یک کاروان نظامی متشکل از صدها نفر از وسایل نقلیه عبور به سوریه و مستقر در ادلب و در کشور همسایه سوریه استان است.

ترکیه — که مخالف رژیم سوریه — حاضر به ترک 12 مشاهده پاسگاه در ادلب گفت: آنها به رسمیت شناخته شده توسط یک توافق با مسکو است.

اما رژیم سوریه انداز این پایگاه با خصومت و در دسامبر احاطه شده یکی از آنها را در یک حرکت است که نزدیک به باز کردن یک جبهه جدید در جنگ است.

بیش از 300,000 نفر کشته شده اند و میلیون ها نفر دیگر آواره پس از مبارزه با فوران در سال 2011.

ادامه مطلب: سوریه: چه ترکیه ‘اسکان مجدد’ طرح چیست ؟

ls/cmk (AP, AFP)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im