سوئیس سیاستمداران می خواهند پاسخ بیش از گزارش های شرکت های محلی و استفاده شده توسط ایالات متحده, آلمانی, جاسوس

اعضای ارشد سوئیس نماینده مجلس خواستار بررسی مجلس به یک عملیات جاسوسی است که در آن ایالات متحده و سازمان اطلاعات آلمان گزارش با استفاده از سوئیس رمزنگاری شرکت به عنوان یک جبهه به استراق سمع در کشورهای دیگر است.

دولت منصوب سابق دیوان عدالت به نگاه به عملیات مرزی که برای چند دهه درگیر ایالات متحده آمریکا سازمان اطلاعات مرکزی (سیا) و آلمان BND سرویس جاسوسی مخفیانه با استفاده از رمزنگاری AG را فن آوری رمزنگاری به کرک کشورهای دیگر’ top-پیام های مخفی.

او با توجه به گزارش در پایان ماه ژوئن و کابینه خواهد داد.

اما فشار نصب برای مجلس برای راه اندازی تحقیقات خود را برای پیدا کردن که در سوئیس می دانستم که در مورد این طرح.

اگر چه تشریح عملیات مرزی شناخته شده بودند در سال جدید جزئیات بیشتر در مورد دامنه و مدت شده و این هفته در سوئیس و آلمان و آمریکا تحقیقی روزنامه نگاران.

اگر دولت سوئیس می دانستم که از این عملیات و چشم به آن سوئیس را به عنوان یک بی طرف به میان در امور بین المللی می تواند آسیب دیده.

آلفرد موبائل lg رئیس مجلس نظارت دولت و کمیته گفت: پخش SRF او خواهد پیشنهاد خود پنل نگاه به موضوع است.

“این سریع ترین راه برای ریختن به نور در امر” او گفت:. “این است که ما موظف به تحقیق در این مورد است.”

کشورهای دیگر آگاه بودند, گزارش محرمانه

چپ میانه سوسیال دموکرات نامیده می شود به صورت کامل بررسی مجلس و دو نفر دیگر ائتلاف احزاب گفت: آنها نیز باز به یک تحقیق کامل خواهد بود که تنها پنجم در سوئیس تاریخچه.

با توجه به اخبار و گزارش های این شرکت استفاده می شود پایه آن در بی طرف سوئیس به کمک آن فروش کد-ساخت تجهیزات به ایران و هند و پاکستان و لیبی و مصر و شیلی و آرژانتین و ده ها تن از کشورهای دیگر که در اثر پرداخت میلیون ها دلار به جاسوسی.

تکنولوژی اصلاح شد به اجازه سازمان سیا و BND شکستن کدهای واشنگتن پست و روزنامه و آلمان و سوئیس پخش ZDF و SRF گزارش شده است. آنها شرح داده شده در ایالات متحده spymasters و سپس غرب همتایان آلمانی به عنوان کنترل تقریبا تمام عملیات رمزنگاری از سال 1970.

چند پیشین مقامات دولتی نزدیک SRF رد آگاهی از عملیات و یا گفت که آنها به یاد داشته باشید نیست.

SRF ذکر نام منابع عنوان کرد و گفت سوئیس هوش می دانستم که از این طرح و سوئیس مقامات کمک بلوک تحقیقات پلیس در 1990s پس از پرکردن اجرایی از متهم کردن مقامات.

گزارش استناد طبقه بندی شده سازمان سیا به تاریخ به زیر بنای اتهامات برخی از آن تاریخ حداقل به سال 1992 زمانی که یکی از رمزنگاری کارکنان دستگیر شد و در ایران برگزار شد نه ماه به عنوان مظنون به جاسوسی.

در آن زمان این شرکت به نام گزارش شد که در آن یک راز دارایی از سازمان های اطلاعاتی غربی “باور نکردنی تئوری توطئه” با توجه به گزارش در مجله آلمانی فوکوس جزئیات یک سال 1994 کتاب در مورد این موضوع.

در علاوه بر این به سوئیس گزارش ادعا می کنند که حداقل اسرائیل سوئد و انگلستان می دانستند از عملیات مرزی و یا در برخی از اسرار آن را کشف.

این شرکت منحل شد و در سال 2018 است. جانشین شرکت Crypto بین المللی متعلق به سوئدی ملی Andreas لینده گفت: در وب سایت خود داستان بود: “ناراحت کننده است.” این شرکت در حال حاضر تحت مالکیت جدید و تا به حال هیچ اتصال به سیا یا آلمانی جاسوسی آژانس آن را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>