سوئدی ها’ اعتماد به دولت را به عنوان coronavirus مرگ و میر سنبله

Hakan Savllind ‘s کافی شاپ در استکهلم به نظر می رسد مانند یک رجعت به راه زندگی استفاده می شود به قبل از ورود COVID-19.

وجود دارد یک جریان ثابت از مشتریان ورود به کافه ایستاده و فاصله خط و منتظر نوبت خود را به منظور cappuccinos یا americanos.

پس از آن برخی از نشستن خود را بیرون بکشد کامپیوتر و چت با مشتریان دیگر نشسته دو یا سه جداول خالی دور.

“من احساس می کنم مشتریان ما پیروی از رهنمودهای آنها در حال نگه داشتن فاصله آنها نشسته است نزدیک به یکدیگر” Savllind 24 ساله barista گفت: مستقل تولید کننده که مصاحبه او را در کافه خود را برای CBC News.

“این خوب است برای من برای دیدن آنها را به اقدامات جدی است. مردم واقعا مراقب باشید.”

جهانی outlier

تا کنون سوئد شده است قابل توجه دورافتاده در جهانی مبارزه با کروناویروس.

در حالی که مدارس و کسب و کار شده اند دستور داد بسته و در نزدیکی و یا در مجموع مستندات در حال حاضر در حال اجرا در سراسر اروپا و کانادا که نه مورد در استکهلم.

در حالی که تجمع بیش از 50 نفر ممنوع شده است, ابتدایی و متوسطه در مدارس باز باقی می ماند.

Daycares باز هستند و همچنین به عنوان آرایشگری ورزشگاه و بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی.

آن مرکز-چپ دولت به رهبری نخست وزیر استفان Lofven صادر کرده است دستورالعمل های اجتماعی فاصله و رفتار با هدف محدود کردن گسترش ویروس و این انتظار می رود که سوئدی ها را رعایت آنها.

نشانه اطمینان مردم که نوار باز است در طول شیوع کروناویروس ها در یک میخانه در استکهلم در ماه مارس 26. (Colm Fulton/فردا نیوز)

“من فکر می کنم این اقدامات به اندازه کافی” گفت: Tures Stronberg یک زن 59 ساله مشاور فنی از استکهلم که صحبت به تولید کننده های ما در پایتخت.

“اکثر مردم مسئولیت خود را به طور جدی به گسترش ویروس — بنابراین من فکر می کنم ما مبارزه را از طریق این. من نگران نیستم.”

وجود نکات این آخر هفته که با وجود اظهارات عمومی از ایمان در استراتژی سوئد دولت ممکن است برای بازگشتن در مورد چهره.

سوئدی رسانه ها گزارش دادند که دولت می خواهد مجلس برای اعطای این جارو قدرت برای تحمیل جدید اقدامات اضطراری مانند سفارش کسب و کار برای بستن و بسته شدن حمل و نقل و اتوبوس.

که گفت: پخش SVT همچنین گزارش می دهد که برنامه ریزی شده است retooled و این قانون هنوز هم به مجلس می گویند در هر گونه محدودیت های جدید.

بچه ها از استکهلم مهدکودک عبور از یک تقاطع در پایتخت. مدارس و daycares باز باقی می ماند در کشور است. (الکساندر Ljbojevic)

مقامات در سوئد آژانس بهداشت می گویند که در میان یک مبارزه با COVID-19 که آنها بر این باورند خواهد بود طولانی یکی.

پایدار اقدامات

در مصاحبه با CBC News, معاون ارشد اپیدمیولوژی آندرس Wallensten گفت: مردم خواهد شد و در نهایت نادیده گرفتن اقامت در خانه سفارشات و اگر آنها بیش از حد سختگیرانه بنابراین بهتر است به اتخاذ اقدامات است که می تواند پایدار بیش از یک دوره طولانی از زمان.

اعتماد به دولت نیز کلید او می گوید.

“ما همچنین در نظر بگیرید که بسیاری از افراد در سوئد بسیار خوب در غذای مشاوره از مقامات و بنابراین شاید تفاوت در نیاز به داشتن قوانین در مورد برخی از چیزهایی. به طوری که ممکن است یک تفاوت بین سوئد و کشورهای دیگر است.”

برای یک زمان استراتژی به نظر می رسد موفقیت به سوئد COVID-19 موارد باقی مانده در رقابت با همسایگان خود حتی به عنوان بسیاری از کسب و کار — حتی اسکی — باز مانده است در اواخر ماه مارس است.

مردم لذت بردن از خورشید در مالمو سوئد در اعتراض به گسترش COVID-19 همچنان ادامه دارد. (Johan نیلسون/TT اخبار/فردا نیوز)

اما در چند روز گذشته شده است وجود دارد چشمگیری افزایش مرگ و میر. رویترز گزارش داد که روز شنبه سوئد تا به حال 477 coronavirus مربوط به مرگ و میر (تا 76 از یکشنبه) و 7,206 موارد (تا 376 از سهشنبه).

سرانه که بیش از سه بار به عنوان بسیاری از درب بعدی در نروژ است که اجرا بسیار سختگیرانه قرنطینه اقدامات است.

حتی بیشتر نگران کننده سلامتی آژانس همچنین تایید موارد COVID-19 در حال حاضر شده است در شناسایی یک سوم از خانه های پرستاری در شهر استکهلم.

در اوایل coronavirus شیوع دولت بریتانیا در تلاش برای گرفتن یک مشابه مجاز رویکرد با مقامات بهداشت عمومی در ابتدا پیشنهاد آن را ممکن است برای مدیریت این شیوع با حفاظت از خانه بیشتر جمعیت های آسیب پذیر در حالی که اجازه دادن به افراد جوان تر دریافت کنید.

استراتژی رها شده بود پس از یک گزارش منتشر شده توسط امپریال کالج در اواسط ماه مارس پیشنهاد بریتانیا بخش اورژانس و ICU تخت به سرعت خواهد بود غرق بیماران.

مدل سازی از این گزارش پیشنهاد شده است که با اقدامات کاهش یک و نیم میلیون نفر می میرند در انگلستان در ماه اوت و با وزش تلاش وجود دارد هنوز هم می تواند یک چهارم از یک میلیون مرگ و میر.

نظام سلامت پایدار

هنوز هم به عنوان اواخر به عنوان جمعه Wallensten شد نشان می دهد وجود دارد قریب الوقوع طرح سوئد به تغییر استراتژی است.

“من گفته اند که هیچ کس نمی تواند اعتماد به نفس در مورد چگونه این بیماری را تحت تاثیر قرار کشور — اما ما در حال انجام آنچه که ما می توانید مطمئن شوید که سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند آن را اداره کند.”

سوئد نخست وزیر استفان Lofven صحبت می کند به یک کنفرانس خبری در مقر دولت در استکهلم, مارس 31. از جمعه او نشان می دهد وجود دارد قریب الوقوع طرح سوئد به تغییر استراتژی خود را لیبرال COVID-19 سیاست. ( جوناس Ekstromer/TT اخبار/فردا نیوز)

بسیاری از دیگر متخصصان بهداشت خواست نخست وزیر این کشور را به سقوط به خط با دیگر کشورها و تحمیل بسیار سختگیرانه تر stay-در-خانه قوانین.

“من فکر می کنم که همه کشورهای دیگر که در حال تعطیل در حال رفتن به قادر به مدیریت بهداشت و درمان-مراقبت از مشکلات بهتر است” گفت: Cecelia Söderberg-Nauclér, یک متخصص بیماری های عفونی با 30 سال تجربه تحصیل در سیستم ایمنی بدن.

او یکی از 2,000 پزشکی حرفه ای که به تازگی با امضای یک طومار خواستار سوئد دولت به جای اقدامات داوطلبانه با قابل اجرا هستند.

“مشکل این است که این ویروس در حال گسترش است به طوری سریع است که به معنی وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم که بیمار در همان زمان و شما سقوط بيمارستان پس از آن فقط رفتن نیست با هم” Söderberg-Nauclér گفت: CBC News در مصاحبه.

“من معمولا می گویند که این ویروس بیشتر یک ویروس خطرناک برای جامعه است از آن برای فرد است.”

کودکان ‘موتور’

یک گام مهم او می گوید: می توان به سوئد مدارس بلافاصله. در حالی که کودکان به نظر می رسد کمتر تحت تاثیر COVID-19 ویروس عمل آنها به عنوان حامل او می گوید.

“آنها هنوز هم می تواند یک راننده از کل عفونت در جامعه است. آنها یک موتور برسه.”

Dr سیسیلیا Söderberg-Nauclér یک بیماری عفونی, متخصص, نگرانی های کشورهای دیگر است که باید بیشتر به طور کامل تعطیل خود را در جامعه خواهد کرایه بهتر از سوئد. (الکساندر Ljubojevic)

دکتر Lynora Saxinger, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه آلبرتا می گوید استانهای کانادا را رد کرد بیشتر مجاز سوئدی رویکرد به دلیل اینکه اکثر کارشناسان بهداشت عمومی آن را به عنوان ذاتا خطرناک است.

“تفاوت بین یک کامل مستند و کمی اثر مجاز است خیلی عمیق. بنابراین شما در حال گرفتن یک خطر بزرگ در تلاش به لحن خوب است که” او در مصاحبه ای گفت:.

“به نظر می رسد مانند شما در حال بازی مرغ را با این واقعیت وجود دارد محدود است [پزشکی] منابع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>